Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Dnia 07.01.2008 o 20:26, sig. napisał:

zapomniałeś o trzymanym przez niego magicznym młocie.


I jak się jeszcze przypatrzyć temu młotowi, to jakiś za piękny jak na te realia, no chyba, że elfi kowale przylecieli w F3. ;)

Dnia 07.01.2008 o 20:26, sig. napisał:

Betsheida ma w ręce wspaniałą serię,
ale niestety zdecydowała się ją zabić dla zarobku (a szkoda, bo możliwości silnika obivona
są potężne, o czym świadczy np zrobiona na nim civilizacja 4.


Silnik rzeczywiście wspaniały. Pamiętam z Obliviona doskonałe wyważenie broni, przez co młot był znacznie wolniejszy od miecza jednoręcznego.

Dnia 07.01.2008 o 20:26, sig. napisał:

więc da się w turach, trzeba
tylko w przeciwieństwie do programistów betshy umieć zrobić coś innego niż zręcznościówkę z
crpgowym systemem rozwoju postaci).


Cóż, Bethesda ma świetnych programistów, ale znacznie gorzej z resztą ekipy. W Oblivione raziły mnie shadery, które niby miały przybliżyć grafikę do rzeczywistości, ale czy w realu przedmioty świecą mocno, pomimo braku mocnego światła?

Dnia 07.01.2008 o 20:26, sig. napisał:

ps jak już tu pisano po usunięciu cyfry 3 z tytułu nie było by sprawy, tak jak nie było z serią
warlords battlecry która w przeciwieństwie do zwykłych warlordsów (strategie turowe) do rtsa
został zdegradowany.


Można stworzyc wiele gier w tym samym uniwersum. Właśnie Warlords czy Might & Magic to dobre przykłady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.01.2008 o 19:31, NLX napisał:

To wejdź na gry.wp.pl Zerknij sobie, jak OCENILI gracze Fallout''a 3... na 9.1 !!! Ciekawe,
po czym? Więc skoro OblivioFallout''owcy już mogą oceniać, to czemu MY nie?

Nie wchodzę na wp.pl bo to nie mój ulubiony portal internetowy. Jacy my? My stare pierdoły co nowego nie lubimy? :p

Dnia 07.01.2008 o 19:31, NLX napisał:

Sprawa druga, że własnie na takich jak Ty Tworcy nabijają sobie kiesę. "A, kupię, sprawdzę,
co to, a potem ocenię". Dajesz kasę i... dalej twórcom WISI, czy Ci się spodoba, czy nie! Mają
Twoją kasę, i najważniejsze z głowy! Własnie taką techniką nabijają tych, którzy jak Ty, "wolą
KUPIĆ i ocenić". Tak więc gratuluję bycia zmanipulowanym!

Przecież nie kupuję w ciemno, zawsze przed kupnem jakiejś gry patrze na recenzje i to nie jedną ale kilka. Ale aby ocenić grę trzeba w nią zagrać to chyba oczywiste(widzę że nie dla wszystkich).

Dnia 07.01.2008 o 19:31, NLX napisał:

A co do zapowiedzi, to oceniać go już można. Ktoś, kto grał w poprzednie części, i widzi, że
system został MONO uproszczony, specjalnie na potrzeby multiplatformowego wydania zrobione
FPP, nie może ocenić inaczej F3 jak negatywnie. Nie mówię, że F3 będzie grą ZŁĄ! Będzie, a
raczej już JEST grą złą, jako KONTYNUACJA F 1 i 2. Ale twórcy, zamiast nazwać to inaczej, wolą
zerować na nazwie, bo wielu frajerów i tak kupi "Bo najpierw trzeba KUPIĆ, żeby ocenić"...
Heh, ale Twoją kasę już mieć będą. Jak widać, marketing odnosi skutek.

Strasznie sfrustrowany z ciebie człowiek, wychodź czasem na powietrze. Dobrze ci zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 20:32, Bingolo napisał:

Czytając twoje posty sobie właśnie to sobie uświadomiłem.Fallout 3 nie był by zły gdyby był
pod inną nazwą i rozpoczął się inaczej(nie wiem może z innej krypty wyruszył by bohater albo
coś).Gdyby nie był kontynuacją a kolejną grą w uniwersum Fallouta.Tak?:P

a co ma do tego numer krypty? akurat ta nie była nigdzie wcześniej wykorzystana, więc jak najbardziej może w Waszyngtonie być. Co do reszty się zgodzę.
Ps kontynuacją napewno nie będzie, bo jak pisałem ujawnione fragmenty fabuły przeczą końcowym wydarzeniom z poprzednich części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 21:02, Bingolo napisał:

Ułeee...ulga.Myślałem że będzie stara dobra Krypta 13.

nie, tu będzie chyba krypta 100. zaś sama krypta 13 opustoszała przecież w f2. pozatym to by wymagało pustkowi, podczas gdy akcja f3 ograniczać się będzie do Waszyngtonu (na co wskazują tunele metra (jakim cudem przetrwały bez konserwacji betsha jedna wie) jako środek szybkiego transportu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 21:06, sig. napisał:

> Ułeee...ulga.Myślałem że będzie stara dobra Krypta 13.
nie, tu będzie chyba krypta 100. zaś sama krypta 13 opustoszała przecież w f2. pozatym to by
wymagało pustkowi, podczas gdy akcja f3 ograniczać się będzie do Waszyngtonu (na co wskazują
tunele metra (jakim cudem przetrwały bez konserwacji betsha jedna wie) jako środek szybkiego
transportu).

łeee naciągają fabułę.Bo czy ja wiem po wybuchu miało zostać jedno wielkie pustkowie.Ale skąd wiemy czy betsha nie zamieni Enklawy na jakąś organizację dobroczynną a Bractwa Stali na coś w stylu Falloutowych orków mutanci zaś będą X-menami.Ehhh...szkoda że prawa do Fallouta zostały odsprzedane w takie ręce.Mogli sprzedać jakiejś firmie z zasadami.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 21:23, ProHacker napisał:

O kur** chyba zostałem w tyle! To Fallout 3 już wyszedł? :P Niech ktoś mi powie.

rozmawiamy jeszcze jaki ma być.Nie wyszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 21:19, Bingolo napisał:

wiemy czy betsha nie zamieni Enklawy na jakąś organizację dobroczynną a Bractwa Stali na coś
w stylu Falloutowych orków mutanci zaś będą X-menami.Ehhh...szkoda że prawa do Fallouta zostały
odsprzedane w takie ręce.Mogli sprzedać jakiejś firmie z zasadami.:)

enklawa zacznie nadawać audycje radiowe z zaświatów ( wysadziliśmy przecież główną siedzibę w f2, wraz z kierownictwem), zaś Bractwu chyba znudziło się zbieranie i odtwarzanie starych technologii, bo wzięli się za bezinteresowne pomaganie innym. Aha zapomniał bym o tych pseudo mutantach, którzy jak każdy szanujący się wymierający gatunek (są bezpłodni, a jedyne miejsce w którym powstawali zostało zniszczone w f1) wzięli się za siłowe zdominowanie ludzkości, nie bacząc na to że strat w własnych oddziałach nie będą w stanie w żaden sposób uzupełnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 20:16, Flash606 napisał:

A jak już wylewam żale - wygląd supermutatnów. Przecież mutacja była bardzo szybka, a tu wywalili
nam... szkoda gadac, po prostu wielkiego faceta żrącego ruskie sterydy.


Właśnie o tym chciałem napisać. Chociaż jak ja to ujmę? Dla mnie to nie jest mutant, tylko jakiś ork w postnuklearnej zbroi/ Przecież w F1 i 2 mutanty nie były jakimiś dziwolągami, widać było, że to zmutowani LUDZIE, a nie kreatury jakieś... Ale widać twórcy nawet w poprzednie części nie grali, skoro nawet tak podstawowych elementów nie rozumieją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 20:32, Bingolo napisał:

Czytając twoje posty sobie właśnie to sobie uświadomiłem.Fallout 3 nie był by zły gdyby był
pod inną nazwą i rozpoczął się inaczej(nie wiem może z innej krypty wyruszył by bohater albo
coś).Gdyby nie był kontynuacją a kolejną grą w uniwersum Fallouta.Tak?:P


Otóż to. Bo jedyne, co go łączy ze starymi częściami, to ŚWIAT. Zresztą, jak pisałem, nie mówię, że F3 jako GRA jest ZŁA. Fatalny jest jako kontynuacja F 1 i 2, czytaj - odcinanie kuponów od serii i popularnych poprzedników, a gra zupełnie inna. Ale to przecież według Bethesdy KONTYNUACJA - więc miliony graczy ze śliną na pyskach polecą do sklepu kupić. A potem będą mówić, że część 3 jest najlepsza, kultowa, a na pytanie, jak im się podobały poprzednie części odpowiedzą: "Eeee tam, nie grałem, za słaba grafika"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 20:35, Konował napisał:

Nie wchodzę na wp.pl bo to nie mój ulubiony portal internetowy.


Więc Ci powiem, że Gry-online też to mają, użytkownicy ocenili na 9/10 ;] Zresztą, chodzi mi ogólnie o pokazanie, że wielu ocenia na murowany hit, gry nawet nie widząc. Więc my również możemy ocenić na murowany Shit, nie grając.

Dnia 07.01.2008 o 20:35, Konował napisał:

Jacy my? My stare pierdoły
co nowego nie lubimy? :p


My, starsi stażem gracze, którzy grali w RPG jak Ty jeszcze w pieluszki popuszczałeś, a jedyny joystick, jaki miałeś, to własnego paluszka w ustach ;]

Dnia 07.01.2008 o 20:35, Konował napisał:

Strasznie sfrustrowany z ciebie człowiek, wychodź czasem na powietrze. Dobrze ci zrobi.


Sfrustrowany? Nie, ja po prostu nie wydaję kasy w błoto? Ale jak jesteś dzieckiem (czy raczej dzidziusiem :P) neo, który leci na każdy "hit", wydaje kupę kasy, żeby tylko "zobaczyć i móc ocenić", to nie dziwię się, że tego nie rozumiesz ;] Takimi jak Ty takie firmy jak Bethesda nabijają swoją kiesę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 22:45, NLX napisał:

Przecież w F1 i 2 mutanty nie były jakimiś dziwolągami, widać
było, że to zmutowani LUDZIE


Ty tak to odbierasz - ja widząc "uśmiechniętego" Marcusa zobaczyłem podobieństwo do pewnego zielonego ogra :) I jak dla mnie, bardziej zmutowanego człowieka przypominał Harold...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 20:35, Flash606 napisał:

I jak się jeszcze przypatrzyć temu młotowi, to jakiś za piękny jak na te realia, no chyba,
że elfi kowale przylecieli w F3. ;)


Jeśli się F3 będzie świecił jak psu jajca, jak Oblivion, to... echt, no ja rozumiem, że chcieli uładnić, ale ta gra wygląda, jakby wszystko miało wbudowane jarzeniówki... Ale zapewne jak im ludzie to wypomną, to powiedzą, ze efekt promieniowania czy jeszcze inne bzdury...

Zresztą, ja mówię, dla mnie nie jest to Fallout 3. Dla mnie to ObliFallout. A jedyny prawdziwy Fallout umarł wraz z Interplay''em. Chociaż może nie, bo słyszałem, że grupa fanów pracuje, by Van Burena dokończyć i nieoficjalnie wydać. Oby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 23:07, Uspatente napisał:

Ty tak to odbierasz - ja widząc "uśmiechniętego" Marcusa zobaczyłem podobieństwo do pewnego
zielonego ogra :) I jak dla mnie, bardziej zmutowanego człowieka przypominał Harold...


Tu masz rację. Chociaż sam przyznasz, że Marcus wyglądał o wiele bardziej ludzko, niż to orkowate COŚ, widoczne na screenie z Obli...eee....znaczy, z Fallout 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 20:16, Flash606 napisał:

A że jeszcze większość z niech będzie celować w głowę... ech, to już nie to samo


Podobno ma być po każdym udanym mierzonym strzale w głowę przerywnik filmowy - coś jak perk bloody mess w poprzednich falloutach. Tylko że teraz będzie to jako filmik. Już sobie wyobrażam, jak po 150 strzale w głowę będzie ludzi drażnić puszczony po raz n-ty ten sam filmik. Zreszta przerywnik filmowy sam w sobie zazwyczaj jest drażniący jeżeli zbyt często przerywa grę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 23:15, hehe napisał:

Podobno ma być po każdym udanym mierzonym strzale w głowę przerywnik filmowy - coś jak perk
bloody mess w poprzednich falloutach. Tylko że teraz będzie to jako filmik. Już sobie wyobrażam,
jak po 150 strzale w głowę będzie ludzi drażnić puszczony po raz n-ty ten sam filmik. Zreszta
przerywnik filmowy sam w sobie zazwyczaj jest drażniący jeżeli zbyt często przerywa grę...


Ale co się liczy w F3? Grafika, filmowość, efekciarstwo. I zapewne wszystkie czasopisma i casuale będą się zachwycać, jak to wspaniale wygląda, jakie śliczne przerywniki. Bo im nie gra i rozgrywka jest ważna, tylko cieszenie gał efektami....przykra prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 23:15, hehe napisał:

Podobno ma być po każdym udanym mierzonym strzale w głowę przerywnik filmowy - coś jak perk
bloody mess w poprzednich falloutach. Tylko że teraz będzie to jako filmik. Już sobie wyobrażam,
jak po 150 strzale w głowę będzie ludzi drażnić puszczony po raz n-ty ten sam filmik. Zreszta
przerywnik filmowy sam w sobie zazwyczaj jest drażniący jeżeli zbyt często przerywa grę...


Coś podobnego zaserwowano w Final Fantasy przy przyzywaniu Summonów - za pierwszym razem patrzyło się z zachwytem, a z kolejnymi tylko rosła irytacja. Ciekawe czy będzie to można przerwać spacją albo wyłączyć w opcjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie masz pojęcia kim jestem, nie masz pojęcia ile mam lat.Do twojej wiadomości grałem w F 1 i 2.
Po drugie nie życzę sobie nazywania mnie dzieckiem neostrady. Obrażasz mnie, takie zachowanie to sobie możesz mamusi swojej okazywać a nie na forum internetowym.
Po trzecie tak jak już pisałem kiedyś, nie masz pojęcia czy to będzie gra zła i czy to będą pieniądze wyrzucone w błoto a jeżeli tak będzie że gra będzie zła to jej zwyczajnie nie kupie. Po tylu latach Fallout 3 nie może być kopią poprzedników bo robi go inny team i technicznie świat poszedł do przodu ale to wcale nie znaczy że może być grą wielką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować