Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard znów coś knuje

123 postów w tym temacie

Nie wiem czy pamiętacie, ale...
1. Na 2 tygodnie przed zapowiedzią SC2 ktoś z Blizzard powiedział, że bardzo lubią universum StarCraft''a i chcą jeszcze do niego powrócić w przyszłości. Może chodzilo o SC2, a może ...
2. Krótko przed ogłoszeniem SC2, poinformowali że Blizzard poszukuje programistów, głownie z doświadczeniem z dziedziny MMO.

Mi osobiście wyglądało to na produkt typu World of Starcraft czyć coś podobnego, dlatego zapowiedz StarCraft 2 mnie troche zaskoczyla. Może chcą zrobić ten sam zabieg co kilka lat temu, najpierw dobry RTS, a krótko (jak na standardy Blizzard) potem MMO w tym samym universum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym żeby było to Diablo 3. To jest sprawdzony pomysł, wystarczy tylko przenieść to w 3d, trochę poprawić i będzie miód! Ale ten ,,fantastyczny projekt'''' to chyba nie bedzie Diablo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym żeby było to Diablo 3. To jest sprawdzony pomysł, wystarczy tylko przenieść to w 3d, trochę poprawić i będzie miód! Ale ten ,,fantastyczny projekt'''' to chyba nie bedzie Diablo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie, tylko nie kolejne MMO, bo już nie nadąże :P Jakby było mało, że gram nałogowo w WoW i CS:S, niedługo GW i może LOTR, Conan... Gdzie ja na to wszystko znajdę czas? Żadam 36 godzinnej doby ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 18:51, RedSqll napisał:

Mam nadziej ze to bedzie D3 ;-) albo wogule cos "świetnego" i nowego ;-)


Zanim Blizzard stworzy ''nie-świetną'' grę to mi broda urośnie do kolan. Eeeee... mam nadzieję. Na świetną grę, nie brodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo możliwe że world of starcraft (już kiedyś jakieś screeny były ale nie wiem czy to blizz sobie żartował czy fani), bo wow już złote lata ma dawno za sobą, a taką firmę jak blizz może teraz już tylko utrzymać stały dochód z abonamentów gier mmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym bardzo chciał by to było Diablo III ale niestety coś mi się wydaje, że mogą coś kombinować z jakimś następnym MMO bo z tego o wiele większą kasę mają :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o kolejne MMO to na pewno nie bedzie Blizzard robil konkurencji WoW`owi. Maja zbyt dobry dzial marketingu zeby sobie na to pozwolic:P. Wedlug mnie bedzie to raczej na pewno jakas gra Single player`owa. a raczej tuz po Starcraft`cie 2 nie wypuszcza kolejnego RTS`a. Wiec pozostaje... Diablo 3 lub kompletnie nowy projekt ktorym zaskocza fanow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie będzie to kolejna gra MMO. To oczywiste, że chcą najpierw możliwie najwięcej pieniędzy zarobić na jednym tytule. Dzielenie dochodów między dwa tytuły, a także koszty utrzymania - to byłoby mniej opłacalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo 3 - i wszystko jasne. :D
Poważnie wolałbym D3 Single Player, mają WoW-a, niech się cieszą, że zarabiają. :P
Diablo 3!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

blah to już było dawno powiedziane, że Blizz tworzy 3 gry, jedna z nich to ofc dodatek do WoW''a, druga o której już wiemy SC2, no i teraz pewnie MMO Diablo .. lub jakiś nowy tytuł nie związany z poprzednimi grami blizzarda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować