HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Dnia 21.01.2006 o 21:44, HumanGhost napisał:

Właśnie obejrzałem drugi odcinek filmu "Helena Trojańska" na TVP1. Martwiłem się wcześniej,
że przegapiłem pierwszy. Niepotrzebnie.. Ten film jest tak beznadziejny, że gorszy już być
nie mógł. ;-)


Mnie sie tylko podobało jak grzali łucznicy, a tak to reszta jakaś sztuczna.
Zato jak pokazali jak łucznicy grzeją w "Troi" to aż wstałem z krzesła.
Podobają mi się takie ujęcia.
Jednak nalprze było w "Gladiatorze"(to mój ulubiony tytuł po Alienie decydujące starcie).
Wogóle ten Scott to dobrze robi te filmy, ale Warcrafta nie sądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2006 o 21:44, HumanGhost napisał:

Właśnie obejrzałem drugi odcinek filmu "Helena Trojańska" na TVP1. Martwiłem się wcześniej,
że przegapiłem pierwszy. Niepotrzebnie.. Ten film jest tak beznadziejny, że gorszy już być
nie mógł. ;-)

Człowieku! Oglądałem 1 część i mówię Ci z czystym sumieniem: NIE ŻAŁUJ! To było totalne dno! Film był głupi, nudny i najgorsze, że cccciiiiąąągggnnnąąąłłł się jak cholera! Wszystkim, którzy wogóle nie oglądali ''Helenki'' szczerze zazdroszczę!
P.S. A tak wogóle to Helena była córką Zeusa czyli powinna być piękna, a tu... jakąś przyszczatą małolatę wsadzili!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2006 o 11:00, ciaputek napisał:

Czy mi się wydaje czy aktorka grająca główną rolę w "Underworld" grała u boku Hugh''a Jackman''a
w filmie pt.:"Van Helsing"???????


tak, chodzi Ci zapewne o Kate Beckinsale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2006 o 11:05, cinus` napisał:

> Czy mi się wydaje czy aktorka grająca główną rolę w "Underworld" grała u boku Hugh''a
Jackman''a
> w filmie pt.:"Van Helsing"???????

tak, chodzi Ci zapewne o Kate Beckinsale.


Oooo, właśnie.Nawet nie wiedziałem, dopiero dzisiaj zauważyłem, ale do kończ nie wiedziałem czy to ona.Dziex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście pod względem treści dno.. bo pod względem wykonania.. co jak co ale takie filmy mało kiedy są z rozmachem robione.. no chyba że dla Hallmarku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem zwiastun Dungeons Siege :) no i tak jak przypuszczałem zdjecia beda ladne aktorstwo gorzej. Duzo osob bedzie sie kojarzylo z Wladca Pierscieni. NAwet jakieś monstra podobne do uruk-hai :)

Ale pewne ujęcia i pomysły dno.. wiedzieliscie ze ten farmer jakies karate umie ?:P bo ladnie skacze na dwoch gosci z nogami jak na filmie akcji:) do tego ujecia np. kobieta leci na linie (cos jak tarzan czy jakoś tak) i ujecie jej twarzy jak tlo się przesuwa.. oczywicie w spowolnieniu. Takie chwyty dawno już wyszły z mody.

Ogolnie oprucz zdjęc które są w moim typie nic godnego uwagi na razie nie widze tam. Tak ogolnie ja myslalem że ten farmer to taki przypadek.. od zera do bohatera.. a tu juz na poczatku jak widze jego morde wiem ze nie jeden raz stoczyl walki:) (i to on dostal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2006 o 11:42, bipal napisał:

Ktoś może porównać 1 i 2 filmu Underworld, oba trzymają poziom? którys lepszy?


1 nie oglądałem, ale byłem na 2.Fajny filmik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę powiedzcie co można dobrego obejrzec, co wychodzi, bo na ferie mam naprawde ochote zaszalec i zrobic sobie wieczory filmowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2006 o 12:36, ciaputek napisał:

Ma wyjść jeszcze BloodRayne, Far Cry, Postal tego samego reżysera , niejakiego Uwe Bolla czy
jakoś tak.Na pewno wszystkie to kaszana będą

BloodRayne już wyszedł i zebrał jak najniższe noty-kicha po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2006 o 12:36, ciaputek napisał:

Ma wyjść jeszcze BloodRayne, Far Cry, Postal tego samego reżysera , niejakiego Uwe Bolla czy
jakoś tak.Na pewno wszystkie to kaszana będą


Wiem znam tego rezysera.
Blood juz jest i jak to bylo do przewidzenia dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2006 o 13:09, Puszkin napisał:

Mam nadzieję że jeśli wyjdzie Piła 3 to będzie tam Jigsaw bo jakoś nie wyobrażam sobie filmu
bez niego... kij że wyglądał na umierającego ;] zawsze coś z tym można zrobić


wielka szkoda - producent zmarł więc nie wiem jak to bedzie, oczywiscie info juz stare ale i tak szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś był może na Underworld Evolution 2 ?
Moje pytanie jest takie, czy jak nie widziałem jedynki to opłaca mi się na dwójkę iść ?
Film się zapowiada ciekawie i raczej bym chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2006 o 00:22, Vaxinar napisał:

Ktoś był może na Underworld Evolution 2 ?
Moje pytanie jest takie, czy jak nie widziałem jedynki to opłaca mi się na dwójkę iść ?
Film się zapowiada ciekawie i raczej bym chciał.

Underworld evolution jest kontynuacją jedynki w duzym stopniu nawiązuje do fabuły Underworld1-co ci szkodzi obejrzeć najpierw pierwszą część

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2006 o 08:53, paweusz napisał:

Underworld evolution jest kontynuacją jedynki w duzym stopniu nawiązuje do fabuły Underworld1-co
ci szkodzi obejrzeć najpierw pierwszą część


Problem w tym, że nie bardzo mam skąd.
Zapytam kumpl czy mi nie pożyczy, ale nie wiem czy on ma. Jakby nie miał to do wypożyczalni mi się nie chce jechać, eh leń ze mnie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się