Zaloguj się, aby obserwować  
qaz11

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky (STALKER: Czyste Niebo) - Temat ogólny

7137 postów w tym temacie

Dnia 04.11.2008 o 13:20, T.Boczek napisał:

Hmm powiedzcie mi tylko jedno :P Warto nabyć tą grę ????

Jak jesteś fanem S.T.A.L.K.E.R-a to warto;) A jak nie to pograj w pierwszą część i zobacz czy ci się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiedziałem , że ta gra jest tak w miarę przyzwoicie wydana. Spodziewałem się samej płyty z grą i instrukcji , a tutaj są i 4 naklejki i mapa Zony , miło ze strony CDP , że się tak postarali. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 12:08, Loganus26 napisał:

> Jakiś tydzień temu pisalem ze nie moge znaleźć paru rodzajów broni .Dzięki waszym
poradom
> znalazlem więcej niż wszystkie ( Bulldoga 6 przed limańskiem) .Oto okazalo sie ze
z powodu
> jakiegoś błędu nie moglem podjąć się żadnej pobocznej misji ale po ponownym zainstalowaniu

> gry wszystko zaczeło chodzić tak jak powinno.Misje poboczne to jak wspaniałe dopełnienie

> gry, ale ten czołgowy RP-74 - 33 kg troche za dużo ;)

To może podzielisz się ze mną wiedzą bo ja jak na razie latam z vinstroezem


Vintar jest ok ale na średnie i dalekie dystanse . Ja używam SVD na dalekie ( można znaleźć w magazynach wojskowych przy trupie kogoś z wolności) ,na średnie GP 37 (dostajesz po wykonaniu misji odnalezienia artefaktu od stalkerów w magazynach wojskowych ), a na bliskie spotkania ze snorkami (uwielbiam ich rozwalać kiedy na mnie skaczą) SPSA 14 ( w agropromie). Granatnik Bulldog 6 jest w kopalni w czerwonym lesie w piwnicy po lewej stonie pod szafką na terenie skażonym chemicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.11.2008 o 17:53, Matiz1911 napisał:


Vintar jest ok ale na średnie i dalekie dystanse . Ja używam SVD na dalekie ( można znaleźć
w magazynach wojskowych przy trupie kogoś z wolności) ,na średnie GP 37 (dostajesz po
wykonaniu misji odnalezienia artefaktu od stalkerów w magazynach wojskowych ), a na bliskie
spotkania ze snorkami (uwielbiam ich rozwalać kiedy na mnie skaczą) SPSA 14 ( w agropromie).
Granatnik Bulldog 6 jest w kopalni w czerwonym lesie w piwnicy po lewej stonie pod szafką
na terenie skażonym chemicznie.


dzięki za ten treściwy opis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może wie ktoś jak rozwiązać ten problem: Przy ładowaniu (dokładnie synchronizacja) gra wychodzi do pulpitu wyśwetlając problem z bugtrap.exe. Wersja najnowsza i raz udało mi się odpalić(na średnio-niskich działa płynnie), ale potem ciągle to samo. mój komputer: Celeron 2,8ghz, 1 giga ram, GF 7600. I tak mam orginała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Apropo tego modu poprawiającego wojny frakcji, ja mam zmienić to, to fsgame.ltx na true i po prostu wrzucić ten plik gamedata luzem do folderu ze stalkerem ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 01:12, D2ag0n napisał:

Apropo tego modu poprawiającego wojny frakcji, ja mam zmienić to, to fsgame.ltx na true
i po prostu wrzucić ten plik gamedata luzem do folderu ze stalkerem ?:P


Tak

Warrior Within:

Przeinstaluj grę. Potem zaktualizuj sterowniki. Zainstaluj grę i z patchuj. Potem zresetuj kompa i wtedy spróbuj...

Crew 900:

Twój mod działa poprawnie również z wersją 1.05.07?

PSMoże ktoś przetłumaczyć listę zmian na polski? Jest na stronie " http://cs.stalker-game.com/en/?page=patches&item=2"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam krótkie pytanie..

Czy wam też tak słabo chodzi S.T.A.L.K.E.R - Clear Sky??

Gdy wymaksowałem wszystko i dałem 1280x1024 to otrzymałem jakieś 5 klatek w porywach do 10 ...

Nie spodziewałem się tak słabego wyniku... Pierwsza część gry chodziła u mnie b. dobrze około 70 fps.. na takich samych ustawieniach.

Rozumiem to nowa gra ale spadek fps o 95% ??

Co może być przyczyną tak słabej płynności ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No taaak , gra jest źle zoptymalizowana , bo nawet Far Cry 2 na full detalach i dx 10 chodzi mi płynniej niż stalker na dynamicznym oświetleniu
Ale nawet nie podałeś konfiguracji swojego komputera także możemy zgadywać dlaczego ci nie chodzi płynnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie wiem jak wam ale mi na nowym patchu, przy zodbywaniu bazy bandytów pomagali stalkerzy, którzy ją potem zajęli i cały czas tam są, a bandyci nie atakują tej bazy ... przeprowadzają za to ataki na bazę stalkerów w agropromie. Muszę jeszcze przetestować jak wygląda zajmowanie terenów przez wolność i powinność bo wcześniej był cyrk z tym - po zajęciu bazy wolności w jednym hangarze była wolność, a w drugim powinność i patrzyli się na siebie ;;))) tak było na PAtchu 1.5.0.5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 09:40, Crew 900 napisał:

No taaak , gra jest źle zoptymalizowana , bo nawet Far Cry 2 na full detalach i dx 10
chodzi mi płynniej niż stalker na dynamicznym oświetleniu
Ale nawet nie podałeś konfiguracji swojego komputera także możemy zgadywać dlaczego ci
nie chodzi płynnie


Wydawało mi się że porónanie do pierwszej części S.T.A.L.K.E.R.A wystarczy, ale mogę podać leciwe części :)

GF 8800 640MB + OC oczywiście :P
Athlon X2 5200+ + OC oczywiście
2 GB GoodRam PRO + OC oczywiście :)

to tyle co najważniejsze przy grach .. A jak jest u was z płynnością ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 07:20, Irc100 napisał:

Warrior Within:

Przeinstaluj grę. Potem zaktualizuj sterowniki. Zainstaluj grę i z patchuj. Potem zresetuj
kompa i wtedy spróbuj...

Próbowałem, nadal to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować