Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowości w serii eXtra Klasyka neXt i Gold już za tydzień!

101 postów w tym temacie

Jak będę tkwił w korku to na pewno wyciągnę sobie komórę i będę grał... Dobre! ;D To jak z tym amerykaninem, co spowodował wypadek, gdyż w czasie jazdy samochodem ulicami Nowego Jorku oglądał telewizję. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<ciach, mach>

Dnia 19.07.2007 o 23:18, cichy10 napisał:

P.S. Czy ten duuuuży konkurs (nazwa pewnie będzie eXtra Konkurs do sześcianu- dla niekumatych
do potęgi trzeciej) będzie jeszcze w tym roku??

Nnno nie wiem... Musimy trochę wydać nowych rzeczy w XKN, żebyście nie musieli kupować tych samych gier po raz drugi, aby wziąć udział w konkursie ;-)
Dedukcja rulez ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze nie będzie Antologi Infinity :[ No, ale saga BG to coś co muszę mieć! A jak już będę miał, to zaszyję się w ciemnym pokoju i zniknę z życia publicznego, obrosnę tłuszczem i pajęczynami xDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka beznadziejna promocja...
Myśleliście, że dam się na to nabrać?
Zarejestrować gry przed następnym konkursem, by mieć grę na komórkę, a potem kupić następne gry, na konkurs?
O nie - grę na komórkę sobie odpuszczę... :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł z tą eXtra klasyką Gold. Tylko 5 zł więcej, ale jakie gry ! Antologia BG? Muszę to mieć. A z neXt kupię chyba Moto GP 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaśli ktoś kupuje gry dla samego grania, a nie po to żeby wziąść udział w konkursie to nie ma sprawy. No ale jak widać ludzie mało jest takich osób ;p Niemniej jednak promocja wydaje sie fajna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mroku21 dobrze napisał. Mnie bardziej Balders interesuje, ale obie gierki są fajne. Trzeba będzie coś pokombinować w ich strone ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam dwa pytanie odnosnie wysylki gier:

1. kiedy zamawiam dwie gry ktorych premiera jest w tym samym dniu(w moim przypadku mowa o extra klasycie gold :p) to czy beda one wyslane automatycznie w jednej paczce czy moze trzeba gdzie wybrac taka opcje-no bo wiecie podwojne 18PLN na kuriera jakos mi sie nie usmiecha...

2.(juz kiedys zadalem ale nie doczekalem sie odpowiedzi)- Czy egzemplarze wysyłają równo 26?no bo wiecie 26 to czwartek więc jak nie to cały weekend będzie trzeba czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ech... panikillera sobie kupiłem kiedyś za 20,- w dobrej cenie, czy czymśc takim (painkiller + BOoH) więc xkn mnie nie kusi... bo co? pudełko ładniejsze tylko xP

a swata kupię w xkn jak będzie razem z dodatkiem za 20 zeta

wiem, że to niebezpieczna wypowiedź na tym forum, ale chłopaki z cdprojekt, bierzcie się do roboty, bo cenega ostatnio wydała kilka świetnych tytułów w supersellerze - ja kupiłem tr legend i max payne 1+2 [a jeszcze inne niezłe gierki wypuścili] ot, niezadługo wyjdzie rs Vegas - za 50 zeta! /rozmarzył się.../

więc, cdp, wywalcie parę hitów [baldurs gate albo icewind dale też SĄ hitami, ale chodziło mi o coś dosyć świerzego, bo bg/id raczej wszyscy mają ;p]

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sagi: Baldur''s Gate i Icewind Dale to naprawdę świetna porcja rozrywki... W oba tytuły zagrywałem się bez opamiętania, choć przygody potomków Baala lubiałem najbardziej i nawet NWN nie przykuło mnie do monitora jak Wrota Baldura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 16:46, cinn napisał:

A co z dodatkami do Warhammera? Miały być w tu ani widu ani słychu...


Miał być jeden (Winter Assault), ale nie będzie. Przynajmniej na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BG jedynkę kupiłem w Nowej eXtra Klasyce, ale mnie zraziła po 20 min., więc Sagi BG nie kupię. Co innego z Sagą ID, nie grałem, ale czytałem recenzje, a pozatym samo mnie to ciągnie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sagi BG, nie kupię ponieważ mam BG+Opowieści z... z NXK, a poza tym gra mi się nie podoba. Co innego Saga ID, czytałem recenzje i do tej gry mnie ciągnie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować