Zaloguj się, aby obserwować  
Robek_009

Mirror''s Edge - Temat Ogólny

596 postów w tym temacie

Dnia 25.02.2009 o 22:09, 88Bonzo napisał:



Gra jest bardzo krótka, przejście jej zajmie ci zaledwie ok. 6 godzin. A szkoda, w takie gry chciałoby się grać 2 razy dłużnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 22:12, Ecko09 napisał:

>

Gra jest bardzo krótka, przejście jej zajmie ci zaledwie ok. 6 godzin. A szkoda, w takie
gry chciałoby się grać 2 razy dłużnej.


No szkoda ale zobaczymy jak wyjdzie w praniu. Szczerze mówiąc to wolę czuć niedosyt niż zniesmaczenie spowodowane znudzeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój komp-

AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual
Core Processor 4000+
2.10 GHz, 1 GB RAM
NVIDIA GeForce 8500 GT z 512 MB

Jest szansa na płynną rozgrywkę (oczywiście jakieś detale powyłączam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 14:20, konikDARK napisał:

Mój komp-

AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual
Core Processor 4000+
2.10 GHz, 1 GB RAM
NVIDIA GeForce 8500 GT z 512 MB

Jest szansa na płynną rozgrywkę (oczywiście jakieś detale powyłączam)

Myślę że nawet na średnich detalach możesz spokojnie pociągnąć te gierkę bez przycinania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę, czy może ktoś wrzucić skan polskiej okładki (całej tak tył jak i przód) do Mirror''s Egde w wersji na Xbox360?
Swoją przez przypadek zniszczyłem i chcę sobie wydrukować drugą, a nie widzi mi się wkładanie angielskiej (NTSC). Dziękuje za pomoc i przepraszam za fatygę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.02.2009 o 14:24, Coxsik napisał:

Myślę że nawet na średnich detalach możesz spokojnie pociągnąć te gierkę bez przycinania.

Oczywiście na wyłączonym PhysX by Nvidia :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Screen 1 - musisz pobiec po ścianie (z prawej strony) i w ostatnim momencie (gdy Faith zacznie słabnąć i zwalniać) wybić się w lewo. Łapiesz się zaznaczonego na czerwono odcinka szybu wentylacyjnego (screen 3) i jesteś w domu (screen 2) ;)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Czy mirror''s edge ruszy chodźby na minimalnych bez wiekszych ścin na tym sprzęcie?
Pentium IV 2,4 GHz
2 GB Ram
GeForce 6200 shadery 3.0 256 MB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 17:02, junior35 napisał:

Witam.
Czy mirror''s edge ruszy chodźby na minimalnych bez wiekszych ścin na tym sprzęcie?
Pentium IV 2,4 GHz
2 GB Ram
GeForce 6200 shadery 3.0 256 MB


EDIT:
Gra poszła i chodzi tak średnio, muszę grać na 1024 na minimum albo 800x600 na średnio/max i tu mam pytanie?
Co zrobić, żeby mój cień nie był wielkim kwadratem tylko cieniem?? na maxymalnych detalach też tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wczoraj zacząłem grać w ME. Gra już od samego początku spodobała mi się. Mam tylko jeden problem. Nie umiem dobrze łagodzić skok z dużej wysokości. Robię tak, jak jest napisane na ekranie - mianowice po skoku przytrzymuję lewy shift. Faith jednak ciagle ląduje twardo. Udało mi się załagodzić upadek tylko dwa razy na kilkanaście skoków. Proszę o szybką poradę. Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2009 o 14:16, Robhaal napisał:

Witam. Wczoraj zacząłem grać w ME. Gra już od samego początku spodobała mi się. Mam tylko
jeden problem. Nie umiem dobrze łagodzić skok z dużej wysokości. Robię tak, jak jest
napisane na ekranie - mianowice po skoku przytrzymuję lewy shift. Faith jednak ciagle
ląduje twardo. Udało mi się załagodzić upadek tylko dwa razy na kilkanaście skoków. Proszę
o szybką poradę. Z góry dziękuję :)


Chwilę przed spadnięciem trzeba przytrzymać Lewy shift, nie od razu po skoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2009 o 15:11, Ecko09 napisał:

Chwilę przed spadnięciem trzeba przytrzymać Lewy shift, nie od razu po skoku.

Tak, już wiem jak wykonać tą akrobację właściwie - teraz robię ją bez problemu. Tym niemniej dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w ME jest taki tryb gry jak Free Run? Żeby po prostu pobiegać, nie żadne na czas oraz najlepiej bez przeciwników. I jeśli jest, czy dostępny od razu czy trzeba odblokować (ukończenie gry albo kody)? A jeśli nie to czy są jakieś mody dodające taki tryb? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy skończysz trening masz możliwość pobiegać po okolicy bez żadnych wyzwań czy liczenia czasu. Prawdopodobnie to jedyna taka lokacja, duża i w miarę otwarta, później nie uświadczysz niczego takiego w grze a o modach nic mi nie wiadomo, zapewne ich nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem z tym kolesiem, takim przypakowanym (wiem jak się mówi, ale nie wiem jak się pisze) w rozdziale 3 w punkcie 4. Typ biegnie na mnie z tą rurką i nie wiem co zrobić, włączam spowolnienie, tuż przed udeżeniem i co dalej to nie mam pojęcia. Naciskam PPM i ni się nie dzieje.
Z góry dzięki za pomoc.

*Właśnie już przeczytałem w instrukcji, że pewnie trzeba go rozbroić klikając lewy przycisk myszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ME na xbox360 ma tego PhysX''a ? I czy jak jest włączony to czy się tnie? Bo chciałbym zobaczyć jak to wygląda z tym wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2009 o 17:20, Mafioso_PL napisał:

Nie, nie ma :P

To dobrze że zapytałem o to zanim kupiłem :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupić Mirrors edge ale nadal nie jestem pewny bo jest dośc droga. Szłyszałem, że jest to dość trudna zręcznościówka. Możecie powiedzieć jak bardzo? Jest trudniejsza np. Od Tony Hawka: AW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować