Zaloguj się, aby obserwować  
Robek_009

Mirror''s Edge - Temat Ogólny

596 postów w tym temacie

Dnia 20.06.2009 o 17:54, Patrix0707 napisał:

Mam zamiar kupić Mirrors edge ale nadal nie jestem pewny bo jest dośc droga. Szłyszałem,
że jest to dość trudna zręcznościówka. Możecie powiedzieć jak bardzo? Jest trudniejsza
np. Od Tony Hawka: AW?


Ja kupiłem mirror''s edge niedługo po premierze...grałem na Pentium IV 2,4 GHz, karcie GF 6200 i 2GB ram....miałem 11-13 FPS i ją przeszedłem, najlepsza gra w jaką grałem, naprawdę. W sumie pod nią kupuję nowy komputer i biorę kartę Nvidii, bo chcę włączyć efekty physx ^^
Naprawdę polecam, grałem w naprawdę wiele gier RPG, FPS, RTS, symulatorów, fifek czy MMO i Mirror''s Edge to najlepsza gra w jaką grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2009 o 17:54, Patrix0707 napisał:

Mam zamiar kupić Mirrors edge ale nadal nie jestem pewny bo jest dośc droga. Szłyszałem,
że jest to dość trudna zręcznościówka. Możecie powiedzieć jak bardzo? Jest trudniejsza
np. Od Tony Hawka: AW?

Bardzo polecam. Gra świetna, dynamiczna itp. tyle, że krotka. Na szczęście ja przeszedłem grę 4 razy(fajnie sie przechodzi na czas!) i nadal mi malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Mam bardzo duzy problem.
Gdy uruchamiam gre wyskakuje mi czarny obraz i na monitorze pisze
"No input signal out range change settings 1680x1050"
i chcialbym zmienic rodzialke lecz nie moge gdyz nie znam menu czy moze ktos pomoc
Prosilbym o screeny menu jak wejsc do opcji z rozdzialka :)
z góry Dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wejdź do folderu, gdzie zainstalowałeś grę -> TdGame -> Config -> DefaultEngine

Po otwarciu pliku poszukaj (szybciej będzie za pomocą skrótu ctrl + F) linijek ResX i ResY. Wartości zmień na takie, które obsługuje Twój monitor, np:

ResX=1280
ResY=720

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem dokładnie o czym mówisz. :) To samo miałem przy moim zetknięciu z Mirror''s Edge, do teraz jest to jedna z lepszych gier w jakie grałem, gwarantuje ona niesamowite po prostu przeżycia, nie wiem jak to wszystko wygląda na PC''cie, bo grałem na 360, ale i tak gra mnie po prostu sobą zachwyciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Mam zamiar zainstalować ME drugi na komputrze, a wiem że jest tutaj ten securom czy coś tam i że jest ograniczona ilość instalacji. Ponoć są takie pragramy ktore przy odinstalowywaniu gry "resetują" licznik instalowań gry...zna ktoś może taki prgoram? btw. Ile jest możliwych instalacji ME?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam zamiar odkupić mirror''s edge od znajomego, ale tą grę trzeba zarejestrować przez internet, czy coś w tym stylu, więc czy jeśli była już raz rejestrowana to można ją przerejestrować? Czy może w ogóle nie trzeba tego robić?

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest demko Mirrors Edge?
Szukam i nie mogę znaleźć.

Wolus1
Nie miałem jeszcze Mirrors Edge, ale nie spotkałem się z grą, którą można przerejestrować.
Możliwe, że jest taka gra, ale ja na pewno o niej nie słyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2009 o 21:32, MysticCrusader napisał:

Jest demko Mirrors Edge?
Szukam i nie mogę znaleźć.

Wolus1
Nie miałem jeszcze Mirrors Edge, ale nie spotkałem się z grą, którą można przerejestrować.
Możliwe, że jest taka gra, ale ja na pewno o niej nie słyszałem.

Jest demo Me na x360 i chyba na ps3 a na pc jest 2d http://www.mirrorsedge2d.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2009 o 22:35, donard napisał:

> Jest demko Mirrors Edge?
> Szukam i nie mogę znaleźć.
>
> Wolus1
> Nie miałem jeszcze Mirrors Edge, ale nie spotkałem się z grą, którą można przerejestrować.

> Możliwe, że jest taka gra, ale ja na pewno o niej nie słyszałem.
Jest demo Me na x360 i chyba na ps3 a na pc jest 2d http://www.mirrorsedge2d.com/


Musi wystarczyć. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sobie pograć na maksymalnych, jednak gra działała dobrze przez zaledwie 2 misje włączając trening, a przy drugiej już zaczynała klatkować. Teraz mam pokaz slajdów jak tylko do akcji wkracza policja... Komp:

Intel C2D E6300@2.1GHz
GF9600GT 512MB
2GB RAM

Czyli akurat na zalecane, więc WTF? Obniżyłem rozdziałkę na 1024x768, detale średnie AAx8 i dalej tnie, praktycznie nie widać różnicy w prędkości działania. Co jest?

BTW, jeśli to ma jakieś znaczenie, grałem bez płyty. Tak na wszelki wypadek piszę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sterowanie w tej grze? Patrząc na te akrobacje na YT to wydaje mi się że chyba cała klawiatura jest do tego potrzebna. Łatw0 się w tą grę gra? Mam zamiar ją sobie kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 23:04, Gromo napisał:

Jak wygląda sterowanie w tej grze? Patrząc na te akrobacje na YT to wydaje mi się że
chyba cała klawiatura jest do tego potrzebna. Łatw0 się w tą grę gra? Mam zamiar ją sobie
kupić.

Sterowanie jest jak w normalnych FPSach, nie martw się, nie jest skomplikowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest, przynajmniej według mnie ta gra jest głównie do grania na padzie/konsoli, więc aż tylu przycisków nie trzeba. :)

BTW: Demka nie ma na PC, że nie można zobaczyć. ;) Sterowanie przypomina trochę Assassin's Creeda, znaczy podobnie proste. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 23:04, Gromo napisał:

Jak wygląda sterowanie w tej grze? Patrząc na te akrobacje na YT to wydaje mi się że
chyba cała klawiatura jest do tego potrzebna. Łatw0 się w tą grę gra? Mam zamiar ją sobie
kupić.

Naprawdę prosto się gra - ba! gra (o ile grasz na padzie) korzysta głównie z z dwoch analogów i dwóch przycisków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2009 o 19:33, Mafioso_PL napisał:

Od kiedy 9600 to zalecana karta do ME ? :P

Po za tym procesor wypadało by podkręcić ...

9600 gt w ME wymiata i ma physyxa więc zalecana przeze mnie Można nią jechać na maxach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować