Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin's Creed - symulator Le Parkour

136 postów w tym temacie

"Jeżeli chodzi o bronie (...) Dostępne będą ich cztery rodzaje: dłonie, miecz, ostrze przymocowane do ręki asasyna oraz noże do rzucania."

Hmm, z tego co pamiętam, na pierwszym trailerze Altair posługiwał się jeszcze taką fajną krótką kuszą. Czyżby z niej zrezygnowano? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gierka niezłe wrażenie na mnie zrobiła. Wygląda poprostu świetnie! Ciekawy jestem tylko, czy wymagania sprzętowe będą bardzo duże jak w Gothicu3, mam nadzieje że nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już się nie mogę doczekać :) Widzę, że zrezygnowano z kusz, może to i dobrze ??? może gdyby były to za łatwo by się grało ??? (trafienie z ciężkiej kuszy w cel z jakiegoś budynku i "zmycie się" nim ktoś zobaczy...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie ta gra to znakomitą pozycją, lecz zapewne będzie miała takie wymagania sprzętowe, że na wielu kompach nie ruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze czekałem na gre którą można nazwać "symulatorem Le Parkour" :P
Dla tej gry moge nawet kompa wymienić, po prostu musze miec tą gre :D, a dokładniej wersje EK tej gry ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda, że gierka będzie rewelacyjna. Oczywiście mój komp nie pociągnie takiej grafy (upgrade, upgrade!).

Z całej tej prezentacji najgorsze wrażenie zrobiła na mnie ta pani opisująca co się dzieje na ekranie. Momentami ma się wrażenie, że się z radości posiusiała, a czasem ociera się wręcz o orgazm. Rozumiem, że ją ta rola komentatorki podnieca i pewnie pierwszy raz pada w ręce trzyma, ale niezdrowa podnieta nad niegotowym produktem to przesada.

I to zakłopotanie maskowane nerwowym śmieszkiem, kiedy trup żołdaka zawisa w powietrzu :>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kopa siana pozostaje po upadku nienaruszona, dzbanki tłuką się na proch, ciało wisi w powietrzu to OK, rozumiem wersja demo. No ale czemu jest to zje... podświetlanie przeciwników? - moim zdaniem odbiera klimat grze. Jeszcze można się zgodzić na podświetlenie głównej ofiary no ale tych wszystkich strażników, ochroniarzy i innych - bez przesady. Mam nadzieję że w wersji na PC będzie to można wyłączyć, a tak poza tym to będzie pierwsza premierowa gra którą kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 13:07, Madoc napisał:

aaa, to jest namierzanie. ale chyba mi się nie podoba wygląd tego, taki zbyt "futurystyczny"

No właśnie, a przecież cała gra ma otoczkę SF. Nie mów, że o tym nie słyszałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest piękna skoro książe persji mi sie spodobał no to ta gra jeszcze bardziej!Wole to kupić na PC bo jak zwykle gry na PC tańsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 13:18, Bambadil napisał:

Już się nie mogę doczekać :) Widzę, że zrezygnowano z kusz, może to i dobrze ??? może gdyby
były to za łatwo by się grało ??? (trafienie z ciężkiej kuszy w cel z jakiegoś budynku i "zmycie
się" nim ktoś zobaczy...).

To przede wszystkim niezgodne z kodeksem honorowym Assassynów. Wymagał on, żeby ofiara w trakcie zamachu widziała swojego zabójcę, a tu raczej kusza na to nie pozwala (a na walkę nią ze strażnikami to czasu nie ma).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooj, zapowiada się piękna gierka.. Mam tylko nadzieję, że wymagania nie będą z kosmosu i że mój komp to pociągnie.. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra piękna. Są nadal jakieś bugi, oby w finalnej wersji wszystko było cacy, bo tylko wymagania mnie od tej gry odtrącają.
Nawet jeśli ktoś nie polubil Prince of Persia za np. styl otoczenia, to raczej w tą gre zagra na pewno. Mioodzio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 13:51, Bartold-1991 napisał:

To przede wszystkim niezgodne z kodeksem honorowym Assassynów. Wymagał on, żeby ofiara w trakcie
zamachu widziała swojego zabójcę, a tu raczej kusza na to nie pozwala (a na walkę nią ze strażnikami
to czasu nie ma).

To czemu kusza pojawiła się w jednym z pierwszych trailerów?
Niby ten Altarin to zwykły człowiek, a podczas skoków, biegania i walki( choć zapowiadali jakiś pasek siły) jakoś się nie męczy - kondycja kondycją no ale powinien być zmachany. Pozostała też sprawa ubrania - co on ciągle będzie w tym białym płaszczu? - bez możliwości przebierania się? Po kilku głośnych zabójstwach będzie doskonale rozpoznawany, jeśli mają się odbywać w tym samym stroju przy tylu światkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 14:15, PRINCE JANEK napisał:

Ja się nie moge doczekac. Ta gierka to będzie drugie prince of persia. LOL

Czemu LOL? :P Raczej nie do PoP, ale do Splinter Cella podczas III krucjaty ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale weź pod uwagę, że Altair nie jest jedynym Assassynem w tych miastach, ludzie nie przyglądają im się aż tak dokładnie. Dla tłumu to p prostu kolejny narkoman, który dostał zlecenie.

Kusze to oni nosili - o ile wiem, to do ściągania strażników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować