Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fallout 3 - pijąc wodę z ustępu

191 postów w tym temacie

Ehe... tylko tą wodą z kibla się nie zatruć, bo znajomy mi mówił, że nawet samą wodą w kiblach, które mają powyżej 4 lat można się zatruć wodą, ponieważ jest ponoć inny system spłukiwania ;P

A co do jego wypowiedzi - Fallout 3 i tak czy siak, będzie zapamiętany jako wpadka albo jako hit........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze screenów wynika że nie straciła aż tyle, i może być całkiem przyjemnie. Mam nadzieje że będzie nowy pancerz wspomagany :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 18:14, Hopeless napisał:

Przyczepię się do drobnostki gramatycznej:
Johnny''ego Knoxvillea --> Johnny''ego Knoxville''a
Chrisa Avellonea --> Chrisa Avellone''a


Słusznie!
Dzięki, poprawiliśmy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 18:01, amellas napisał:

A mnie, jako gracza zachwyconego otwartością świata i prezentacją walki w Oblivionie (i to
mimo marnej al wrogów i naszych...:D) F3 nęci od pierwszego njusa. W poprzednie gry nie grałem
(byłem za młody, a potem to już z górki poszło...a szkoda. Klimat do dziś mnie kręci!).


Gry te są nadal dostępna za śmieszne pieniądze więc nie wiem na co czekasz skoro Cię kreci...

Dnia 03.08.2007 o 18:01, amellas napisał:

Trójkę kupię. A to już coś XD


Ja tak myślałem do momentu ukazania sie pierwszych konkretów a jak je zobaczyłem to mina mi zrzedła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj e.t.- masz gościa, futurystyczny świat po katastrofie jądrowej i chęć przetrwania, co nie jest takie łatwe, zwarzywszy że dawne imperia upadły a ty nie masz grosza na utrzymanie. I zaczyna się przygoda...:D Wiem, nie grałem, ale czytam (na temat gier) wystarczająco dużo ażeby na to proste pytanie odpowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu doczekamy sie trzeciej części legendarnej gry Fallout. Nic tylko sie cieszyć :) Trzeba też dodać że robi go nie byle kto, bo Bethesda Softworks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Jak widać newsmami gram.pl nie wzieli sobie do serca slów Howarda: "Jednak proszę nie wprowadzać czytelników w błąd, wspominając o toaletach, to nie jest to, na czym się skupiamy". Taki wniosek wysnułem patrząc na tytuł newsa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marko Pele >> nie, nie, nie! To nie będzie F3, ale zupełnie inna gra pod starym tytułem. Bo i ekipa i perspektywa się zmieniła, ale czy to źle? Nie, wszak nic w przyrodzie nie ginie. należy być otwartym na nowości, bo jak powiedział pan Todd Howard- "Widziałem wiele rzeczy, które kochałem, a które upadały z powodu beznadziejnego powtarzania tego samego". Tak więc...XD

Hallas >> No wiem, wiem...ale jestem leniem. A to stawia mnie przed wyborem; kupić i grać czy nie kupować i mieć święty spokój (bo wciąga!)…:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jeżeli nas znasz, to wiesz, że pracujemy według określonej filozofii."
Ta filozofia to- fpp i real-time z okrojonymi elementami rpg
"Otwartość na zmiany to jeden z jej elementów."
Jak wyzej, tak bardzo otwarci na zmiany a z izometycznego crpga z turowym systemem walki robia fpsa z elementami rpg.
"Widziałem wiele rzeczy, które kochałem, a które upadały z powodu beznadziejnego powtarzania tego samego"
O ironio!

""fantasy to jeżdżenie na koniu i zabijanie różnych rzeczy", które rzekomo wypowiedział, a które tak naprawdę nigdy nie padło z jego ust."
AHAHAHAH
http://img180.imageshack.us/img180/749/howardeb5.jpg

"Jednak najbardziej uwiera go skupianie się prasy na mało znaczących szczegółach, takich jak wcześniej omawiany motyw toaletowy, a nie tym, co w grze jest najistotniejsze."
W poprzednich Falloutach najwazniejsza byla emluacja crpgow pen&paper a co w tym jest najwazniejsze? Strzelanie do mutantow z nuklearnej katapulty?

Co do ''the dokumentu''- swietnie, swietnie, ale co to za kur** mac cenzura? Typowe dla Bethesdy.
Sam Chris Taylor wpadl na forum No Mutants Allowed i ujawnil kawalki dokumentu.
a) Co do przemocy- dokument mowi o strzalach w oczy i w jaja- bethesda dziwnym trafem pominela :<
b) Wybory- fajnie, tylko, ze to bethesda wprowadza podzial na dobro/zlo do Fallouta takimi questami jak wysadzanie Megaton lub nakapowanie na goscia, a w Falloutach wszystko bylo szare, najwyzej z odcieniami.
c) Kilka sposob na questa- Fallout to mialy, bethesda gada, ze FO3 tez bedzie mial... Ciekawe, ze to samo mowili o oblivionie.

A teraz kilka kwiatkow z userow mojego ulubionego forum
> Picie wody z kibelka? Czadzior. :P A tak szczerze, to widać, że panowie z Bethesdy zamierzają jednak poważnie podejść do produkcji Fallouta 3 i chyba zachowają klimat serii
Hę? Klimat serii? Gdzie w Falloutach bylo takie cos jak picie wody z kibla, zjadanie zwlok, wybuchajace (w mini-nuklearnej eksplozji!) samochody i do tego roboty na stacji metra uzbrojone w lasery, ktore rozwalaja kazdego kto NIE MA BILETU?!

> Wygląda na to, że jednak coś z tego wyjdzie. Zresztą co by nie mówić o Betheście to choć czasami ich gry są powiedzmy... archaiczne, to jednak klimat zachowują i widac, że ci ludzie robią to co lubią.
Ta, TES V na pewno mial klimat TES II... A nie, czekaj, nie mial!


> Wodę z kibelka pił Duke w DN 3D. Ciekawe czy tu też będzie regenerowała zdrówko :)
Widac inspiracje ludzi z bethesdy- dla tworcow FO1 inspiracja byl Mad Max, Wasteland itd, dla bethesdy jest m.in. Doom i Duke Nuke''em.

> A mnie, jako gracza zachwyconego otwartością świata i prezentacją walki w Oblivionie
Prezentacja walki?
Blok > cios > blok > cios > nastepny przeciwnik
;d

> Ze screenów wynika że nie straciła aż tyle
Moze patrzyles nie na te skriny

> Jeżeli to będzie Oblivion w futurystycznym wydaniu to zapowiada się znakomicie.
Dla fanow oblivionia tak. Gorzej z fanami Fallouta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 19:40, amellas napisał:

Marko Pele >> nie, nie, nie! To nie będzie F3, ale zupełnie inna gra pod starym tytułem.
Bo i ekipa i perspektywa się zmieniła, ale czy to źle? Nie, wszak nic w przyrodzie nie ginie.
należy być otwartym na nowości, bo jak powiedział pan Todd Howard- "Widziałem wiele rzeczy,
które kochałem, a które upadały z powodu beznadziejnego powtarzania tego samego". Tak więc...XD


O Chryste, ten koles widzi w fpp i real-timie cos nowego ;d
Myslisz, ze fpp i rt rpgi to cos nowego?
http://en.wikipedia.org/wiki/Akalabeth
Popatrz i pomysl jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

E tam, pitolisz. Ponarzekasz jak wyjdzie gra. A jak będzie dobra to będzie Ci głupio i ktoś Ciebie będzie cytował śmiejąc sie z tego posta, tak jak Ty teraz z Howarda ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować