Zaloguj się, aby obserwować  
SinClers

Windows Seven - Temat Ogólny

4025 postów w tym temacie

Dnia 18.02.2010 o 00:12, szypek26 napisał:

> > Max Payne, zarówno część 1 jak i 2, śmigają na W7 tak samo dobrze jak na XP
;)
> Chyba nadal mam wersję, która pod xp nie śmiga chodzi o MP1. Na ME czy 98 działa
bez
> problemu na xp już nie np wczytuje się tylko 1misja.
A patchowałeś? Bo wiem, że trzeba było - bodajże do wersji 1.05.

Raczej nie ja nawet nie pamiętam skąd to miałem. dopiero później gdy wyszedł MP w kolekcji klasyki za 20zł to kupiłem i działał normalnie na xp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niewazne, juz doszedlem do tego

sry :( mialo byc edit, a nie odpowiedz na mojego posta, jeszcze raz sry za dubla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś strony gdzie można ściągnąć jakieś super wypaśne motywy do win 7 ? te co by zmieniały cały wygląd, tapetę, menu start ikonki itp .
Oraz czy jest możliwość zwiększenia wydajności mikrofonu ? Bo nie widzę jakoś tej opcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2010 o 12:31, Crew_900 napisał:

Są jakieś strony gdzie mo?na ściągnąa jakieś super wypaśne motywy do win 7 ? te co by
zmienia3y ca3y wygląd, tapete, menu start ikonki itp .
Oraz czy jest mo?liwośa zwiekszenia wydajności mikrofonu ? Bo nie widze jakoś tej opcji

Jak na obrazku albo w sterach od dźwiękówki przynajmniej u mnie na wbudowanym.

20100221145039

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2010 o 15:36, Crew_900 napisał:

No kurde ja tego nie mam

Po podlączeniu mica chyba powinny instalować się jakieś stery więc gdzieś na pewno masz takową opcję jak ja. Jeśli nie to np można też podgłośnić w programach których używasz np w steamie czy ventrillo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie jak (i czy to możliwe wogóle) jak zmienić rozmiar "otoczenia" ikon na pulpicie?
W becie są kwadratowe, w wersji Home Premium mam rozszerzone w poziomie, tak, że jedna czcionka zajmuje teraz dwa miejsca. Można to jakoś skorygować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2010 o 21:16, Aurelinus napisał:

Czy ktoś wie jak (i czy to możliwe wogóle) jak zmienić rozmiar "otoczenia" ikon na pulpicie?
W becie są kwadratowe, w wersji Home Premium mam rozszerzone w poziomie, tak, że jedna
czcionka zajmuje teraz dwa miejsca. Można to jakoś skorygować?

Prawy na pulpicie -> widok
o to chodziło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2010 o 22:04, krl_krl napisał:

> Czy ktoś wie jak (i czy to możliwe wogóle) jak zmienić rozmiar "otoczenia" ikon
na pulpicie?
> W becie są kwadratowe, w wersji Home Premium mam rozszerzone w poziomie, tak, że
jedna
> czcionka zajmuje teraz dwa miejsca. Można to jakoś skorygować?
Prawy na pulpicie -> widok
o to chodziło?


No, nie; tam można tylko zmienić wielkośc ikon a mi chodzi o kształt pola zajmowanego przez ikonę. W becie/RC1 jest kwadratowe, w Home jest prostokątne. W RC1 możesz w szeregu ustawić trzy ikonki obok siebie, w normalnej edycji to samo pole zajmą tylko dwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.02.2010 o 10:59, Aurelinus napisał:

No, nie; tam mo?na tylko zmienia wielkośc ikon a mi chodzi o kszta3t pola zajmowanego
przez ikone. W becie/RC1 jest kwadratowe, w Home jest prostokątne. W RC1 mo?esz w szeregu
ustawia trzy ikonki obok siebie, w normalnej edycji to samo pole zajmą tylko dwie.


Personalizuj -> kolor okna ->zaawansowane ustawienia -> wybierz z tabelki ikone i ustaw rozmiar na 32 lub jak pasuje.

20100222141841

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Personalizuj -> kolor okna -> zaawansowane ustawienia -> z tabelki wybieramy "rozmieszczenie ikon (poziome).
Ustawiamy na powiedzmy 55 i zatwierdzamy. Przed chwila to robilem. Wczesniejszy post jest z bledem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2010 o 21:47, Misquamaqus napisał:

Personalizuj -> kolor okna -> zaawansowane ustawienia -> z tabelki wybieramy
"rozmieszczenie ikon (poziome).
Ustawiamy na powiedzmy 55 i zatwierdzamy. Przed chwila to robilem. Wczesniejszy post
jest z bledem.

Ok. dzięki, sprawdzę popołudniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować