HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Daybreakers to sredniak nie warto isc do kina ale polecam ale nd DVD bo film az tak zły nie jest . Do Zmierzchu rzeczywiscie nie ma porównania, Zmierzch stoi o pare klas wyzej;******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2010 o 16:56, zadymek napisał:

> Po drugie widać "szwy" i schemat dosłownie goni schemat , Szklana pułapka przy The
Island
> to arcydzieło.
W pełni popieram kolegę:]
Zresztą weźmy większość współczesnych filmó akcji i będzie to samo...


Dzięki za poparcie , a oto powód dyskusji:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=255&pid=19287

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2010 o 06:42, kerkas napisał:

Dzięki za poparcie , a oto powód dyskusji:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=255&pid=19287

Cóż, w zupełności się zgadzam z porównaniem sugerującym, że Wyspa to film akcji ubrany w lekkie sf. Ani czasy nie dość odległe, ani technologia dość fantastyczna. Gdyby akcję umieścić w naszych czasach bez problemu można by nawet temu czemuś przylepić etykietkę political fiction.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czy warto iść na polski film ,,Ciacho" czy to kolejny Polski niewypał? Waham sie ponieważ wszyscy moi znajomi rożnie uważają :) a jaka jest wasza opinia . A jeżeli nie jest warte tych paru złotych za bilet to na co warto teraz iść ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2010 o 16:51, mattex89 napisał:

Mam pytanko czy warto iść na polski film ,,Ciacho" czy to kolejny Polski niewypał?


Wszystko wygląda na to, że jest to coś znacznie więcej niż niewypał. Wystarczy luknąć co się dzieje na filmwebie - pełna jazda figurowa po filmie i zakładanych masowo kontach wystawiających mu pozytywne recenzje. :) Chociaż nie można wykluczyć, że ile ludu tyle opinii...
Tak dla zasady.
Ja się o tym nie dowiem bo to ostatni film na który mógłbym się wybierać (a szkoda, ale tak bywa kiedy z porządnego, ostrego kina policyjnego/gangsterskiego przesiada się na komedię).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2010 o 16:51, mattex89 napisał:

Mam pytanko czy warto iść na polski film ,,Ciacho" czy to kolejny Polski niewypał? Waham
sie ponieważ wszyscy moi znajomi rożnie uważają :) a jaka jest wasza opinia . A jeżeli
nie jest warte tych paru złotych za bilet to na co warto teraz iść ?


Jeśli chodzi o komedię jest to niewypał z wyjątkiem genialnej kreacji Pawła Małaszyńskiego w roli Karolka , natomiast jeśli o film sensacyjny do należy się 5+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2010 o 11:22, Budo napisał:

Hmmm, wysunę wniosek, że masz kilka lat, skoro podobał Ci się Avatar, a tam właśnie były te rzeczy powyżej ^^

Widzę, że masz problem z czytaniem ze zrozumieniem tekstu. Gdzie ja pisałem, że to takie sceny mi się podobają. EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2010 o 14:57, Dark_Sebat napisał:

''''TYLKO DLA DOROSŁYCH''''


Na to właśnie czekałem. Jak nic szykuje się film roku. ;>


Zdjęcia może fajne robią wrażenie :). Ale to kolejny film tupu : "Zmutowane coś" "Starożytne coś" będzie pożerać grupę ludzi z których zostaną max 2 osoby, które na koniec przeżyją i zniszczą to coś =). trochę to oklepane Tego typu filmów już jest maaasa. Począwszy od rekinów: Patrz "Szczęki" idąc dalej na węże "Anakondy" <--- tego też już chyba z 4 części są -.- kiedyś nawet na polsacie reklamowali alternatywny film "Pyton" <-- znów o wężu olbrzymie. Filmy alternatywne do szczęk czyli znów coś o rekinach ale żeby nie było nudno to zamiast zwykłego rekina dali starożytnego już nie istniejącego od daawna Megalodona :). Poprzez zmutowane krokodyle, pszczoły, krwiożercze lwy i pewnie wiele wiele innych. to teraz znów ktoś postanowił coś stworzyć o czymś co zjada ludzi więc dali coś pomiędzy rekiny "Piranie" xDD. Jedyne co w tych filmach może być interesującego to, jak takie monstrum będzie pożerać ofiarę i rozpruwać jej flaaaki pokazując nam to jak najlepiej i jak najbardziej z jak najlepszą rzeczywistością + tona krwi :) xD Ale to tylko My opinion. Choć całkiem chyba słuszna

Pozdrawiam.

Edit: http://www.filmweb.pl/%22Transformers+3%22+zajmie+się+psychiką+robotów,News,id=57478 czyżby kolejny Transformers nam się zapowiadał =]. Już na to z przymrużeniem oka patrzę =.=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam aż zaczną grać Parnassusa. Głównie ze względu na obsadę. Heath Ledger, albo Johnny Depp. Mam nadzieje że film będzie fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2010 o 16:31, Mirrar napisał:

Czekam aż zaczną grać Parnassusa. Głównie ze względu na obsadę. Heath Ledger, albo Johnny
Depp. Mam nadzieje że film będzie fajny.


Parnassus jest w już od 8 w polskich kinach grany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2010 o 17:53, Divii napisał:

Widział już ktoś może Sherlocka Holmesa?


Tak, widziałem.

Jeśli oczekujesz fajnego filmu akcji to ci się spodoba. Jeśli zaś chciałeś wierną ekranizację prozy Arthura Conana Doyla to się zawiedziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Książki próbowałem czytać, ale chyba za mały byłem i mnie nudziły. A do filmu ciągnie mnie tylko ze względu na tą akcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2010 o 18:24, Divii napisał:

Książki próbowałem czytać, ale chyba za mały byłem i mnie nudziły. A do filmu ciągnie
mnie tylko ze względu na tą akcję.


No to pod tym względem film jest świetny ;) ja pomimo że prozę Doyla uwielbiam to nastawiony na film akcji na taki poszedłem i z seansu wyszedłem zachwycony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi sie ten najnowszy Sherloc nie podobal, fabula byla strasznie oklepana, najpierw pokazali niesamowite dziwy na ekranie a pod koniec wszystko wytlumaczyli najproscie jak sie dalo... (a to jakies linki i trybik za ducha, chemiczna aparatura za magie itd...) A co do tej akcji to od poczatku wiadomo, kto rozwali kogo, jeszcze przed rozpoczeciem jakiejkolwiek walki... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorry za mały off-top ale emailii nie odbierasz , na GG ani widu , ani słychu,

Więc zapytam tutaj:

Dane do przelewu puściłem na GG , dotarły ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się