Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

Dnia 02.06.2011 o 15:52, Salwatorowiec napisał:

> te dodatkowe jednostki są dostępne na skirmishu czy tylko na multi ?

Jakie jednostki?

Te dodatkowe z kampanii. Za jej przejście - lub za wykonanie jakiejś misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam ze tez nie mam pojecia o co chodzi. Napewno w multi czy skirmishu nie ma zadnych dodatkowych jednostek zdobytych w singlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2011 o 16:04, BartexooN napisał:

> > te dodatkowe jednostki są dostępne na skirmishu czy tylko na multi ?
>
> Jakie jednostki?
Te dodatkowe z kampanii. Za jej przejście - lub za wykonanie jakiejś misji.


No to one są dostępne też w multiplayer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiem że za przejście kampanii w Company of Heroes: Chwała Bohaterom dostajesz alternatywne jednostki w multi ale czy również w skirmishu są te jednostki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2011 o 18:24, Laczus napisał:

wiem że za przejście kampanii w Company of Heroes: Chwała Bohaterom dostajesz alternatywne
jednostki w multi ale czy również w skirmishu są te jednostki .

Kiedy grasz przeciwko komputerowi nowe jednostki także są dostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z Blitzkreig mod. Odinstalowywałem 2x razy ,by sprawdzić, czy zadziała,ale bez skutku. Jaki problem?
"Fatalny błąd SI". Moje jednostki, ani SI nie działają , są w miejscu. Moje także. Podczas instalacji miałem komunikat, że mam za mocną kartę graficzną i może być jakiś problem. Ale wątpię ,by miało coś do SI. Nie jestem pewien, ale SI to nie jest sztuczna inteligencja w grach etc?
Print Screna ,nie mogę zrobić ,bo cały CoH jest na czarno...
Konto i logowanie w porządku. Oryginalna wersja w porządku. Ale ten Blitzkreig mod... Grałem w niego 2x razy na kompie, był świetny ,ale komp sprzedany, mam nowego. Więc w tym problem tkwi.
Blitzkreig mod jest ciekawszy i bogatszy ,niż sam CoH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2011 o 18:47, BartexooN napisał:

Witam mam problem z Blitzkreig mod. Odinstalowywałem 2x razy ,by sprawdzić, czy zadziała,ale
bez skutku. Jaki problem?
"Fatalny błąd SI". Moje jednostki, ani SI nie działają , są w miejscu. Moje także. Podczas
instalacji miałem komunikat, że mam za mocną kartę graficzną i może być jakiś problem.
Ale wątpię ,by miało coś do SI. Nie jestem pewien, ale SI to nie jest sztuczna inteligencja
w grach etc?
Print Screna ,nie mogę zrobić ,bo cały CoH jest na czarno...
Konto i logowanie w porządku. Oryginalna wersja w porządku. Ale ten Blitzkreig mod...
Grałem w niego 2x razy na kompie, był świetny ,ale komp sprzedany, mam nowego. Więc w
tym problem tkwi.
Blitzkreig mod jest ciekawszy i bogatszy ,niż sam CoH.

Błąd SI w coh oznacza, że wystąpił błąd moda w części SCAR, czyli nic w związku z twoim komputerem, cohem etc. Czekać na łatkę albo poszukać czy ktoś nie miał tego błędu na forum moda ew. w temacie na relicnews

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Blitzkrieg moda to ja grając kiedyś spotkałem bardzo poważny błąd w kampanii. W zasadzie błąd ten występował nie w kampanii z CoH ale w dodatku Opposing Fronts i niestety uniemożliwiał dalszą grę już na samym początku kampanii.
Mianowicie w pierwszej misji Autry, po zniszczeniu czołgami Cromwell niemieckiej Pantery, gra automatycznie podstawiała pojazd z którego należało wystawić saperów i zbudować jakieś umocnienia. Błąd polegał na tym, że gra zamiast podstawić odpowiedni pojazd (nie pamiętam nazwy) by móc wystawić do walki saperów, podstawiała inny rodzaj pojazdu dowodzenia - można było z niego wystawić jedynie grupkę żołnierzy ze stenami bodajże...
Tak więc dalsza rozgrywka była niemożliwa. Dziwne, ale nie spotkałem się, aby ktoś wspominał o tym bugu w necie, i kolejne patche do moda też go nie zlikwidowały. Widocznie wszyscy grają w BM jednie na multi i w potyczce, przez co pewnie nikt nie zauważył tak poważnego błędu w kampanii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2011 o 19:12, Stalker69 napisał:

Bo Blitzkrieg mod jest robiony pod multi.


Co nie zmienia faktu, że tak poważny błąd powinien być usunięty w którymś patchu, tym bardziej, że nie stanowiło by to jakiegoś większego problemu - jedynie podmienić pojazd wystawiany przez grę na początku.

Btw. Ty masz pewnie zainstalowanego Blitzkrieg moda. Mógłbyś sprawdzić czy ten błąd występuje także u Ciebie czy tylko ja mam jakieś problemy (co mało prawdopodobne by tylko u mnie występował ten błąd) ?
Wystarczy rozpocząć kampanię Brytyjczykami pod Caen i po chwili zobaczysz o co chodzi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2011 o 11:59, Wszystkozajete napisał:

/.../

/.../

Fakt. U mnie to samo. Sprawdziłam na chwilkę.

P.S - Jest ScarFix co reperuje ten błąd i błąd SI. ->
Jesli nie instalowałeś wersji 3.1 Blitzkreig ,a masz 3.0. to zainstaluj update + scarfix. Jest podany przez modka Blitzkreigmod. du
Update->


Scarfix-> Pierwszy post member

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2011 o 11:59, Wszystkozajete napisał:

> Bo Blitzkrieg mod jest robiony pod multi.

Co nie zmienia faktu, że tak poważny błąd powinien być usunięty w którymś patchu, tym
bardziej, że nie stanowiło by to jakiegoś większego problemu - jedynie podmienić pojazd
wystawiany przez grę na początku.

Tego się nie da zrobić, to znaczy da się, ale po co?. Skrypty w kampanii nie obejmują możliwości modów, coś trochę jak z funkcją matematyczną, nie możesz pod jeden argument przypisać dwóch wartości. Np. jeśli jednostka saperów jest produkowana w powiedzmy sztabie USA, to mogą uniemożliwić grę w kampanii ponieważ skrypty napisane pod vcoha "nie wiedzą", że nie możesz ich zbudować w ciężarówce brytyjczyków. Tak czy siak żaden modder głowy sobie tym nie zawraca. Bo wystarczy odpalić coha z głównego skrótu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2011 o 23:09, Damianuss1 napisał:

Takie szybkie pytanko. Da radę jakoś ustawić rozgrywkę aby nie można było produkować
np czołgów? Dajmy na to przy grze z komputerem.

Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co tu chodzi? Jak mam założyć konto, skoro ta opcja jest zablokowana w menu? I właściwie czemu mam się logować do singla? Ech, na konsolach nie ma takich kłopotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować