Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

Dnia 27.09.2006 o 13:37, Sephirath napisał:

Głupia sprawa - czy ta gra ma interface? Bo przeglądam screeny w całej sieci i nigdzie nie
uświadczyłem xD

Grałeś w Warhamerra:Dawn of War? Ma prawie taki sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszce raz się skusiłem i sciągam demo CoH, kiedyś jak sciągałem to cos się "pokićkało" na 99%. Teraz sciągam z Xfire (będzie dobrze :D) i jeżeli będzie zadowalająco chodzić na moim sprzęcie to kupie (szkoda że już nie ma EK CoH)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co mnie wkurza? Kocham takie gry, mam niedawno modernizowany komp w domu, który pociągnie CoH może i na max detalach... Mam sporo czasu bo egzaminy daleko. Tylko mi durnych 50 zł brak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 13:33, Darkstar181 napisał:

> witam a ja mam pytanko , czy ktos wie co z patchem 1.2 bo bez tego to chyba w necie nie
pogramy
>
A co ma być? Jak nie będziesz mógł grać,to ściągniesz... jest w siecie dostępny od paru dni.


No dzięki ,wiem że jest patch bo napisałem że 1.2 ...tyle ze jest to wersja EN :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez juz dostałem swoja kopie CoH z gram.pl. Oczywiscie jak przypuszczałem gra miażdzy pod każdym względem. Też miałem przejścia Relic Online i THQ. Zarejestrowałem grę na gram.pl, ale juz na oficjalnej stornie THQ okazalo sie po założeniu konta, że aby zarejestrować grę, trzeba podać kod paskowy... Wiadomo, że nie maja wprowadzaonych kodów z polskich pudełek. Mniejsza o to. Zabrałem sie za multiplayer dowiedziałem się ze klucz jest zły... Zadzwoniłem do CDP i moje (jak i widze wasze) przypuszczenia okazały sie trafne. Nie było jeszcze premiery oficjalnej, więc nasze kody nie są jeszcze aktywne. Trzeba będzie czekać do 29 września :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W chwili obecnej trwają prace nad serwerem Multiplayer, na razie testowany jest on w wersji BETA do 29.09.2006 (czyli do daty premiery gry w POLSCE). Klucz CD pozwoli utworzyć konto w momencie uruchomienia przez producenta serwerów do gry.

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 16:52, Skwarek pl napisał:

No ja jestem podwójnie zadowolony, bo gierka chodzi lepiej niż demko (co widać po misji w Carentan)
na max ust. Ręce same składają się do oklasków ;]



To mnie uradowales tą nowiną:*Juz sie martwilem ze będe sie musial męczyc ze spadkiem fpsów a tu mówisz ze wszystko lepiej chodzi YeAh:)))

PS.moze mi ktos powiedziec co zawiera zwykla edycja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CZy te zmiany statusów dotyczyly priermiere Company Of Heroes?
To pytanie kieruje do Akashi

A co do Company super gra klimacik grafika dobrze że CDP spolszczyl tą gierkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plutonowy możecie spocząć…..
Ja tam osobiście nic nie wiem ja tu tylko sprzątam :) z tego co pamiętam, ktoś gdzieś już poruszał ten temat w innym topic’u.
Nic więcej nie powiem „Tajemnica Wojskowa” :)

W tył zwrot i odmaszerować…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 17:39, Akashi napisał:

Plutonowy możecie spocząć…..
Ja tam osobiście nic nie wiem ja tu tylko sprzątam :) z tego co pamiętam, ktoś gdzieś już poruszał
ten temat w innym topic’u.
Nic więcej nie powiem „Tajemnica Wojskowa” :)

W tył zwrot i odmaszerować…


może przydzielicie jakieś bronie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować