Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin's Creed - symulator Le Parkour

136 postów w tym temacie

Na tej stronce www.gametrailers.com od wczoraj można było oglądać ten trailer, zresztą są naniej wszystkie filmik z tegorocznych E3 już ich tyle sie nazbierało że niewiadomo co odlądać ;). Nawet z Wiedźmina jest tylko tyle że niema w nim nic nowego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Im więcej widzę tym mniej ta gra mnie zachwyca. Zwisające ciała w powietrzu, znikające przedmioty, ludzie ruszają się sztucznie. Może coś z tego będzie, a może znowu kolejna super nagłośniona gra, w którą będzie można pograć przez 2dni i zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też nie mogę się doczekać, aczkolwiek kilka bugów muszą poprawić. Niby taki bardzo realistyczny, a zauważyliście, że jak Altair popycha te babki z dzbankami na głowie, to reagują identycznie. Do tego kawałki rozbitego dzbanka znikają. Nie mówię już o tym błędzie z wiszącym w powietrzu strażnikiem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe, podobał mi sie moment w którym nasz asasyn podbiega do ściany przy której stoi drabina i zamiast się po niej wspiąć to wbiega po ścianie. to tak jak przeskakiwać przez otwartą bramę.
PS: a to ,,prześwietlanie" ludzi, że taka biała siatka na nich była to co to miało być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niesamowita gra ;) A co do samego trailera.. Najbardziej spodobał mi się skok na początku i pościg za ofiarą ;) Kilka postów wyżej kilka osób narzekało na to, że nie wszyscy na raz atakowali Altair''a... Przecież ''na realu'', gdyby zaatakowało Was powiedzmy 10 osób, nie zrobiliby tego wszyscy w tym samym momencie ;] Tutaj widzicie to ''z góry'', więc może to wyglądać dziwnie, ale tak jest bardziej realistycznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem po wrażeniem , ta gra Żyje własnym życiem. Po modernizacji kompa jest to dla mnie tytuł obowiązkowy.

Madoc - to poświetlanie to pewnie jest namierzanie postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie atakowali wszyscy, bo by się pociachali. Przecież: a) mało miejsca na zamach, b) strach przed Assassynami.

Elementy Parkour będą, chwalą się tym jak twórcy Freerunning:) Ale w sumie jest możliwość, że zrobią cały film o jakimś ważnym systemie - wtedy PK niet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiąże ogromne nadzieję z tą grą i z tego co widzę się nie zawiode:) Poza tym prowadząca jest świetna, poprowdziła prezentacje z ogromnym humorem, który jeszcze bardziej pozytywnie mnie nastawia do tej gry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 12:47, Madoc napisał:

PS: a to ,,prześwietlanie" ludzi, że taka biała siatka na nich była to co to miało być?


''Lewy spust odpowiada za namierzanie aktualnych celów czyli ludzi.'' Przeczytaj dokładnie artykuł ;)
BTW wg mnie jest to dobre rozwiązanie, bo będzie można ''wybrać'' sobie jakiś ważny cel wśród kilku wrogów, zabić go i uciec przed resztą ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.07.2007 o 13:04, Belegdil napisał:

''Lewy spust odpowiada za namierzanie aktualnych celów czyli ludzi.'' Przeczytaj dokładnie
artykuł ;)
BTW wg mnie jest to dobre rozwiązanie, bo będzie można ''wybrać'' sobie jakiś ważny cel wśród
kilku wrogów, zabić go i uciec przed resztą ^^

aaa, to jest namierzanie. ale chyba mi się nie podoba wygląd tego, taki zbyt "futurystyczny"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda przepięknie... Mówię o grze, że Jade jest super to swoją drogą :D Po coś się czekało do 2 na konferencję z E3, nie? Fakt że pokazali trochę ciekawych rzeczy, ale przyciągnęli do studia producentkę która jest niczego sobie :D Jeżeli Assassin''s Creed będzie tak dobre, jak wygląd producentki (:P) szykuje nam się mega killer :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować