Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Dnia 08.01.2008 o 11:28, Konował napisał:

świat poszedł do przodu ale to wcale nie znaczy że może być grą wielką.

wg dzisiejszych standardów gier action z niewielką domieszką crpg być może. Ale skoro chce być następcą f1 i f2, to nie może odrzucać wszystkiego co było w nich zawarte (ze szczególnym uwzględnieniem elementów które zdecydowały o ich trwającej do dzisiaj potędze). Pozatym fallouty i dotychczasowe produkcje betsheidy to 2 przeciwne nurty crpg. To tak jak strategia turowa i czasu rzeczywistego, więcej różnic niż podobieństw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale mutanci mogą mieć dzieci po kilku latach od mutacji.Przynajmniej tak było w F2 kiedy powiedzieliśmy pannie Kity że Marcus się chcę "zabawić".Potem on mówił "Mam nadzieję że nie będę miał z tobą dzieci" albo coś takiego--->gadamy z nim i pojawia się nowa opcja dialogowa w której pytamy się o co mu chodziło.
Po kilku latach od mutacji płyny znowu zaczynają krążyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 11:28, Konował napisał:

Po pierwsze nie masz pojęcia kim jestem, nie masz pojęcia ile mam lat.Do twojej wiadomości
grałem w F 1 i 2.


Taaaak? A oba przeszedłeś? Ile razy?

Dnia 08.01.2008 o 11:28, Konował napisał:

Po drugie nie życzę sobie nazywania mnie dzieckiem neostrady. Obrażasz mnie, takie zachowanie
to sobie możesz mamusi swojej okazywać a nie na forum internetowym.


Ekhem, nie, żeby to ktoś INNY mnie pierwszy nazwał starym prykiem, mój Ty grzeczny i kulturalny człowieczku. Więc zanim mi zarzucisz obrażanie Ciebie, to może najpierw pohamuj swój język, ok? Poniał? Mam nadzieję, że tak.

Dnia 08.01.2008 o 11:28, Konował napisał:

Po trzecie tak jak już pisałem kiedyś, nie masz pojęcia czy to będzie gra zła i czy to będą
pieniądze wyrzucone w błoto a jeżeli tak będzie że gra będzie zła to jej zwyczajnie nie kupie.


Taaaak? A SKĄD będziesz wiedział, czy jest ZŁA? Przecież jeszcze niedawno pisałeś, że aby ocenić, trzeba ZAGRAĆ. A żeby zagrać, trzeba KUPIĆ. Więc sam się lekko gubisz.

Dnia 08.01.2008 o 11:28, Konował napisał:

Po tylu latach Fallout 3 nie może być kopią poprzedników bo robi go inny team i technicznie
świat poszedł do przodu ale to wcale nie znaczy że może być grą wielką.


Ale czy ja powiedziałem, że F3 będzie grą ZŁA? NIE! Czytaj moje posty inne na tym topic''u, raptem 4 strony są, to naprawdę NIE BOLI! Napisałem jasno, że uważam, że gra JAKO Fallout 3 będzie grą kiepską, jako KONTYNUACJA. Że jest to odcinanie kuponów od F 1 i 2. Bo oprócz świata ma z poprzednimi Falloutami bardzo mało wspólnego! Tak więc najpierw myśl, potem pisz. A jako "gra Z UNIWERSUM Fallout" - możliwe, że będzie nawet wybitna, NIE PRZECZĘ! Ale wielu frajerów kupi ją tylko dlatego, "bo to KOLEJNA CZĘŚĆ serii Fallot". I jedynie do tego pije! Że wydają "część trzecią", mimo, że nie ma praktycznie NIC wspólnego z częścią 2 czy 1. Niech nazwą Fallout: Nuclear Apocalypse - ok. Bo to inna gra, jedynie świat ten sam. A tak jest to nabijanie frajerów na popularność serii. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A oto cytat z tego, co napisał sig.:

Dnia 08.01.2008 o 11:28, Konował napisał:

wg dzisiejszych standardów gier action z niewielką domieszką crpg być może. Ale skoro chce
być następcą f1 i f2, to nie może odrzucać wszystkiego co było w nich zawarte (ze szczególnym
uwzględnieniem elementów które zdecydowały o ich trwającej do dzisiaj potędze). Pozatym fallouty
i dotychczasowe produkcje betsheidy to 2 przeciwne nurty crpg. To tak jak strategia turowa
i czasu rzeczywistego, więcej różnic niż podobieństw.


I właśnie O TO chodzi. Dlatego tak fani dawnych Falloutów jeżdżą po "trójce", bo właśnie, oceniają go jako TRZECIĄ CZĘŚC SERII. I jako trzecia część serii wygląda marnie, bo ma się do poprzednich jak pięść do nosa. Rozumiesz już??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 23:15, hehe napisał:

Podobno ma być po każdym udanym mierzonym strzale w głowę przerywnik filmowy - coś jak perk
bloody mess w poprzednich falloutach. Tylko że teraz będzie to jako filmik. Już sobie wyobrażam,
jak po 150 strzale w głowę będzie ludzi drażnić puszczony po raz n-ty ten sam filmik. Zreszta
przerywnik filmowy sam w sobie zazwyczaj jest drażniący jeżeli zbyt często przerywa grę...


Przerywnik przerywnikiem ale te filmiki to dopiero będzie pożywka dla obrońców dzieci przed grami, bo to samo zło i pełno w nich przemocy. Niby kolejny fajny bajer, ale po co? Przez pierwsze kilka minut będą okrzyki zachwytu "patrz, jak jego głowa eksploduje" albo "stary, a gdzie jego ręką?", a potem już tylko "że co?! Znowu ten ***** filmik! Mam już go dosyć!". I oczywiście to będzie kompletne dobicie klimatu Fallouta, w którym można było przejść bez wielkiej rzezi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 14:47, Bingolo napisał:

Ale mutanci mogą mieć dzieci po kilku latach od mutacji.Przynajmniej tak było w F2 kiedy powiedzieliśmy
pannie Kity że Marcus się chcę "zabawić".Potem on mówił "Mam nadzieję że nie będę miał z tobą
dzieci" albo coś takiego--->gadamy z nim i pojawia się nowa opcja dialogowa w której pytamy
się o co mu chodziło.
Po kilku latach od mutacji płyny znowu zaczynają krążyć.


To był żart ze strony Black Isle Studios. Bo gdyby to była prawda, to czy nie spotkalibyśmy w F2 małych mutantów? Może i płyny zaczynały płynąc, ale bezpłodność miała związek z mutacją, która mocno namieszała w genach Dzieci Mistrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 18:49, Flash606 napisał:

To był żart ze strony Black Isle Studios. Bo gdyby to była prawda, to czy nie spotkalibyśmy
w F2 małych mutantów? Może i płyny zaczynały płynąc, ale bezpłodność miała związek z mutacją,
która mocno namieszała w genach Dzieci Mistrza.

małych mutantów powiadasz? a widział ktoś kobietę mutanta? Bo ja sobie takowych nie przypominam, a ktoś by to następne pokolenie musiał urodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 19:59, sig. napisał:

małych mutantów powiadasz? a widział ktoś kobietę mutanta? Bo ja sobie takowych nie przypominam,
a ktoś by to następne pokolenie musiał urodzić.


Gdzieś w Broken Hill (nazwy nie pamiętam, odpokutuję ;) w jednym z domków było stare małżeństwo mutantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 11:28, Konował napisał:

Po tylu latach Fallout 3 nie może być kopią poprzedników bo robi go inny team i technicznie
świat poszedł do przodu ale to wcale nie znaczy że może być grą wielką.


Nikt nie mówi że powinien być kopią poprzedników. Podam Ci przykład który już raz podawałem: gdyby w kolejnej części Heroesów usunąć tury i dodać widok FPP to czy ta gra byłaby dalej Heroesami ? Z nazwy tak, ale z rozgrywki usunięto by wszystko dzięki czemu ta gra zdobyłą rzesze fanów. Podobnie jest z F3.Turowy system walki, widok znany z poprzednich części to są elementy dzięki którym Fallout stał się grą kultową. Bethesda natomiast usuwa te elementy - co nam zostaje z Fallouta ? Oczywiście rzut izometryczny powinien być zastąpiony pełnym 3D, ale reszta powinna zostać. Fallouty miały na tyle sprawdzone rozwiązania że nie potrzeba zapożyczać rozwiązań z gier które Falloutowi do pięt nie dorastają.
Podejrzewam ze jeżeli Bethesda kiedykolwiek zrobi piłkę nożną, lub jakiegoś RTSa to będą one również z widokiem FPP.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 07:52, Vormulac napisał:

Pięć najnowszych artów:
Projekty giwer z trzeciego nawet niezłe...


Niezłe? Przecież toto wszystko wygląda jakby wzięte z jakiegoś Unreala, a nie Fallout''a... jeszcze 2 i 4 rysunek jest W MIARĘ, ale np:

1. Kobitka jak z jakiegoś Star Treka :/
3. Bronie jak w Unrealu. Jeszcze ten minigun to jak Cię mogę (chociaż też klimatu starego minije**ka nie trzyma). Ale te dwie pozostałe? Jakby wycięte z jakiejś futurystycznej strzelanki :/ A przecież nie o to w Falloucie chodziło. Bronie były bardziej zbliżone do klasycznych, znanych z rzeczywistości, jedynie te specjalne, energetyczne, trochę odstawały. Ale nie AŻ TAK!
5. A to jest już szczyt. Jakbym to zobaczył gdzie indziej, bez wiedzy, że to F3, to bym ZA CHINY nie powiedział, że to z jakiejkolwiek gry postnuklearnej (mam na myśli ten łeb w rogu)

Amen. Nie wiem, jak inni, ale mnie te screeny jeszcze bardziej zniechęciły do tej gry :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 20:02, Flash606 napisał:

> małych mutantów powiadasz? a widział ktoś kobietę mutanta? Bo ja sobie takowych nie przypominam,

> a ktoś by to następne pokolenie musiał urodzić.

Gdzieś w Broken Hill (nazwy nie pamiętam, odpokutuję ;) w jednym z domków było stare małżeństwo
mutantów.


W Fallout przy rozmowie z master''em (podczas próby przekonania go ,że jego plan jest do kitu) jasno wyszło ,że z męskimi mutantami jest wszystko w porządku ale kobiety są bezpłodne. Więc Marcus mówił prawdę a ciągłość fabularna została zachowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 07:52, Vormulac napisał:

Pięć najnowszych artów:
Projekty giwer z trzeciego nawet niezłe...


1. Yyy, to jest pancerz wspomagany czy jakaś nowa moda? Nie widzę żadnego praktycznego zastosowania. A Tesli to nawet nie przypomina.
2. Nawet nieźle.
3. Te bronie jakieś takie zbyt dziwne. Tylko plazmol mi się naprawdę podoba.

Czyli jak to z Bethesdą - z artów i zapowiedzi świetna gra, ale potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. To chyba będzie jakaś nowa zbroja starożytnych krasnoludów, tutaj widać Cesarską, która prezentuje się w takowej. Ciekawe jak w grze będzie ona wyglądać?
2. O w mordę! Będą szturmowcy imperialni z Gwiezdnych Wojen!
3. Tutaj widać jakieś prototypy broni starożytnych krasnoludów, przecie jak wiemy w serii TES opowiadano sporo o krasnoludach, którzy to posiadali niezwykłą technologie, ale niestety zginęli z niewyjaśnionych przyczyn. Pewno w TES V: Fallout ktoś znalazł te plany i opatentował je (wiecie aluzja do chyba, jak się mylę poprawcie mnie, Leonarda Da Vinci, który chyba miał plany maszyny do latania czy coś).
4. Wow! To chyba cesarscy z bogatej dzielnicy! Zwróćcie uwagę na te płaszcze! Pewno jak to zwykle bywa w takich grach NPC będą podzieleni na tych bogatych i na tych biednych. Ci to pewno jacyś magnaci czy inne wpływowe ryby. Pewno w grze będą nosić jakieś wartościowe błyskotki, gracze grający złodziejami na pewno się ucieszą.
5. Ten ostatni to chyba nord we zbroi krasnoludzkiej nowej generacji.

Kurde! Ciekawy jestem czy w TES V: Fallout będzie można znaleźć dedaryczną zbroję, oby tak! Bardzo ją lubiłem, była fajna i w ogóle respekt taki wzbudzała. No i mam nadzieje, że mojej ulubiona rasa jak Argonian nie wyleci z gry :(. Przecież bez nich TES nie będzie już TES`em :<.


Czy jest jeszcze nadzieja, że wielka zorganizowana grupa fanatyków Falloutowych, który są moderami i skończą Van Brauna lub tak zmodyfikują TES V: Fallout, że nie będzie kolejnym TES`em tylko naprawdę prawdziwym Falloutem z mutantami (a nie z umięśnionymi zombie czy orkami z młotami paladynów lub wielkimi ura-szakal), bez tego durnego questa z wysadzeniem bomby atomowej w mieście, z grywalną kamerą izo z turami, z nowymi modelami broni i w ogóle zrobią prawdziwego Fallouta. Bo im nowsze nowinki czytam, tym bardziej załamuje się ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 18:15, Gawełek napisał:

Kurde! Ciekawy jestem czy w TES V: Fallout będzie można znaleźć dedaryczną zbroję, oby tak!
Bardzo ją lubiłem, była fajna i w ogóle respekt taki wzbudzała. No i mam nadzieje, że mojej
ulubiona rasa jak Argonian nie wyleci z gry :(. Przecież bez nich TES nie będzie już TES`em
:<.


O_o Widzę, że przejrzałeś plany Bethesdy. Nie mieli pomysłu na fabułę w świecie fantasy, więc przerzucili się do Fallouta.

Dnia 10.01.2008 o 18:15, Gawełek napisał:

Czy jest jeszcze nadzieja, że wielka zorganizowana grupa fanatyków Falloutowych, który są moderami
i skończą Van Brauna lub tak zmodyfikują TES V: Fallout, że nie będzie kolejnym TES`em tylko
naprawdę prawdziwym Falloutem z mutantami (a nie z umięśnionymi zombie czy orkami z młotami
paladynów lub wielkimi ura-szakal), bez tego durnego questa z wysadzeniem bomby atomowej w
mieście, z grywalną kamerą izo z turami, z nowymi modelami broni i w ogóle zrobią prawdziwego
Fallouta.


Jak by ci to delikatnie powiedzieć? Masz pistolet, idź do drugiego pokoju i zrób swoje. Ewentualnie wysadź się pod siedzibą Bethesdy z okrzykiem "Niech żyje prawdziwy Fallout".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować