HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Dnia 27.10.2014 o 22:14, maniekk napisał:

> Wyciekł trailer do Avengers 2, oglądać póki nie usunięty!
>
> https://drive.google.com/file/d/0By4e12DxrjXQZ3FUaE0yVFlTSlU/view?pli=1

Hmm, wszędzie piszą, że to

Spoiler

Pym zbudował Ultrona, a tu okazuje się, że Stark?

;)

Spoiler

Zbuntowane AI?

Stark miał z tym pecha w komiksach jeśli dobrze pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Studio ma wybitny problem ze zrealizowaniem filmu

Spoiler

Ant-Man

i wprowadzeniem postaci
Spoiler

Hanka

w uniwersum filmowe.
Aczkolwiek wybieg ze
Spoiler

Starkiem

jest dosyć logiczny, sam
Spoiler

Ultron i tu uwaga SPOILER - to najprawdopodobniej Jarvis który zyskał wyższą świadomość :)


Od taki fabularny twist, jeśli okaże się prawdziwy to imho - bardzo fajnie zakręcili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczęło się nieźle, lecz kolejne odcinki (obecnie jest 6) są mocno przeciętne. Wszystko psuje ciągnący się co odcinek wątek młodego Bruce''a Wayne''a, który absolutnie nic nie dodaje do opowieści. Serial ma olbrzymi potencjał, ale póki co zupełnie nie wykorzystany. Niemniej polecam chociażby dla samej kreacji Pingwina i Kobiety Kot, które są świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2014 o 23:58, Ecko09 napisał:

Od 10 min teaser Avengers: Infinity Wars!!!!! Nawet sobie nie wyobrażacie mojego podekscytowania.

Rozumiem że to coś więcej niż kolejna część serii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2014 o 17:00, Sandro napisał:

> Od 10 min teaser Avengers: Infinity Wars!!!!! Nawet sobie nie wyobrażacie mojego
podekscytowania.
Rozumiem że to coś więcej niż kolejna część serii?

Tak, to kolejne dwie części serii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2014 o 20:02, kerkas napisał:

PLEBISCYT 90 FILMÓW Z GATUNKU KOMEDIA, ANIMACJA I SERIAL SF WSZECHCZASÓW
Teraz ETAP IV lata 1950 - 1959

Moje typy z okresu (tu niestety, zabrakło mi pozycji):

1. Deszczowa piosenka (1952)
2. Karmazynowy pirat (1952) - nie jest to czysta komedia ale raczej parodia filmów pirackich. Jeżeli nie można, to daję "Milionera bez grosza" (1954)
3. Słomiany wdowiec (1955)
4. Dobry wojak Szwejk (1956)
5. Ewa chce spać (1957)
6. Kapelusz pana Anatola (1957)
7. Pół żartem, pół serio (1959)
8. Siostro, do dzieła (1959) - jako reprezentant całej świetnej serii Carry On
9. Telefon towarzyski (1959)
10. Cafe Pod Minogą (1959)

A przecież jest jeszcze cała masa filmów europejskich. Jest Fernandel, Bourvil, zaczyna się Louis de Funes ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2014 o 17:03, windows00 napisał:

> Rozumiem że to coś więcej niż kolejna część serii?
Tak, to kolejne dwie części serii...

Nie no, poważnie pytam, bo dużo ludzi się tym teraz jara. Nigdy nie byłem fanem komiksów i kompletnie nie znam tego uniwersum. Myślałem, że może wprowadzono jakąś rewolucję czy coś. Widzę że zapowiedziano nawet jakieś nowe marki, ale nawet to nie zebrało takich owacji jak nowi Avengersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2014 o 19:20, Sandro napisał:

> > Rozumiem że to coś więcej niż kolejna część serii?
> Tak, to kolejne dwie części serii...
Nie no, poważnie pytam, bo dużo ludzi się tym teraz jara. Nigdy nie byłem fanem komiksów
i kompletnie nie znam tego uniwersum. Myślałem, że może wprowadzono jakąś rewolucję czy
coś. Widzę że zapowiedziano nawet jakieś nowe marki, ale nawet to nie zebrało takich
owacji jak nowi Avengersi.


Ogłosili Avengers: Infinity War (sam tytuł sprawia, że komiksiarze mają mokro w gaciach), a chwilę później ogłosili, że film będzie podzielony na 2 części (co widać na filmiku, maj 2018 i maj 2019). Poza tym ogłosili też inne filmy 3 fazy, które również już po samych tytułach są bardzo ekscytujące.

Swoją drogą tylko Marvel mógł pokazać teaser filmu, który jest sequelem filmu, który wejdzie do kin za 6 miesięcy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2014 o 19:20, Sandro napisał:

> > Rozumiem że to coś więcej niż kolejna część serii?
> Tak, to kolejne dwie części serii...
Nie no, poważnie pytam, bo dużo ludzi się tym teraz jara.

No a ja Ci poważnie odpowiedziałem :P IW będzie podzielony na dwie części, więc będzie dwa razy więcej zabawy.
W ogłoszonych przez Marvel planach pojawiają się dwa niezwykle ważne i wywołujące duże emocje wydarzenia z uniwersum superbohaterów: Civil War i Infinity War.

Spoiler

CW - grupka mniej znanych superbohaterów robi show z łapania złoczyńców, porywa się na zbyt silnych przeciwników i w efekcie doprowadza do śmierci setek niewinnych cywilów. W odpowiedzi rząd USA chce wprowadzić ustawę, która wymagać będzie ujawnienia tożsamości wszystkich superbohaterów i kontrolowania ich. Światek herosów dzieli się na pół jeśli chodzi o stosunek do tego aktu prawnego i zaczyna się "wojna domowa" wszystkich ze wszystkimi.
IW - potężna istota zbiera jeszcze potężniejsze artefakty w rękawicę (trzy z 6 artefaktów ujawniono już w dotychczasowych filmach MCU) i chce za jej pomocą zniszczyć wszechświat. Superbohaterowie wszelkiej maści zbierają się aby go zatrzymać.


Oczywiście to w wielkim uproszczeniu, a dodatkowo fabuła w filmach będzie trochę inna z racji braku pewnych postaci w MCU i nieuniknionych innowacji (nikt nie chciałby oglądać dokładnie tego co już pokazano w komiksach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się