HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Dnia 03.02.2014 o 00:36, cedricek napisał:

Narkotyki.


Skoro się w to wciągnął to sam się o to prosił, ale dla samego kina to strata, bo aktor był z niego bardzo dobry. Zastanawiam się kto teraz go zastąpi w roli Plutarcha w Kosogłosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jack Ryan: Shadow Recruit

Poprawianie prozy Toma Clancy-ego to poroniony pomysł ale jednak ktoś wprowadził go w życie.
Najnowsza odsłona przygód Jacka Ryana a właściwie reboot woła o pomstę do nieba.
Sztampa goni sztampę i sztampą pogania.
Reżyser Kenneth Branagh, scenariusz Adam Cozad, David Koepp, obsada Kenneth Branagh, Kevin Costner, Chris Pine.
Wystarczyło czerpać garści z Clancy-ego ale nie twórcy postanowili być "oryginalni".

Spoiler

Zły Ruski pragnie zniszczyć USA

serio ? który to już raz ? UWAGA chce ich załatwić
Spoiler

ekonomicznie


normalnie oskar za najlepszy scenariusz oryginalny.
Później jest już tylko gorzej Chris Pine w roli Jacka Ryana jest po prostu nijaki to samo tyczy się Keiry Knightley
Spoiler

jako przyszłej pani Ryan.


Pierwszy filmowy J.R. Alec Baldwin był bardzo dobry, później Harrison Ford podniósł poprzeczkę a następnie spadek formy w postaci Bena Afflecka.
Chris Pine jest gorszy nawet od Afflecka, mdły, nijaki itd. itp.
Kenneth Branagh za wszelką cenę chce doszusować do miana hollywoodzkiego wyrobnika.
Dalej jest już tylko gorzej.
Reboot zrobiony na siłę bez polotu i mocno naciągany.

Ocena: 5/10

Dobrze że bilet kosztował tylko 14zł.





20140203233753

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 sezon Sherlocka skonczony. Troszke słabszy to byl sezon, jedynie 3 odcinek trzymał poziom. Coz szkoda ze trzeba bedzie czekac kolejny rok na kolejne 3 odcinki:( Czekam juz ze zniecierpliwieniem na 14 lutego napremiere House of Cards. Ja ogolnie rzadko seriale ogladam ale ten wkrecil mnie ostro. A rola Kevina jest genialna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2014 o 12:27, Ziggy napisał:

A rola Kevina jest genialna.


Zgadzam się, idealnie wpasował się w graną postać. Ale dla mnie objawieniem sezonu i tak pozostaje Matthew McConaughey. Nie mogę wyjść z podziwu gdy patrzę na jego rolę w Detektywie. Polecam bardzo mocno - akcja rozwija się powoli, ale kreacje bohaterów to mistrzostwo świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Czekam juz ze zniecierpliwieniem na 14 lutego napremiere House of Cards. Ja ogolnie rzadko

Dnia 05.02.2014 o 12:27, Ziggy napisał:

seriale ogladam ale ten wkrecil mnie ostro. A rola Kevina jest genialna.


Ja niedawno skończyłem oglądać 1 sezon i też jestem zachwycony. Świetny serial pod kątem gry aktorskiej i fabularnym, a Kevin jest wręcz stworzony do takich ról. Dobrze widzieć, że za chwilę rusza 2 sezon, również będę czekać z niecierpliwością ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2014 o 12:27, Ziggy napisał:

Coz szkoda ze trzeba bedzie czekac kolejny rok na kolejne 3 odcinki:(


Że co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sezon 4ty został potwierdzony, data wypuszczenia jest nieznana, ale biorąc pod uwagę to jak ten serial do tej pory był nadawany to bardzo prawdopodobne, że sezon 4ty obejrzymy sobie najwcześniej w 2015 [i zapewne będą to znów 3 odcinki główne i ewentualnie tzw odcinek zerowy/specjalny jako wstęp do sezonu]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Agents of Shield S01e13

Świetny odcinek, serial robi się coraz lepszy i jest coraz większa nadzieja, że ten serial już niedługo może stać się bardzo dobry.

Spoiler

Scena, gdy Coulson i Ward próbują użyć tego holoprojektora czy co to tam jest genialna :D I to jak zrobili nogę Deathlokowi, świetne. Ciekawe czy twarz i łapy też mu naprawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.02.2014 o 15:41, Ecko09 napisał:

Świetny odcinek, serial robi się coraz lepszy i jest coraz większa nadzieja, że ten serial
już niedługo może stać się bardzo dobry


Nie wiem gdzie ty widzisz tą nadzieje... ja nawet cienia jej nie dostrzegam :) . Bieda tego serialu jak była tak dla mnie ciągle jest legendarna. Ale może wezmę sobie na wstrzymanie na dłuższy czas, poczekam aż się napstryka tego z 2-3 pełne sezony i wtedy wrócę z nowym "otwartym" umysłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2014 o 15:09, kerkas napisał:

Ps. Widział ktoś może z gramowiczów oprócz mnie Jacka Stronga ?.

Ja planuję się wybrać, ale dopiero po Igrzyskach Olimpijskich w Soczi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2014 o 17:48, A-cis napisał:

> Ps. Widział ktoś może z gramowiczów oprócz mnie Jacka Stronga ?.
Ja planuję się wybrać, ale dopiero po Igrzyskach Olimpijskich w Soczi.


@A-cis Jedziesz na igrzyska do Soczi ? jeśli tak to życzę miłych wrażeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.02.2014 o 18:06, kerkas napisał:

@A-cis Jedziesz na igrzyska do Soczi ? jeśli tak to życzę miłych wrażeń.


Nie wiem jak A-cis ale ja na ten przykład mam zamiar się wybrać [znajomi zaklepali już sobie hotel itp pierdoły, ale jeden kumpel złamał nogę tydzień temu na urlopie, mogę wskoczyć na jego miejsce okazjonalnie].

Z tego co wiem zaplecze techniczne posysa nieziemsko, z reszta już o tym w tv tez zaczynają trąbić [swoją drogą super zapłon, mówią w mediach o tym, że jest ogólny problem z ciepła woda w hotelach jak i w obiektach użytkowych, sportowych etc a sytuacja jest znana od dobrych 4 tygodni xD]

Jeśli natomiast chodzi o te bzdety o zamachach - nie bardzo chce mi się wierzyć, ze Rosja pozwoli sobie na taka kompromitację [zwłaszcza, ze podobnie jak u nas przy Euro - współpracują ze służbami USA bo propozycję pomocy interwencyjnej gdyby coś się działo przyjęli (tą ze stycznia)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2014 o 19:33, Pietro87 napisał:

Nie wiem jak A-cis ale ja na ten przykład mam zamiar się wybrać [znajomi zaklepali
wskoczyć na jego miejsce okazjonalnie].


Również życzę udanego wyjazdu

Dnia 05.02.2014 o 19:33, Pietro87 napisał:

Z tego co wiem zaplecze techniczne posysa nieziemsko, z reszta już o tym w tv tez zaczynają
trąbić [swoją drogą super zapłon, mówią w mediach o tym, że jest ogólny problem z ciepła


http://ofsajd.onet.pl/newsy/absurdy-igrzysk-olimpijskich-w-soczi/zgqwn

Dnia 05.02.2014 o 19:33, Pietro87 napisał:

Jeśli natomiast chodzi o te bzdety o zamachach - nie bardzo chce mi się wierzyć, ze Rosja
pozwoli sobie na taka kompromitację [zwłaszcza, ze podobnie jak u nas przy Euro - współpracują
ze służbami USA bo propozycję pomocy interwencyjnej gdyby coś się działo przyjęli (tą
ze stycznia)]


Oby nic się nie wydarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się