Zaloguj się, aby obserwować  
SinClers

Windows Seven - Temat Ogólny

4025 postów w tym temacie

Dnia 17.02.2010 o 00:51, deecom napisał:

> bóg zapłać. W końcu...
> edit: I tak to samo :O
> problem wygląda tak:
> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=130&pid=29666
Wpisz uac w pasku search zaraz jak naciśniesz start i wyłącz całkowicie
kontrolę użytkownika, zobacz czy to coś da.

W Sensie pasek na sam dół? NIe, nie dało nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2010 o 00:53, Pernia napisał:

W Sensie pasek na sam dół? NIe, nie dało nic.

Zobacz jeszcze start->uruchom->sigverif
To jest program do weryfikacji tych sterowników i powinien pokazać czy któryś jest do bani.
Jeśli sterownik nie jest podpisany cyfrowo pod x64, to póki go nie zrobią, to należy czekać, tak jak na flahsplayerax64. Jeśli masz 32bitowy system, to nie wiem. Sam bym musiał mieć ten problem przed oczami, żeby mnie dostatecznie wkurzył i go rozwiązać albo olać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2010 o 01:10, deecom napisał:

> W Sensie pasek na sam dół? NIe, nie dało nic.
Zobacz jeszcze start->uruchom->sigverif
To jest program do weryfikacji tych sterowników i powinien pokazać czy któryś jest do
bani.
Jeśli sterownik nie jest podpisany cyfrowo pod x64, to póki go nie zrobią, to należy
czekać, tak jak na flahsplayerax64. Jeśli masz 32bitowy system, to nie wiem. Sam bym
musiał mieć ten problem przed oczami, żeby mnie dostatecznie wkurzył i go rozwiązać albo
olać.

pokazuje że ten od ATIToola nie jest podpisany. No, fajnie, ale dlaczego to wyskakuje przy Everescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli co jak instaluje Win7 to te XPMode sie nie instaluje równocześnie ? Wiec sam Win7 nadaje sie do gier ale te XPMode już nie , czyli tego nie instalować tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2010 o 08:56, karolekx23x napisał:

Czyli co jak instaluje Win7 to te XPMode sie nie instaluje równocześnie ? Wiec sam Win7
nadaje sie do gier ale te XPMode już nie , czyli tego nie instalować tak ?

Nie instaluje się równocześnie, trzeba go osobno doinstalować stąd:
http://www.microsoft.com/windows/virtual-pc/download.aspx
Tak, Win XP nie nadaje się do gier, bo jest narzędziem dla firm. Jeżeli chciałbyś grać na Win XP Mode, to nie musisz instalować, bo to nie przejdzie. Dla starszych gier nie działających na 7 w żaden sposób (tryby kompatybilności i nic nie pomaga) potrzeba Ci osobna fizyczna instalacja starszego systemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.02.2010 o 09:12, Siriondel napisał:

działających na 7 w żaden sposób (tryby kompatybilności i nic nie pomaga) potrzeba Ci
osobna fizyczna instalacja starszego systemu.

to znaczy ? bo te Twoje 5 ostatnich słów nie zrozumiałem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2010 o 09:53, karolekx23x napisał:

to znaczy ? bo te Twoje 5 ostatnich słów nie zrozumiałem .


To znaczy, że musisz zrobić sobie osobną partycję na dysku i zainstalować tam starego WinXp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja gram w gry nowe i starsze czyli nie wiecej z 2-3 lat to chyba 7 obsłuży te gierki ?

W dwa systemy na jednym kompie sie nie bawiłem jak to sie robi i na jakiej zasadzie działa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2010 o 09:59, karolekx23x napisał:

ja gram w gry nowe i starsze czyli nie wiecej z 2-3 lat to chyba 7 obsłuży te gierki
?


Gry sprzed 2-3 lat powinny działać na W7 bez problemu.

Dnia 17.02.2010 o 09:59, karolekx23x napisał:

W dwa systemy na jednym kompie sie nie bawiłem jak to sie robi i na jakiej zasadzie działa
?


Robi się to w dużym skrócie tak, że masz dwie partycje i na każdej zainstalowany osobny system.
Musisz pamiętać tylko o jakimś boot loaderze bo inaczej komp będzie odpalał tylko jeden system bo drugi będzie ukryty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak juz bede tak instalował dwa systemu to zrobi to mój znajomy który na tym sie zna.

Ale grałem w troche starsze Hitmana i juz nie pamietam w co ale jak kupuje nowego kompa to do nowych gierek ale nie powiem ze te z 3 lat nie bede grał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze starszych systemów, to raz próbowałem 98 zainstalować, ale o ile instalacja poszła, to dalej sterowników już do tego sprzętu nie znalazłem.. no nic.. Może jakieś emulatory się znajdą... To trochę paradoks, że najłatwiej uruchomić gry nowe (5 lat? może więcej, a i dalej to zależy od twórców, niektóre były bardziej uniwersalne), oraz DOSowskie, na które jest emulator..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2010 o 23:16, deecom napisał:

> Ale jak wiadomo chyba 7 nie przeszkodzi mi w graniu w gierki , jak to jest ? najlepiej

> wiedza osoby które korzystali z gier na 7.
Z niektórymi grami był problem już pod XP, ale wszystkie te nowe chodzą bez problemu.
Stare (nie wiem co masz na myśli, bo stare to dla mnie sprzed 20lat, mają czasem problem)
sprzed 5-10 no problem, z wyjątkami, ale rozwiązanie jest w necie tak jak np. do Maxa
Payne''a, który już pod Vistą szwankował.

Ehh ten maxio on w pierwszych wersjach nawet pod xp nie chodził... Hmm nie wiem czy ja nie grałem w toto na viście....
karolekx23x
Dziwię się, że ktoś ma cierpliwość ci to tłumaczyć takich pytań były setki wystarczy przejrzeć forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co go gier to mogę powiedzieć, że Icewind Dale sprzed 10 lat działa bez problemów, za to z siedmioletnim Lionheart miałem już problemy, więc jest różnie. Pozostaje testować samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serious sam z 2001 oraz jego nastepne wydania dzialaja dobrze. Doom 3, quake 4, painkiller plus dodatek tez dzialaja poprawnie. Wszystkie nowsze gry tez sobie pykaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2010 o 16:30, Witcher1990 napisał:

Ehh ten maxio on w pierwszych wersjach nawet pod xp nie chodził... Hmm nie wiem czy ja
nie grałem w toto na viście....

Z Maxem pod XP nie miałem w ogóle problemów, a pod Vistą sobie poradziłem, z Win7 pewnie jest tak samo, ale jeszcze nie sprawdzałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2010 o 20:33, szypek26 napisał:

Max Payne, zarówno część 1 jak i 2, śmigają na W7 tak samo dobrze jak na XP ;)

Chyba nadal mam wersję, która pod xp nie śmiga chodzi o MP1. Na ME czy 98 działa bez problemu na xp już nie np wczytuje się tylko 1misja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2010 o 23:15, Witcher1990 napisał:

> Max Payne, zarówno część 1 jak i 2, śmigają na W7 tak samo dobrze jak na XP ;)
Chyba nadal mam wersję, która pod xp nie śmiga chodzi o MP1. Na ME czy 98 działa bez
problemu na xp już nie np wczytuje się tylko 1misja.

A patchowałeś? Bo wiem, że trzeba było - bodajże do wersji 1.05.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować