Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Daj Screena swojej mapki, zobaczę jakie lokacje masz odblokowane odblokowane i spróbuję pomóc zaznaczając drogę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2010 o 21:34, Azvar napisał:

Może mi ktoś doradzić którędy dotrzeć do Takoma Park?

Heh, też trochę tutaj błądziłem :) Wychodzisz na stację Vernon Square, tam, gdzie jest Hotel Statesman i taka wysoce radioaktywna rozbita rakieta. I właśnie tam, kawałek na zachód od tej rakiety, jest takie troszkę schowane przejście na stację Vernon East. Zejdź na stację i okropnie długaśnym tunelem dojdziesz do Takoma Park :)

//
Wyprzedziłeś mnie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już nie ważne, jak na ironię znalazłem to wejście tuż po napisaniu ostatniego posta :) Vernon Square East (tunel metro), znajduje się na południe od Vault-Tec i Vernon Square North. Przeoczyłem, bo chyba mi się kiedyś gra wykrzaczyła jak tamtędy szedłem i może zapomniałem. W każdym razie dzięki za dobre chęci :)

Tak w ogóle to jak często wam się F3 wywala na pulpit? Mi raz wywalił się w ten sposób, że przestawił się monitor w jakąś niską rozdzielczość z 8bit paletą kolorów... Irytujące. Niemniej jednak jestem pozytywnie zaskoczony grą, mimo że nie spełnia wszystkich moich oczekiwań, da się zauważyć że gram w to już ponad 40 godzin i nawet nie ukończyłem jeszcze głównego wątku, ani też dodatków (mam GOTY).

EDIT: do Siriondela - o właśnie, była tam duża rakieta, lub samolot :) I jeszcze dwa sklepiki po drugiej stronie ruin. Dosyć charakterystyczne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, czy ktoś kto kupuje cdaction mógłby sie ustosunkować do strony 13 z numeru ostatniego (tego z ninja blade)? Podpowiedź: chodzi o reklamę dodatków fo FO3 po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2010 o 10:38, Indrid_Cold napisał:

Hej, czy ktoś kto kupuje cdaction mógłby sie ustosunkować do strony 13 z numeru ostatniego
(tego z ninja blade)? Podpowiedź: chodzi o reklamę dodatków fo FO3 po polsku.


Nie wiem czy się wysilili ....
http://sklep.cenega.pl/index.php?action=product&nr=1150&sub=3
http://sklep.cenega.pl/index.php?action=product&nr=1151&sub=3
4 z 5 dodatków cenowo wychodzą tak samo jak wersja GOTY ze wszystkimi dodatkami:
http://sklep.cenega.pl/index.php?action=product&nr=1152&sub=3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to głupota i te pudełka z dodatkami Cenega i sie nie postarała dodoatki sa nastepujące :
* The Pitt,
* Operation Anchorage,
* Broken Steel,
* Point Lookout
* Mothership Zeta.

I mamy nastepujace zestawy dodatków ;
Fallout 3 - Zestaw dodatków: The Pitt + Operation Anchorage (PC) PL który kosztuje 45 zł
Fallout 3 Broken Steel + Point lookout (zestaw dodatków) PC PL który tez kosztuje 45 zł
wiec są tutaj razem 4 dodatki za 90 zł nie zawiera zadne pudełko dodatku Mothership Zeta.
czyli sie nie opłaca tego kupowac bo za 100 zł mozemy miec ;
Fallout 3 Game of the Year PC PL pudełko zawiera samego fallouta 3 i te wszystkie dodatki wyzej podane

Gre Fallout 3 sam posiadam i po co mi po cholere pudełko z grą fallout 3 potrzeba mi tylko dodatków gre kupowałem w grudniu jak bym wiedział to bym poczekał do marca i zakupił sobie te pudełko z dodatkami i z samą grą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę zainstalować tego modu Projekt Valkiria Echo. Zainstalowałem patcha 1.10035PL. Przekopiowałem wszystkie pliki do folderu Data, klikam na plik ArchiveInvalidation Invalidated.exe i wyskakuje ten oto błąd. Save''ów, żadnych nie mam, dopiero co zainstalowałem grę. Wersję z pełnym spolszczeniem.

20100124210823

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 21:08, Draco-PNC napisał:

Nie mogę zainstalować tego modu Projekt Valkiria Echo. Zainstalowałem patcha 1.10035PL.
Przekopiowałem wszystkie pliki do folderu Data, klikam na plik ArchiveInvalidation Invalidated.exe
i wyskakuje ten oto błąd. Save''ów, żadnych nie mam, dopiero co zainstalowałem grę. Wersję
z pełnym spolszczeniem.


Z tego co widzę to masz windę viste/7 (chyba ze mod) Visty nie miałem ale wiem ze w 7 jet inna struktura "moja dokumenty" tzn nie "X:\Documents and Settings\user..." tylko X:\user\documents"... Byc moze to tego wina :)
proponuje skopiować plik z twoimi ustawieniami fallout3 (u Ciebie będzie to X:\user\documents\My game\fallout.ini)
do X:\Documents and Settings\Luzak\Moje dokumenty\My Games\Fallout3 (zrób taka strukturę) następnie jak wykryje i zainstaluje moda podmień pliki z xp-kowej struktury do twojej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 21:46, Cezar14 napisał:


Z tego co widzę to masz windę viste/7 (chyba ze mod) Visty nie miałem ale wiem ze w 7
jet inna struktura "moja dokumenty" tzn nie "X:\Documents and Settings\user..." tylko
X:\user\documents"... Byc moze to tego wina :)
proponuje skopiować plik z twoimi ustawieniami fallout3 (u Ciebie będzie to X:\user\documents\My
game\fallout.ini)
do X:\Documents and Settings\Luzak\Moje dokumenty\My Games\Fallout3 (zrób taka strukturę)
następnie jak wykryje i zainstaluje moda podmień pliki z xp-kowej struktury do twojej...

Tak, mam Wind7. Wchodzę do C:\użytkownicy\Paweł\Moje dokumenty\My games, ale folderu Fallout.ini tam nie ma. jest tylko folder Fallout 3(a w nim pusty folder saves), czy to o niego chodzi?

20100124220212

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, już wszystko działa. Dzięki za pomoc : )Mam jeszcze pytanie. Plik z teksturami w wysokiej rozdzielczości wkleiłem bezpośrednio do folderu textures. Czy dobrze zrobiłem?

20100124223158

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 15:16, karolekx23x napisał:

Gre Fallout 3 sam posiadam i po co mi po cholere pudełko z grą fallout 3 \...\


No rzeczywiście kiepsko to wygląda dla kogoś kto już posiada podstawową edycje Fallouta 3 :| Dodam że ja do takowych osób również się zaliczam. Teraz oczywiście jestem w kropce, bo dodatki osobno są bardzo drogie, na dodatek nie ma tam jednego z nich, a płacić jeszcze raz za podstawkę to też mi się nie uśmiecha. A mógłby ktoś napisać o ile czasu wydłużają one rozgrywkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 dodatkówile grania bo wydac 90 albo 100 zł za godzine grania to przesada , a jakie są wymagania minimalne i maksymalne do tych dodatków

Jak bym miał kupowac doatki to z sama gra bo mi sie lepiej opłaca , tylko szkoda kasy wydanej wczesniej na fallouta 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 22:02, Draco-PNC napisał:

>
> Z tego co widzę to masz windę viste/7 (chyba ze mod) Visty nie miałem ale wiem ze
w 7
> jet inna struktura "moja dokumenty" tzn nie "X:\Documents and Settings\user..."
tylko
> X:\user\documents"... Byc moze to tego wina :)
> proponuje skopiować plik z twoimi ustawieniami fallout3 (u Ciebie będzie to X:\user\documents\My

> game\fallout.ini)
> do X:\Documents and Settings\Luzak\Moje dokumenty\My Games\Fallout3 (zrób taka strukturę)

> następnie jak wykryje i zainstaluje moda podmień pliki z xp-kowej struktury do twojej...

Tak, mam Wind7. Wchodzę do C:\użytkownicy\Paweł\Moje dokumenty\My games, ale folderu
Fallout.ini tam nie ma. jest tylko folder Fallout 3(a w nim pusty folder saves), czy
to o niego chodzi?

Musisz uruchomić grę i wejśc w ustawienia, albo chociaż je otworzyć i zamknąć (w zasadzie chyba wystarczy odpalić grę), potem wyjść do pulpitu (wyjź z gry). Plik Fallout.INI pojawi się natychmiast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować