Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowości w serii eXtra Klasyka neXt i Gold już za tydzień!

101 postów w tym temacie

CD Projekt

Już 26 lipca najpopularniejsza seria gier komputerowych w Polsce zostanie poszerzona o nowe, rewelacyjne tytuły! Będą to FlatOut 2, Juiced, MotoGP 3, Painkiller Czarna Edycja oraz dodatki Swat 4: Syndykat i Empire Earth II: Władza Absolutna.

Przeczytaj cały tekst "Nowości w serii eXtra Klasyka neXt i Gold już za tydzień!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tytuły świetne ;) Baldur i Icewind jedne z największych klasyków RPG powracają do sprzedaży. CDP zrobił dobry ruch wydając je w XKG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak właśnie powinien wyglądać PIERWSZY news o nowym rzucie XKN.
A nie to dawkowanie niusów, które miało miejsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sagi BG i ID w końcu w przystępnej dla mnie cenie. A że są to gry w znaczeniu milowym dla wirtualnej rozrywki, już zostały pre-orderowo zamówione. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Baldur Gate 2, flat Out 2. To sobie kupię! Super gierki dajecie w Extra Klasyce! A swoją drogą dodatek do SWAT4 też jest świetny, ale ja już mam tę grę :-) A swoją drogą, to może CD Projekt zrobi SWAT4 razem z dodatkiem w Extra Klasyce Gold? Fajowo by było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Baldur i Cicewind jż mogą sobie rezerwować miejsce na półce. Tak samo Painkiller i Flatout 2. Miejsce na Syndykat też się znajdzie. Teraz do szczęścia potrzeba mi tylko Fable i dłuższych wakacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo słabe rozdanie. Publikowanie dodatków które nie działają bez oryginalnej wersji jest całkowicie nietrafionym pomysłem. A ten wielki szum wokół Baldura i Icewinda też nie wiem skąd się wziął. Każdy miał okazję już zdobyć obie te serie przynajmniej kilka razy. Mam nadzieję że następnym razem będzie lepiej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wyjątkowo dobry rzut, nie wiem czego oczekiwaliście - stalkera?
Flatout2, ID, BG, czy Swat4:S... każda z nich super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować