HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Dnia 29.11.2015 o 02:03, hammerfall87 napisał:

może ktoś polecić serial sf ala gwiezdne wrota ?


Po tamtej stronie (1995–2002) ?

Zagubiony w czasie (1989–1993) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://antyweb.pl/cinema-city-niczym-netflix-za-50-zlotych-miesiecznie-ogladamy-filmy-bez-limitu/

Gdyby nie to, że umowa jest na 12 miesięcy, to już jutro stałbym od rana pod kinem, żeby załapać się jako pierwszy. Ale w tym przypadku jest to opcja tylko dla osób, które pracują/mają stypendia i dużo chodzą do kina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2015 o 15:47, Kraju napisał:

Ciekawe jak jest w przypadku rencistów :D
Ich to pewnie też nie uwzględniają. Dobrze, że ten status działa przy zwykłych biletach. W Heliosie bilety mnie wynoszą 18 pln każde :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I bogu dzięki - nierób nad tobą znowu chciał coś za darmoszkę dostać tfu! =)
Nie ale tak poważnie - trochę słabo, jakieś niewielkie profity lub zniżki dla uczniów i studentów podbiły by im sprzedaż.
Osobiście sam nie wiem czy nie wbiję w ta ofertę, mógł bym sobie wtedy dwa razy w tygodniu iść do kina zamiast gapić się na filmy przez VOD. Ta umowa na 12 mcy też mnie trochę odpycha ale z drugiej strony - zawsze minimum dwa razy w miesiącu był bym w stanie do kina skoczyć co by nie płacić na marne.

Btw sa w cinemie miejsca "vip" jak w multikinie? Tj takie te śmieszne szersze fotele skórzane gdzie ogółem jest więcej miejsca żeby się rozsiądź. Bo w multi za taką przyjemność się dopłaca jakieś bodajże śmieszne 3 czy 4 zł, a jak jest w cinemie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2015 o 19:31, Zekzt napisał:

Nie ale tak poważnie - trochę słabo, jakieś niewielkie profity lub zniżki dla uczniów
i studentów podbiły by im sprzedaż.


Studenci i uczniowie mają tak tanie bilety, że ta oferta nawet średnio im się opłaca, chyba że oglądaliby 4-5 filmów w miesiącu.

Dnia 30.11.2015 o 19:31, Zekzt napisał:

Osobiście sam nie wiem czy nie wbiję w ta ofertę, mógł bym sobie wtedy dwa razy w tygodniu
iść do kina zamiast gapić się na filmy przez VOD. Ta umowa na 12 mcy też mnie trochę
odpycha ale z drugiej strony - zawsze minimum dwa razy w miesiącu był bym w stanie do
kina skoczyć co by nie płacić na marne.


Dlatego właśnie ta oferta jest dla osób pracujących, bo kino doskonale zdaje sobie sprawę, że nie przyjdziesz na 10 filmów w miesiącu, a z taką kartą jesteś wręcz zmuszony być lojalny co do tego konkretnego multipleksu. A skoro przyjdziesz na film, to może nie sam, po za tym co będziesz tak siedział o suchym pysku, lepiej coś kupić w barze. Dla kina to profit.

Dnia 30.11.2015 o 19:31, Zekzt napisał:

Btw sa w cinemie miejsca "vip" jak w multikinie? Tj takie te śmieszne szersze fotele
skórzane gdzie ogółem jest więcej miejsca żeby się rozsiądź. Bo w multi za taką przyjemność
się dopłaca jakieś bodajże śmieszne 3 czy 4 zł, a jak jest w cinemie?


W CC miejsc VIP nie ma, ale są specjalne sale: http://www.cinema-city.pl/vip Ceny nie małe, bo jakby nie patrzeć, masz prywatny seans, a nie jedynie bardziej luksusowe miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa oferta, chociaż szkoda, że Cinema City we Wrocławiu jest na końcu miasta i mam tam jakieś 30 minut komunikacją miejską. Dużo bliżej do DCFu albo Nowych Horyzontów :>
Do końca roku pójdę jeszcze prawdopodobnie tylko na Most Szpiegów i Gwiezdne Wojny. W sumie niewiele ciekawych premier zostało jeszcze w 2015. Za to pierwsza połowa 2016 zapowiada się bardzo interesująco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2015 o 23:04, Kraju napisał:

Już w samym styczniu jest 10 ciekawych filmów, a w lutym kolejne 8. Z tą kartą bardzo
się opłaca.


Mógłbyś podać tytuły ? i źródło filmowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Źródło jak zawsze Filmweb, z zastrzeżeniem, że mam świadomość ich częstych pomyłek i słabej aktualizacji (wciąż u nich wisi Creed w premierach na styczeń).

Styczeń:
The Big Short
Sekret w ich oczach
Fistaszki - wersja kinowa
Joy
Point Break - na fali
Las samobójców
Nienawistna ósemka
Piąta fala
Dziewczyna z portretu
Syn Szawła
Pitbull. Nowe porządki
Co ty wiesz o swoim dziadku?
Zjawa
Czas próby

Luty:
Spotlight
Deadpool
Ave, Cezar!
Zwierzogród
Bogowie Egiptu
Ojcowie i córki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karta pewnie nie obejmuje seansów w strefie VIP?
Czy łapie się to na zasadzie dopłaty jak do pokazów 3D itp bzdetów? Orientujesz się?
Chyba się zdecyduję. W sumie to oni trochę inaczej mogli by rozwiązać kwestie dopłat z kartą do pewnych usług - zamiast dopłat mogli by podbić abonament np do 59zł ale w ramach programu dać miesięczne limity na X pokazów 3D, X wejściówek VIP itp itd. Ale kto wie - może coś tam się jeszcze zmieni po kilku miesiącach testowych.

Swoją droga widziałem ostatnio plany zagospodarowania i inwestycji w moim mieście i jak mnie pamięć nie myli w galerii handlowej która mają stawiać po nowym roku to właśnie cinema będzie miała swoje kino, w takim układzie [a do tej galerii miał bym wtedy 15min piechotą, spokojnym spacerkiem] wjeżdżam wtedy w ten program bez mrugnięcia okiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2015 o 10:30, Zekzt napisał:

Karta pewnie nie obejmuje seansów w strefie VIP?


Obejmuje ale z dopłatą, która zależna jest od formatu filmu, dnia oraz godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karnet do Cinema City? Super, ale może kiedyś jak będę w dużym mieście mieszkał. :D Teraz i tak jestem nakręcony, bo w nowej galerii mają u mnie otworzyć Heliosa, co będzie spektakularną odmianą dla jedynego kina w lokalnym domu kultury, gdzie coś tam jest, ale o większości bieżącej oferty kinowej można zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2015 o 19:10, Braveheart napisał:

> http://antyweb.pl/cinema-city-niczym-netflix-za-50-zlotych-miesiecznie-ogladamy-filmy-bez-limitu/

Ciekawe jak jest w przypadku rencistów :D
Ich to pewnie też nie uwzględniają. Dobrze, że ten status działa przy zwykłych biletach.
W Heliosie bilety mnie wynoszą 18 pln każde :]


Nie jestem pewien ale czy ten abonament obejmuje weekend, czy to już jest ten Vip i abonament jest tylko na normalne dni tygodnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2015 o 18:56, Kraju napisał:

Karta obejmuje każdy seans 2D, niezależnie od dnia ani godziny.


A jak wygląda płatność i czy można płacić co miesiąc, czy tylko z góry za rok?
Szkoda, że to Cinema City, a nie Helios. W CC miałem same nieciekawe przygody: zanik dźwięku, lub trzykrotne cofanie filmu, który się zawieszał w tym samym miejscu, przez co siostra spóźniła się godzinę do pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to masz wybór - z góry za rok lub miesięcznie. Ale tak czy siak jesteś związany na minimum 12 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2015 o 10:43, Ecko09 napisał:

Nie wiem jak was, ale mnie trailer Batman v Superman zupełnie nie ruszył, bez emocji
kompletnie.

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xlf1/t31.0-8/fr/cp0/e15/q65/12291834_1128487647163223_2238572014523673050_o.jpg?efg=eyJpIjoidCJ9


Mi tam się podoba. Fajnie wyglądają zarówno Kent jak i Wayne w cywilu oraz Luthor. Jest tu więcej luzu niż w poprzednich zwiastunach. Obawą jest tylko nazwisko reżysera i scenarzysty oraz producenta: Snyder, Goyer i Nolan to, niestety, gwarancja nadętego i nudnego widowiska a la TFKR i MoS ( choć ten drugi jest już sporo lepszy ) ale mam nadzieję, że przynajmniej będzie widowiskowo i że nowy Gacek się sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się