HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

>Całkiem fajny jest też Wulkan z Tommy Lee Jonesem.
You can''t be serious dude.

Przecież to tak patetyczne, chamerykańskie badziewie z drętwymi dialogami że aż zęby bolą. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Fakt, Jak wytresowac smoka też zrobiło na mnie wrażenie, ale nie takie jak TS3. Gusta, guściki, ale Incepcja dawała po ryju rozmachem, SN natomiast był fajną opowiastką z fajnie zagranymi postaciami. Może bardziej bym się zachwycał, gdyby nie to, że film ten wyszedł spod ręki Finchera, więc jak na jego poziom, to SN jest po prostu średni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skyline zaliczone dzisiaj.

Niestety fajny pomysł, który mógł przerodzić się w masakrastyczną orgie wizualną, został totalnie stłamszony przez idiotyzm scenariusza i drętwotę aktorów.
Potencjał całkiem fajowsko wyglądających tworów atakujących ziemię obcych nie został odpowiednio wykorzystany, a szkoda, bo film mógł przyćmić nawet i ID4. Końcówka zapowiada sequel, o ile film dobrze się sprzeda i nawet byłoby miło gdyby się mu udało, bo kontynuacja mogłaby się ciekawie skończyć. Tym bardziej, że jest to pierwszy film w którym końcówka raczej nie wskazuje na to, że "dzielni ziemianie znowu zwyciężyli"... ;]

Jeśli ktoś za arcydzieło uważał Wojnę Światów z Tomem Cruise, to śmiało może iść do kina, reszcie polecam poczekać na DVD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2011 o 15:47, Tyler_D napisał:

>Całkiem fajny jest też Wulkan z Tommy Lee Jonesem.
You can''t be serious dude.
Przecież to tak patetyczne, chamerykańskie badziewie z drętwymi dialogami że aż zęby bolą. ;-D

Po pierwsze film ma niezłą obsadę, po drugie bardzo dobre efekty specjalne, a po trzecie zawsze miło się ogląda płonące amerykańskie miasta w ruinie ^_^ To nie jest kino ambitne i intelektualne, a jedynie czysta rozrywka, a z tego film wywiązuje się nieźle A filmy amerykańskie w 90% są durnie patetyczne, taki już ich urok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Odnośnie kina SF

TCM , 7 lutego, poniedziałek
02:25 QUATERMASS I STUDNIA

TCM , 8 lutego, wtorek
00:45 QUATERMASS I STUDNIA

tylko pora emisji nieludzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra obsada? Ktoś poza T.L. Jones''em? Ja sobie nie przypominam, jakichś porażających efektów także ... z trzecim nie będę polemizował bo to kwestia gustu. :-P Rozrywka rozrywką ale niech to ma jakiś względny sens - ja tam nikogo nie namawiam ale nie nastawiajcie się na coś choćby średniego bo się zawiedziecie imo. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2011 o 22:58, meryphillia napisał:

Skyline zaliczone dzisiaj.

ja się przejdę w tygodniu bo nigdzie mi się nie spieszy :) ja się na nic wielkiego nie nastawiam a nawet idę trochę się pośmiać więc... zresztą trudno się spodziewać czegoś wielkiego po kolejnym podobnym filmie. po zwiastunie można śmiało powiedzieć że będzie to mix "dzinia niepodległości", "wojny światów" i może jeszcze czegoś :) czyli w skrócie nic nowego

Dnia 04.02.2011 o 22:58, meryphillia napisał:

Jeśli ktoś za arcydzieło uważał Wojnę Światów z Tomem Cruise, to śmiało może iść do kina,
reszcie polecam poczekać na DVD.

mi się "wojna światów" podobała chociaż bardziej książka niż film. nie jestem wielkim fanem tego typu filmów ale bardziej opłaca mi się przejść na ten film do kina niż kupowanie płyty którą i tak bym raz obejrzał;]

kerkas
faktycznie nieludzka godzina :) ale jakby miał czas i ten program to mógłbym się pokusić na obejrzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2011 o 16:40, Killinginno napisał:

Typowa dla filmów SF.

Bo te filmy robią przeważnie Amerykanie i to jest pora emisji przeznaczona dla Polonii amerykańskiej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja mocno żałuję, że zmarnowano taki potencjał.
Osobiście gdybym miał takie możliwości, zrobiłbym taki film w konwencji paradokumentu bez skupiania się na konkretnych bohaterach, a raczej na jednym ogólnym, czyli całej ludzkości, która metodyczni niczym karaluchy jest przerabiana na pożywkę przez Obcych. Bez jakich szans nadziei na zwycięstwo. Szkoda, że nikt jeszcze na to nie wpadł, by pokazać właśnie, jak nic znaczącymi będziemy karaluchami w walce z istotami, które dysponują technologią na loty między-systemowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 05.02.2011 o 16:01, Gregario napisał:

faktycznie nieludzka godzina :) ale jakby miał czas i ten program to mógłbym się pokusić
na obejrzenie


A wydawało mi się że masz ten kanał , sorry za przeoczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2011 o 19:23, A-cis napisał:

> Typowa dla filmów SF.
Bo te filmy robią przeważnie Amerykanie i to jest pora emisji przeznaczona dla Polonii
amerykańskiej ;-)


Ten film jest akurat made in UK :)
Ja wiem że najgorsze są dobre rady , ale polecałbym zainwestować w nagrywarkę dvd np. tę
http://allegro.pl/philips-dvdr70-nagrywarka-37-i1438639282.html
Sam używam tego modelu bodajże jest to moja trzecia nagrywarka , bez obawy ja po prostu dużo nagrywam około 12 filmów tygodniowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2011 o 21:58, kerkas napisał:

A wydawało mi się że masz ten kanał , sorry za przeoczenie.

kiedyś miałem ale zmiany w kablówce mi go zabrały :/ sam się kiedyś zdziwiłem jak chciałem coś na tym kanale obejrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się