Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Konkurs - specjalne nagrody rozdane

57 postów w tym temacie

Cóż, gratuluję zwycięzcom, prace są całkiem niezłe. Chociaż i tak najlepsza jest praca Kukiego (jego pozostałe zdjęcia też są bardzo dobre). :D Inne są zdecydowanie gorsze. ;P Ale i tak wszystkim gratuluję. I trochę żałuję, że nie wziąłem udziału w tym konkursie, ale z moim talentem (a raczej jego brakiem) bym pewnie niczego nie wygrał. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje zwycięzcom. Kuk, twoja praca wymiotła ;). Świetny miałeś pomysł. Reszt też nieźle, na prawdę należą się gratulacje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jupi! Nowy komputer. :) Bardzo się cieszę...

http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=164399&n=32 - jakby ktoś chciał zobaczyć resztę moich prac. (jakbym miał w postach dodawać to bym musiał kilka dodać)
Szkoda, że nie trzy kompy i projektor, jednak narzekać nie będę. :P

Widzę też, że jestem jedyną osobą, która w swoim zdjęciu wykorzystała żywych ludzi. Co do pozostałych prac to bardzo podoba mi się ta z robakiem, a reszta taka sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie praca pierrozka była słaba, nic oryginalnego. Nie żeby się chłop obraził, ale przy wyryciu loga na plaży to się nic nie natrudził, chyba że już lepszych prac nie było ;) No i oczywiście gratulacje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeczywiście albo mamy tu doczynienia z korupcją albo było mało zgłoszeń, na uznanie zasługuje praca kukowskiego, genialna :] reszta na średnim poziomie, ale i tak gratuluje zwycięzcą, zasłużyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować