HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Nie jest to film w pełnym słowa tego znaczeniu, raczej "Trailer" do gry, ale polecam, naprawdę polecem.
Mowa o Tom Clancy''s Ghost Recon Alpha.
Pół godzinki filmu w full HD, za darmo. Chętnie obejrzałbym cały film, gdyby był :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Pierwsze moje zetknięcie z Bergmanem - Fanny i Aleksander. Film dziwny, czasami interesujący, czasami nudny, często głupawy. Zjeżdża filmem dla pseudointelektualistów (bez urazy), którzy będą doszukiwać się nie wiadomo jak głębokiej symboliki, która oczywiście występuje, ale niespecjalnie popychająca do rozmyślań. W dodatku słaba i wkurzająca gra aktorska tytułowego Aleksandra. W ogóle jego wątek był mało ciekawy, wolałem komizm w wykonaniu jego rodziny. Ostatnio przestaję wierzyć w te "wielkie" arcydzieła "wielkich" mistrzów. Ale z Bergmanem dopiero zaczynam przygodę, więc kto wiem, może będzie podobnie co z Jarmuschem - przy jednych jego filmach zasypiałem, przy innych byłem zachwycony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Noc Kina w 26 kinach, w całej Polsce!
29 czerwca (piątek), godzina 23:00

Noc Kina to całonocna impreza filmowa, w trakcie której można oglądać najciekawsze filmy z ostatnich lat. Podczas Nocy Kina 1 bilet upoważnia do przemieszczania się między wszystkimi salami oraz kinami.

W tym roku, to już 11 edycja Nocy Kina. Ostatnie edycje gromadziły każdorazowo ponad 20 tysięcy widzów.

Podobnie, jak podczas poprzednich edycji Nocy Kina, także i tym razem widzowie będą mogli oglądać filmy od godziny 23-ciej aż do białego rana. Seanse filmowe odbywać się będą we wszystkich salach, w 26 kinach sieci Multikino.

Repertuar 11. edycji Nocy Kina:

Szczegółowy repertuar dla każdego kina, jak poniżej:

Multikino Złote Tarasy, Multikino Poznań, Multikino Arkady, Multikino Gdynia, Multikino Malta, Multikino Wola, Multikino Targówek, Multikino Słupsk, Multikino Kielce

O północy w Paryżu
Fighter
Musimy porozmawiać o Kevinie
Wstyd
Wszystkie odloty Cheyenne''a
Nietykalni
Sherlock Holmes
Drive
Mój tydzień z Marilyn
I że Cię nie opuszczę

Multikino Ursynów, Multikino Wrocław Pasaż, Multikino Koszalin, Multikino Sopot, Multikino Elbląg, Multikino Włocławek, Multikino Bydgoszcz, Multikino Gdańsk, Multikino Kraków, Multikino Poznań Stary Browar, Multikino Rybnik, Multikino Szczecin, Multikino Zabrze, Multikino Łódź, Multikino Rumia, Multikino Rzeszów, Multikino Radom

Spadkobiercy
Terytorium wroga
Igrzyska śmierci
Odrobina nieba
Człowiek na krawędzi
Przetrwanie
Rzeź
Nietykalni
Mój tydzień z Marilyn
I że Cię nie opuszczę

Szczegółowe informacje o numerach sal i godzinach emisji poszczególnych filmów są zamieszczone na karnecie, który dołączony jest do każdego biletu. Projekcje rozpoczynać się będą w krótkich odstępach czasowych. Tak, aby widzowie mogli obejrzeć kilka filmów w wybranej przez siebie kolejności.

Bilety już wkrótce w sprzedaży - w cenie 19 zł oraz 16 zł - do nabycia w kasach biletowych, w całej sieci kin Multikino. Bilet ulgowy (16 zł) przysługuje dla fanów Nocy Kina na facebook.pl/MultikinoPolska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakieś oficjalne potwierdzenie wypuszczenia całej trylogii Nolanowskich Batmanów w IMAX-e przy okazji premiery nowej części? Zobaczyłem coś takiego bodajże na kwejku i się napaliłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 17:18, windows00 napisał:

Iron Sky


Popieram w pełni. Zdecydowanie warto obejrzeć. Dla mnie jeden z najlepszych filmów tego roku. Jeszcze z budżetem pokroju 7,5 mln dolarów...

Ostatnia scena skłaniająca do refleksji niczym z finalnej fazy gry Defcon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Może tu ktoś mi pomoże:

Szukam nazwy filmu, który oglądałem kilka lat temu w TV. Opowiadał on o nastolatku, który zaprzyjaźnił się w nowej uczennicy w szkole. Był ułożonym chłopakiem, który dobrze się uczył, więc pomagał jej w lekcjach. Ona należała do "niegrzecznych" dziewczynek i pewnego raz poszli w tango (za jej namową). Młody ją zaciążył i postanowili z rodzicami, że po narodzeniu oddadzą to dziecko. Chłopak jednak nie chciał tego zrobić i powiedział, że dziecko wychowa. Film ten raczej spokojny, opowiada głównie o jego losach, prawdopodobnie na faktach i tylko emitowany w TV. Pamiętam, że na początku filmu młodzi grali Któregoś Tonego Howka, prawdopodobnie w część trzecią, więc rok produkcji oscyluje między 2000 a 2002. Ktoś kojarzy?

Drugi film, który mnie męczy, to katastroficzny z samolotem w roli głównej. Prawie cała akcja dzieje się w powietrzu, następuje zmęczenie materiału i dach (i nie tylko) samoloty zwyczajnie odpada. Na końcu chyba szczęśliwie wylądowali, oczywiście niektórzy zostali wessani. Nie był to hollywoodzki tytuł, raczej telewizyjna popierdółka, prawdopodobnie na faktach. Zna ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do drugiego:

http://www.filmweb.pl/film/Port+lotniczy+%2779-1979-38747

http://www.filmweb.pl/film/Port+lotniczy+%2775-1974-37592#

?

I jakbyś jeszcze podał z jakiego mniej więcej roku jest ten film to by było nieźle. ;-) A swoją drogą wydaje mi się że myślimy o tym samym filmie ale niestety nie pamiętam tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2012 o 17:44, Perry_Cox napisał:

Opowiadał on o nastolatku, który zaprzyjaźnił się w nowej uczennicy w szkole.

To nie był przypadkiem Juno? Film całkiem świeży, bo z 2007 roku. Przegapiłem pierwsze 20-25 minut filmu więc nie jestem pewien jak to wszystko się zaczęło, ale ogólnie to opis pasuje do tego tytułu.
http://www.filmweb.pl/Juno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet to co wyszło ostatnio było bardzo naciągane jako kontynuacja fabuły ale również pełne absurdów.
Kolejna część została zapowiedziana dość dawno temu ale widzę, że ożywiają postacie i to nie w formie zombie. Szkoda mi po prostu słów na ten film zwykłe trzepanie kasy na fanach gatunku choć typowej dla RE akcji zostało bardzo mało. Szkoda bo szykuje się zwykły chłam już nawet nie wiem jak to wszystko zagmatwali, że pomimo skażenia na całym świecie, Tokio czy inne miasta dalej tętnią życiem.
Dla mnie osobiście ten film skończył się lub może raczej powinien skończyć się na części drugiej tak jak to miało miejsce w pierwszych odsłonach gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Trzeba przyznać, że seria zaczęła robić się absurdalna. O grach ciężko mi się wypowiedzieć, bo ukończyłem tylko część czwartą, która była bardzo dobrą grą. Aczkolwiek filmy widziałem wszystkie (w tym jedną animację) i tylko dwie pierwsze części trzymają jako taki poziom. Trójka była mocno średnia, a czwórka bardzo słaba i zwyczajnie głupia (motywy z Matrixa i Prison Breaka były żałosne), jedynie soundtrack ją ratował. Na kolejne RE w ogóle nie czekam, bo wiem co dostanę, ale jeśli kiedyś nadarzy się okazja, to z ciekawości (i pewnie z braku lepszej alternatywy) zobaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się