Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Dnia 05.07.2009 o 13:20, St1m napisał:

Wersja od Cenegi.


Wystarczy więc, że zainstalujesz patcha 1.0.0.15. Do polskiej wersji jest dostępny jeszcze co prawda patch 1.1, ale on akurat tylko dodatkowe bugi wprowadza i udziwnia obsługę kursora (ciężko tu wytłumaczyć o co chodzi, trzeba samemu to "poczuć"). Ja przeszedłem grę na wersji 1.0.0.15 i nie miałem żadnych problemów, czego nie można powiedzieć o wersji 1.1 i późniejszych (ale to się już tyczy wersji angielskiej, do polskiej najnowszy patch to 1.1, a do angielskiej 1.6).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A na "gołej" wersji są jakieś problemy czy mogę sobie na niej grać? Bo net mi cholernie muli i ściąganie patcha to będzie męczarnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2009 o 15:04, St1m napisał:

A na "gołej" wersji są jakieś problemy czy mogę sobie na niej grać? Bo net mi cholernie
muli i ściąganie patcha to będzie męczarnia.


Zmiany w 1.0.0.15 względem 1.0 to:

Usunięto problem z zawieszaniem się gry podczas wychodzenia do systemu lub wciskania kombinacji Alt + F4.

Gra nie zawiesza się już po naciśnięciu kombinacji Alt + Tab w czasie odtwarzania sekwencji filmowych lub wyświetlania listy twórców.

Gra uruchamia się teraz poprawnie po zakończeniu instalacji/aktualizacji.


Czyli niby takie drobiazgi, ale myślę że mimo wszystko warto byłoby ściągnąć. Tym bardziej że to tylko niecałe 15 MB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2009 o 15:10, Kreeg napisał:

Czyli niby takie drobiazgi, ale myślę że mimo wszystko warto byłoby ściągnąć. Tym bardziej
że to tylko niecałe 15 MB.

Jeśli oryginał nie sprawia kłopotów, to szkoda czasu na ten patch, bo tak naprawdę nic nie poprawia. To fake dla niecierpliwych, na dodatek od czasu do czasu podczas instalacji potrafi wyrzucić z katalogu gry potrzebne pliki. Zawiera tylko pliki ESM i esp, w których dokonano kilku nieistotnych poprawek i wywołano nowe błędy.

Nie można go zainstalować na Windows 7.
Ave Cenega za całokształt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jako, że jestem całkowicie zielony w tych sprawach to zapytam tutaj:
Przeszedłem już F3 w całości i zabieram się do niego drugi raz, ale żeby trochę urozmaicić rozgrywkę to pomyślałem o DLC. I tutaj pojawia się moje pytanie: Czy są dostępne jakieś DLC do F3 kupionego w Polsce (w sklepie gramu) w polskiej wersji językowej? Jeśli tak to skąd mogę je pobrać ile to kosztuje i czy potrzebuje jeszcze jakichś patchy itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2009 o 17:40, The_Nemezis napisał:

Nie. Chyba wyszły w wersji pudełkowej za granicą, ale byś musiał kupić je tam.


Czyli póki co nie ma żadnego sposobu na legalne pogranie w DLC w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2009 o 17:42, yashima napisał:

Czyli póki co nie ma żadnego sposobu na legalne pogranie w DLC w Polsce?


Gra nie mam GFWL nie ma GFWL nie ma DLC :P proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Mam pewien problem otóż przez przypadek skasowałem swój zapis gry był na około 16-17lv a gra mnie zbytnio nie w ciągła dlatego co parę dni grałem po 2-3godziny i dlatego nie chce mi się jej drugi raz przechodzić i stąd moje pytanie czy ktoś ma zapis z tego własnie okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2009 o 17:42, yashima napisał:

Czyli póki co nie ma żadnego sposobu na legalne pogranie w DLC w Polsce?

Nie. Możesz za to spróbować kilku modułów, w większości wnoszą więcej niż wszystkie DLC razem wzięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

F3 nie jest grą liniową więc save kogoś innego na tym samym poziomie nic Ci nie da (bo mógł on zwiedzić zupełnie inne części świata niż Ty). Niestety będziesz musiał zagrać od początku.
Radzę Ci też zapisywać grę na więcej niż jednym slocie (dotyczy to nie tylko F3).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2009 o 18:04, Aurelinus napisał:

> Czyli póki co nie ma żadnego sposobu na legalne pogranie w DLC w Polsce?
Nie. Możesz za to spróbować kilku modułów, w większości wnoszą więcej niż wszystkie DLC
razem wzięte.


Hmm, masz na myśli moduły dodające nowe questy? Możesz jakieś polecić? I czy są jakieś po polsku? Dam sobie radę także z angielskimi, ale bardziej komfortowo gra mi się w spolonizowane jednak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2009 o 18:19, Karharot napisał:

F3 nie jest grą liniową więc save kogoś innego na tym samym poziomie nic Ci nie da (bo
mógł on zwiedzić zupełnie inne części świata niż Ty). Niestety będziesz musiał zagrać
od początku.
Radzę Ci też zapisywać grę na więcej niż jednym slocie (dotyczy to nie tylko F3).

Wiem ze fabula nie jest liniowa i ze ma wiele zakonczen chodzi mi tylko o to abym przeszedl gę do konca przed wypuszczenie polskich DLC do gry
Jakby co to GG w podpisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak, to daje sobie spokój z tym patchem. Z netem coś nie tak jest u mnie i ściąganie tych 15 MB zajęło by ze 30 minut. -.-

BTW: Macie może jakieś godne polecenia mody do Pełnej Polskiej Wersji? Jakieś bronie, nowe ubrania? Podkreśliłem tą pełną polską wersję, bo nie wiem czy wszystkie mody na niej hasają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jakiej lokacji znajdę Karabin Lincolna? Już go mialem , ale musiałem rozpocząć grę od wcześniejszego sejwa , jeszcze z czasów przed zdobyciem tej broni i nie pamiętam gdzie to było. :-(
Archiwa Narodowe i Kapitol przychodzą mi na myśl , ale nie jestem pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2009 o 21:25, KrzychW napisał:

W jakiej lokacji znajdę Karabin Lincolna? Już go mialem , ale musiałem rozpocząć grę
od wcześniejszego sejwa , jeszcze z czasów przed zdobyciem tej broni i nie pamiętam gdzie
to było. :-(
Archiwa Narodowe i Kapitol przychodzą mi na myśl , ale nie jestem pewien.

Jest on w muzeum histori tam gdzie szukałeś zdjęcia monumentu Linkolna( o ile robileś ten quest), leży w gablocie w jednej z sal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2009 o 21:49, Tomoya-kun napisał:

Jest on w muzeum histori tam gdzie szukałeś zdjęcia monumentu Linkolna( o ile robileś
ten quest), leży w gablocie w jednej z sal.


No to raczej nie dziwne , że godzina biegania po Archiwach Narodowych nie przyniosła spodziewanego efektu.:-)
Zaraz pędzę szukać.Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2009 o 18:45, yashima napisał:

Hmm, masz na myśli moduły dodające nowe questy? Możesz jakieś polecić?


http://tawerna.nstrefa.pl/topics56/fallout-3-pl-modul-projekt-valkiria-echo-vt752.htm

To nie jest do końca autoreklama, ale niewielu narzekało.

Poza tym jest wielkie archiwum modułów tu:

http://www.fallout3nexus.com/downloads/categories.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować