HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Jak naj bardziej zgadzam się z HumanGhost. Mimo iż jestem gimnazjalistą:P to w mojej klasie mam renomę dziwaka, jeśli chodzi o filmy i książki. Wszyscy oglądają albo Harych Poterów, albo jakieś chore komiedie ala American Pie, podczas gdy ja preferuję troche inne filmy. Takie, dzieki którym człowiek będzie bogatszy o nowe doznania czy madrosci. Moimi ulubionymi filmami są przede wszystkim filmy Tarantina (Pulp Fiction, Kill Bill, Reservoir Dogs), niedawno obejrzany Leon Zawodowiec, Fight Club, Zielona Mila, Forrest Gump. czasem lubie tez obejrzeć dobre wojenne filmy jak Szeregowiec Ryan, Wróg u Bram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2006 o 10:33, Harmegidon napisał:

Wg mnie filmy wszech czasów to: Obcy decydujące starcie, Gladiator i Spartakus.



hmm.tz to nazzwasz filmami.Niezły jesteś.Koles to niesą filmy.Filmy to są np.resident evil a nie jakis spartakus zastanuw sie co ty muwisz na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmy to są np.resident evil a nie jakis spartakus zastanuw sie co ty muwisz na tym forum.

Rany! Jak można wogóle porównywać dzieło jakim jest Spartakus do typowego komercyjnego gniota jakim jest Resident Evil? Na obu częściach wytrzymałem może po 30 minut, choć lubię gry i SF. To co piszesz przypomina mi twierdzenie brata mego kumpla, który nie będzie oglądał 7 Samurajów bo - film jest stary i do tego czarno - biały.

No comments :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 08:43, Chaszu napisał:

Filmy to są np.resident evil a nie jakis spartakus zastanuw sie co ty muwisz na tym forum.
No comments :)


Mam nadzieję, że wypowiedź Lockera to podpucha... Bo jeśli nie to brak mi słów...:(

KAFAR -> tzw. komedie romantyczne to raczej nie moja działka, ale Tylko mnie kochaj mogę zdecydowanie polecić... Jak na polską produkcję jest diabelska i odprężająca... W sam raz na piątek wieczór ze squaw u boku...

We wtorek wybieram się na Trzy pogrzeby Melquiadesa Estrady... Jeśli ktoś widział - dajcie cynk czy warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 09:00, Wodzasty napisał:

>

KAFAR -> tzw. komedie romantyczne to raczej nie moja działka, ale Tylko mnie kochaj mogę
zdecydowanie polecić... Jak na polską produkcję jest diabelska i odprężająca... W sam raz na
piątek wieczór ze squaw u boku...

kiedy ja słyszę komedia romantyczna-to po prostu rezygnuję z filmu(nie mam sił oglądać takich filmów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 08:35, HumanGhost napisał:

Hehe zaciekawiłeś mnie. To jak byś nazwał, np. taką produkcję jak "Spartakus"? :-)


HumanGhot''cie nie przejmuj się Locker he he to mój brat złośliwiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 09:08, HumanGhost napisał:

Aha, hehehe. To nieźle. :-) Dla mnie film Spartakus można zakwalifikować do kanonu światowej
kinematografii. :-)


Te filmy które wymieniłem właśnie miałem tak powiedzieć.

[off top: jest złośliwym dzieciakiem, jeżeli jesteś poważny to nie poważaj jego wybryków]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem 40 letni prawiczek, film nawet niezły na niedzielny wieczór (nawet noc:P) Myslalem ze bedzie bardziej smieszny, bo usmialem sie w zaledwie kilku sytuacjach, ogolnie polecam daje takie 7/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 09:54, paweusz napisał:

kumpel zaproponował mi obejrzenie filmu Sekretne okno- czy warto obejrzeć ten film? oczekuję
oceny


Warto... choc jest to film na jeden raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja Locker hehe mam naimie Rafał i mieszkam w Bytomiu i niewierz temu oszustowi.Niewiem może sobie muj nick zkojażył z kims albo co ale to jakiś dziwny koleś. Chociaż pomimo to szanuje jego poglądy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jak narazie to tylko czekam na Epoke Lodowcową 2 bo ogladałem Bloodayne i nawet fajne ale zamło akci i efektów specjalnych ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 14:42, HumanGhost napisał:

Z tego co wiem to, dzięki Bogu, nasz "ulubiony" reżyser Uwe, nie nakręci Metal Gear Solid.
A miał takie plany. Uff.. ;-D

<łapie sie za serce> Na bogów człowieku, nie strasz mnie bo zawału przez ciebie dostanę :-P. Dla mnie coś takiego to by była niemal powtórka z ekranizacji "Wiedźmina" większość fanów Sapka pewnie mnie poprze w tej opini. Przypomniało mi się co się stało gdy Amerykanie robili jedną ze starszych części przygód Snake''a Zrobili z niego przypakowanego agresywnego Mucho w stylu Terminatora, czy innego Rambo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem dzisiaj "Wyspę". Thriller s-f z McGregorem i Scarlett Johansson (echh, zakochać sie można ;-)) opowiadający o ucieczce dwójki ludzkich klonów z laboratorium pełnego innych kopii, kompletnie nieświadomych swojego prawdziwego pochodzenia oraz celu dla którego zostali stworzeni - oddawania organów, częsci ciała, rodzenia dzieci, itp. Teoretycznie do filmu nie ma co się czepiać, jednakże cała fabuła wydaje się troche oklepana... pare scen i motywów widziałem już chyba w kilku innych filmach (Seksmisja nawet sie kojarzy:)). Brakuje czegoś nowego, innowacyjnego. No ale dla Scarlett można zobaczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie w tym filmie urzekła muzyka i świetna praca kamery. Niektóre ujęcia zapierają dech w piersiach, np. kiedy wychopdzą z tego bunkra na powierzchnię. Dobry film, warto obejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się