Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard znów coś knuje

123 postów w tym temacie

Jak to już wspomniał pan Czedwik- Diablo wyczerpało już wszelkie możliwosci fabularne. Moim zdaniem Blizzard nareszcie pracuje nad czymś nowym, a nie rozwija swoje stare pomysły. Zresztą- gdyby było to Diablo 3 nie sądzę, zeby Frank Pearce tak to chwalił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczę, że to nie będzie kolejna strategia :]. Niech spróbują może czegoś nowego albo ostatecznie konkurencja dla tych wychodzących h&slashy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co będzi to będzie najważniejsze żeby to był hit.Nie lczy się marka ale jakość.Zobaczymy w sierpniu co Blizzard dla nas szukuje.

PS.
Mam nadzieje że bez abonamentu miesięcznego!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zostaję przy swoim: D3 jest robiony. Tylko teraz nazywa sie Hellgate: London. Myśle, że bez twórców poprzednich części trójka może ni być taka fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Trzeci zespół pracuje nad czymś naprawdę świetnym. Nie mogę powiedzieć nic więcej, ale to naprawdę znakomita sprawa" ---> No jeżeli to jest wymsknięcie, to ja nie wiem... Pewnie miał zamiar trochę nas zaciekawić, ale nie zdradzić całej tajemnicy do końca, to jest w stylu Blizzarda.
Co do samej gry, to chciałbym aby to było Diablo III ;) A kto wiem, może chodzi tutaj o WarCrafta IV ? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wątpie by to miał być nowy diabol. Klonów diablo jest już tak dużo, że nie wiem co oni chciali by tam innowacyjnego dać. Gra była by zaledwie cieniem swojego poprzednika. Musieli by bardzo odbiec od koncepcji wcześniejszych części, a wtedy po za światem i może jakimś ciągiem fabularnym, gra nie miała by z nimi nic wspólnego. Już lepiej wymyślić coś zupełnie nowego.
Ja osobiście liczę na jakiegoś pełnokrwistego RPG-a! :) Blizzard potrafi mieć świetne pomysły i wydaje mi się, że w takiej produkcji ludzie mogli by tam w pełni rozwinąć swoje skrzydła i faktycznie nas zaszokować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah, wreszcie może stworzą jakiegoś FPS''a (marzenia... :P)! Kurde, skakałbym z radości, choć Warcraft 4 też byłby miłym zaskoczeniem xD Czekamy na 3 sierpnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie uwazam ze raczej bedzie to RPG z racji tego ze Blizzard nigdy nie lubil przyzwyczajac ludzi do 1 gry lub 1 typu gier. Wydaje mi sie ze To raczej bedzie Diablo III. Taki singleplayerowy World of Warcraft. A rownierz nie watpie w to ze jeszcze pojawi sie strategi osadzona w swiecie Warcraft. No chyba ze Blizzard zaskoczy wszystkich jakims kompletnie nowym projektem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mam lekkie nadzieje na jakiś nowy fajny tytuł Blizzarda ale co to może być niemam pojęcia ale znają ich będzie to coś super. Bo Diablo raczej nie opłaca się kontynuować a WoW to inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakakolwiek gra w klimacie fantasy nie ma szans na wyjście, byłaby to zbyt duża konkurencja dla płatnego WoW-a, a Blizz przecież nie zarżnie kury znoszącej złote jajka. Pozostają dwie opcje: dodatek do WoW-a lub coś nowego. Niestety… ja już opłakałem Diabła 3, ta gra się nigdy nie ukaże, ale obym się mylił…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noo wierze ze to bedze Diablo III. Wkoncu moze to byc nie wiem jaka wiocha a ludze i tak to beda kupowac z uwagi na sam tytul :P nooo a jesli nie Diablo too moze rzeczywiscie cos nowego ;D(choc wolalbym kontynuacje Diablo boo na 110 % bym mial ;P [ z uwagi ze tatus jest wielkim fanem] :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować