Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard znów coś knuje

123 postów w tym temacie

pepsi

Będzie StarCraft II, będzie nowy dodatek do World of Warcraft - to już pewne. Ale okazuje się, że to nie koniec atrakcji, jakie na ten rok przygotował Blizzard. Wiadomo jedynie, że coś jest na rzeczy, więcej informacji oczywiście na Blizzconie 2007.

Przeczytaj cały tekst "Blizzard znów coś knuje" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżby Diablo III? Bo raczej nie chcę mi się wierzyć że to nowa marka. Chociaż kto wie? Ale, czy to będzie Diablo, czy coś innego, znając Blizzarda będzie to hit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę niech to będzie Diablo III!!!
Teraz zagrywam się jeszcze w diablo 2 na BN, bo zrobili reset laddera :p

Trzymam kciuki za diabełka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to będzie kolejna cześć Diablo, to wydaje mi się, że nie będzie to takie MMO jak WoW. Spodziewałbym się czegoś w stylu Guild Wars albo Dungeon Runners.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, żeby to było Diablo. W drugiej części przecież wszystko się rozegrało. Zło zostało pokonane. A poza tym dwójka całkiem nieźle się sprzedaje. Raczej wyciągną maksimum kasy z dwójki, a potem się zabiorą za trójkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TAK diablo III tak ja chce diablo III już mnie nudzić zaczyna daiblo II TAK!! ja chce DIABLO III tak tak tak to na pewno diablo III TAK!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bond_007, w dwójce nie wszystko się rozegrało. Tyrael zniszczył Kamień Świata i "nie wiadomo, jakie przyniesie to konsekwencie". Równie dobrze może to otworzyć bramy piekieł w Londynie w 2038 roku, albo w Tristam. Fabuła nie jest do końca zamknięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 11:45, Obi-San napisał:

World of Diablo ;)

Niemożliwe, bo była by to konkurencja z WoW, a to jest ta sama firma, ale po co World of Diablo, skoro Diablo II ma dobre multi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować