Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

>tyle że ostatnio zmienili na

Spoiler

torrenty



Kurna Mać, Wie ktoś gdzie jest "PO_2500_2501_Patch" na serwerze FTP ??? PILNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 16:33, ChrisBgnr napisał:

Pytanie - instaluję TYLKO Tales of Valor i mam tam wszystko, a kampanie z podstawki i
pierwszego dodatku odblokowuję serialami od nich?


Raczej tak, chociaż z CoH nigdy nic nie wiadomo, no i co z wcześniejszmymi patchami ? Tego nie wiem. Napisałeś nowy sposób instalacji CoH ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 17:15, ts04 napisał:

Tego nie wiem. Napisałeś nowy sposób instalacji CoH ;p

Nie. W OF się to tak odbywało. A aby zachować zgodność Ci co mieli samą podstawkę musieli targać mega patcha, aby móc grać z tymi co OF mają. A pytam na wszelki wypadek czy aby nie próbują wrócić do patentu z DoWa gdzie aby mieć w multi wszystkie rasy dostępne trzeba było mieć zainstalwoane 3x to samo (DoWzWA +DC+SS). Fakt są unlockery, ale skoro są to czemu tak kretyńsko tam to rozwiązali? Whatever...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Whatever...

No i teraz ci co mają podstawke z dodatkiem albo samą podstwke lub sam dodatek muszą ściągać niewiele mniejszego mega patcha przez jakiś żałosny torrent, aby grać w Multi i być Online, a po instalce samego ToV wystarczy wpisać klucze poprzednich części CoH żeby odblokować kampanie. Metoda do sprawdzenia, tylko komu się będzie chciało z tym nowym sposobem pobierania patchy xD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz to już w ogóle sie pogubiłem... No wiec ściągnęła mi się ta blisko 140 MB aktualizacja, teraz gra mówi ze potrzebuje jeszcze jednej aktualizacji o rozmiarach 114 MB. To jakaś kpina! Kiedy to się skończy!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 19:27, Szymex_ziom napisał:

Teraz to już w ogóle sie pogubiłem... No wiec ściągnęła mi się ta blisko 140 MB aktualizacja,
teraz gra mówi ze potrzebuje jeszcze jednej aktualizacji o rozmiarach 114 MB. To jakaś
kpina! Kiedy to się skończy!?


A nie 1.4 GB ? ta 114 MB jest ostatnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 19:27, Szymex_ziom napisał:

kpina! Kiedy to się skończy!?


W sumie nigdy :) Zawsze coś będą dodawać nowego. Witaj na wojnie z patchami, lagami i noobami ;>

Może ktoś sypnie jakieś fotki z dodatku ? Takie, które sam zrobił podczas gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Własnie jestem na etapie instalowania patchy w liczbie eghm 12 bodajze :) i mam pytanie. Kiedys gralem juz w CoH online tzn w podstawowa wersje. I teraz postanowilem do niej znów wrocic ale zapomniałem hasła i loginu do konta ( a odzyskanie na email jest niemozliwe gdyz ten takze przepadł...) Tak wiec moge zalozyc nowe konto uzywajac aktualnego cdkeya ? Czy to aby nie jest tak jak ze steamem ze jak mam cdkeya to tylko na jednym koncie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od 15:00 ściągają mi się patche 2.400->2.500 i 2.500->2.501. Jest prawie 21:30. Mam wrażenie, że w 2009 roku będziemy zaliczać ciągle porażki typu DoWII, ETW czy nowy wspaniały system patchowania dla COH...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2009 o 21:17, Luk_Der_Ritter napisał:

Mam neta 2 mb, do tej pory 2.501 ściągnęło całego, ale 2.500 ściągnęło....6 %, z prędkością 30, w porywach
40 kb/s... Wszystkie programy związane z netem wyłączone, mimo to w zasadzie nie da się
korzystać z internetu


Mam teraz dokładnie to samo :/ Posiadam co prawda tylko łącze o przepustowości 1MB, ale co z tego skoro wykorzystuje połowę z tego. Net też jest uziemiony, bo strony kompletnie nie wchodzą. Wydaje mi się że przyczyną tego jest zbyt wysokie wysyłanie danych, które przy okazji zapycha nam łącze. Idzie je jakoś tam obniżyć? O ile patch 2.501 "jako tako" idzie to ten 2.500 już nie (pewnie to z racji większych rozmiarów). Naprawdę nie wiem co z tym fantem zrobić. Wygląda mi to na to jakby Relic celowo komplikował nam życie abyśmy w końcu sobie odpuścili i pobiegli do sklepu kupić najnowszy dodatek. A tak przy okazji to wie ktoś co będzie jak teraz przerwę to ściągnie, bo naprawdę nie mam już siły, przy następnym podejściu będę zaczynał od zera czy od miejsca w którym przerwałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz spokojnie przerwać, ja ściągałem na raty, bo bym ku***icy dostał, na szczęście zapisuje postępy. Niestety nie da się niczego ustawiać - nawet nie wiesz ile zajmuje ściągany plik! (tzn. możesz sprawdzić odpowiedni folder gdzie się zapisuje plik, ale sam program Ci tego nie podaje.) Wygląda na to że Relic wymyślił sobie że stworzy sieć p2p nie znając się w ogóle na sieciach p2p :D

A co do tego że fatalny transfer ma być zmuszeniem do kupna dodatku - zaczekaj chwilę :) Po instalacji łatek zobaczysz zmieniony widok menu - wszędzie będziesz widział takie fajne małe kłódki i adnotacje do nich "XXX (tu wstaw dowolną rzecz z dodatku) niedostępne - zarejestruj dodatek Chwałą Bohaterom"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem z wejściem do gry.
Mogę zalogować się na swoje konto, ale nie mogę odpalić ani jednego profilu...
Ciągle mi mówi, że dany profil jest aktualnie zajęty i mam spróbować później.
Założyłem profil w stylu AkjHHdiUBhgdsaz - nie wierzę, żeby ktoś identyczny wymyślił - a też mi mówi, że aktualnie jest zajęty.

Co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 21:27, Blackbird napisał:

Od 15:00 ściągają mi się patche 2.400->2.500 i 2.500->2.501. Jest prawie 21:30.
Mam wrażenie, że w 2009 roku będziemy zaliczać ciągle porażki typu DoWII, ETW czy nowy
wspaniały system patchowania dla COH...

Hahahahahaha. A ja przez torrenta ściągnąłem sobie programem i po 4h (aż cztery godziny.. nie mam szybkiego neta, ale to przegięcie xP) i teraz instaluje. Mam nadzieję że nowe tryby są dostępne bez dodatku, a dzięki tej łatce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 23:38, Stalker69 napisał:

Hahahahahaha.


Który fragment jest taki zabawny?

Dnia 09.04.2009 o 23:38, Stalker69 napisał:

A ja przez torrenta ściągnąłem sobie programem i po 4h (aż cztery godziny..
nie mam szybkiego neta, ale to przegięcie xP) i teraz instaluje.


Ja już zainstalowałem. Zaraz przetestuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 23:45, Blackbird napisał:

Który fragment jest taki zabawny?

Ten że tyle ściągacie :D Tym bardziej, że się pomyliłem i ściągało mi 3h :D Tak czy wspak, coraz bardziej mnie ten dodatek wkurza.. :/ Zastanawiam się czy te nowe tryby będą dostępne dla tych, którzy nie posiadają kupionego ToV. Dlaczego tak się zastanawiam..? Tryb gdzie wybierasz czołg - u aliantów jest Sherman, Churchill i.. M18 Hellcat, który jest w nowym dodatku, a zastępuje on M10 (jeśli zechcemy by go zastąpił i mamy M18 odblokowanego z kampani..).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować