Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard znów coś knuje

123 postów w tym temacie

Czyżby Blizzard wreszcie przestał być firmą "Wydajemy gry raz na 5 lat, a dobrze" i zrobił z siebie firmę "Wydajemy gry raz na rok, i jeszcze lepiej" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GIEF!!! Diablo III (wreszcie skostniałe dziadki przestałaby narzekać na WoW, czy Starcraft II, bo by dostali to co chcieli). A ja tam wiem, że to będzie WoW II xD

PS. Uważajcie ino: "W związku z zapowiedzią Diablo III musimy się przyznać, że z powodów technicznych gra ukaże się tylko na next-genach..." To byłoby chyba gorsze od ogłoszenia projektu Diablo III RIP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 12:13, Mich160 napisał:

To będzie kolejna część The Lost Vikings!
TAK to MUSI być to!

A Blizzard ma prawa autorskie do "The Lost Vikings"? Nie, no właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 12:17, Reevo napisał:

> Może Warcraft 4? :)

Tak to by było coś pięknego ;D Ja chce Warcrafta!

Niemożliwe, bo kiedyś rzecznik Blizzard powiediał, że nie robią Warcraft III, IV, V, ale zmieniają produkcję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo 3! Diablo 3! Jak nie zapowiedzą to się na nich obrażę. :P A jeżeli będzie to WoD to ja dziękuje...
Heh, w Diablo 2 nie wszystko się rozegrało. Przecież na końcu Tyrael był zmuszony do zniszczenia kamienia świata (światła? :P) z powodu "spaczonego dotyku Baala" :] . Ten kamień miał blokować przejście pomiędzy piekło a królestwo ludzi czy coś takiego ;). Jak sam Tyrael wskazał, że konsekwencje tego nie są pewne, więc sugeruje, że właśnie zniszczenie kamienia spowoduje otwarcie portali piekła i kolejny wysyp źródeł xp-ka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 12:27, AQ22 napisał:

Może to tak na prawdę patch do Starcrafta? :P ja chcę WoS!!!

chyba Włos, a tak serio niezrobią MMORPG, bo będzie to konkurencja dla WoW, już to pisałem, ludzie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo 2 wiecznie żywe, ale chyba blizzard rozumie, że tu jest i hellgate london i wyśmienicie się zapowiadający Loki, i sacred 2:fallen angel w drodze także, wydaje mi się, że blizzard postanowił kontratakować (imperium kontraatakuje XD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nad jakimś Fantastycznym projektem to raczej nie spodziewajmy się tu Diablo III lub WarCrafta IV już czuje jakąś nową strategię hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja osobiscie mam nadzieje na jakis wspanialy nowy, ambitny projekt (najlepiej jak najbardziej RPG''owy ;)), dzieki ktoremu po dwoch latach od jego wydania bedziemy blagac o jego kontynuacje ;).
Glowny przekaz: mysle, ze czas najwyzszy na nowa marke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DIABLO III blizzardzie twoi wierni wyznawcy czekaja :D zmiażdż konkurencje wyśmienitym sequelem klasyki ;] necromanci wszystkich krajów łaczcie si xDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo III? To byłoby piękne. Ale nie zapeszajmy, cierpliwie trzeba poczekać na oficjalnie informacje, a mam szczerą nadzieję, że będzie ona podobna do tych jakie otrzymaliśmy na temat kontynuacji Starcrafta nie tak dawno temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli byłby to wymarzony Diablo III jako mmorpg z abonamentem (bo bez abonamentu raczej znikome szanse) i tak bym kupił !!! :D
Jak coś pozostaje mi D2 na BN (a sprzedaje sie jak świeże bułeczki choćby wystarczy po patrzeć na allegro)

Pozdro dla nekromantów i innych klas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co to będzie. Mam nadzieję, że nie MMO, bo WoW spokojnie by Blizzowi wystarczył. A może jakieś powżne cRPG? Nie sieka jak Diablo, nie on-line jak World of WarCraft, ale porządne cRPG w jednym z istniejących światów, bądź w nowym uniwersum. Taką wieścią byłbym zachwycony.

PS: ale Diablo 3 to też niezła alternatywa. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować