Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Panowie mam problem. Mam polską wersję gry ale oczywiście kinową, czyli bez dubbingu. Wszystko gra ale jak puszczam transmisje radiowe to nie ma tekstu po polsku i momentami nie wiadomo co mówią. Oczywiście ja osobiście zrozumiem ale mój brat niestety nie.

Da radę je jakoś włączyć? Mam wersję 1.7 + te dodatki, które wydała Cenega.

Fajnie, że w końcu mogę pograć w tą grę, wcześniej ją przeszedłem ale na słabym sprzęcie i cięło często ostro :( Teraz śmiga idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czemu Fallout 3 bardzo słabo mi chodzi?

Mój sprzęt to:

Athlon X2 240
GeForce 9500 GT
2 gb DDR3 1333mhz

Gry nowsze, z ładniejszą grafiką, chodzą mi znacznie lepiej, a ta mi haczy praktycznie na minimalnych. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2010 o 21:18, igor8472 napisał:

Hm, bo karta grafiki jest złomowata? :P Niestety wbrew nazwie 9500 to nie słabszy 9600
a bliżej jej do low-endowego 8400...

I to jest wina tylko tego, nie jakiegoś błędu, czy kruczka w ustawieniach i na 9600 by śmigało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2010 o 11:32, Sylarek napisał:

Panowie mam problem. Mam polską wersję gry ale oczywiście kinową, czyli bez dubbingu.
Wszystko gra ale jak puszczam transmisje radiowe to nie ma tekstu po polsku i momentami
nie wiadomo co mówią. Oczywiście ja osobiście zrozumiem ale mój brat niestety nie.

Da radę je jakoś włączyć? Mam wersję 1.7 + te dodatki, które wydała Cenega.

Fajnie, że w końcu mogę pograć w tą grę, wcześniej ją przeszedłem ale na słabym sprzęcie
i cięło często ostro :( Teraz śmiga idealnie.

Nie da sie włączyć napisów do tekstów lecących w radiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mógł by mi ktoś poradzić, co mam zrobić w momencie w którym trzeba otworzyć jakieś włazy czy coś takiego w miejscu gdzie ginie

Spoiler

ojciec głównego bohatera

Zostaje wpuszczony do środka, gdzie jest bardzo duże promieniowanie, z wiadomego celu, no i nie wiem co i jak mam tam zrobić... (Mam nadzieję, że pomimo tego chaosu który panuje w tym poście, uda wam się domyślić o co mi chodzi... ) W to miejsce doszliśmy razem z
Spoiler

Liberty Primem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś w trakcie wykonywania questu "Take it back!"?

Spoiler

Musisz podać kod do uruchomienia oczyszczalnika wody, by ten zaczął działać i spełnił marzenie Jamesa, dostarczając wszystkim czystą wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dziś Fallout 3 w wersji Game of the Year.

Na początku instalacji odbywa się weryfikacja nośnika, po czym aplikacja zwraca błąd - według niej mam "oprogramowanie emulujące". Fajnie, ale nie mam żadnego emulatora napędów CD/DVD, np. DaemonTools. Nie mam nawet Nero, który instaluje własny emulator napędów.

I co teraz?

Dobra, znalazłem rozwiązanie - ręcznie dobrać się do setup.exe na płytce (człowiek jednak robi się tępy, gdy bierze leki. Dzięki, o Wielka Farmacjo!) :P Mam tylko nadzieję, że nie wyskoczy mi błąd podczas uruchamiania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak się nie udało. Podczas weryfikacji nadal mam to:

"Wykryto próbę zastosowania oprogramowania emulującego. Umieść w napędzie oryginalną płytę, wyłącz program emulujący i spróbuj ponownie.
Jeśli problem nie zniknie, naciśnij przycisk „Informacje”, by skontaktować się z pomocą techniczną."

Nie mam żadnego softu emulującego na kompie. Zaczyna mnie to wpieniać. Ciekawe, czy pomoc techniczna odpowie w ciągu pięciu dni, jak obiecuje.

Jakieś sugestie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może miałeś jakąś aplikację emulującą i ją wykasowałeś?
Znajomy miał podobny problem, ale nie pamiętam teraz z czym to było.
Problemem było to że wykasował Alcohol120 i pozostało kilka plików.
Jedyne co mu wtedy pomogło to format komputera (i tak musiał go zrobić).
Nie wiem czy tu będzie to samo ponieważ sam się przekonałem, że 1 problem może mieć 10 źródeł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2010 o 22:46, Largooo napisał:

Nigdy nie grałem w żadną grę z serii. I nie wiem czy zdecydować się na zakup tej gry. Warto wydać te 50zł?

A lubisz takie gierki jak obliviony, gothici itd ? Jak tak to bierz. To taki oblivion w innym klimacie, z tego co słyszałem. Mi jako fanowi serii gothic bardzo przypadł fallout 3 do gustu, lecz nie grałem w poprzednie części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2010 o 22:46, Largooo napisał:

Nigdy nie grałem w żadną grę z serii. I nie wiem czy zdecydować się na zakup tej gry.
Warto wydać te 50zł?

Zależy czy lubisz klimaty oblivionowo post-apokaliptyczne.
Jeśli lubisz sobie postrzelać do wytrzymałych przeciwników, pooglądać masakrowanie przeciwników, masz lat +18, lubisz mroczne klimaty, przeszukiwanie zakamarków, zwiedzanie świata to naprawdę warto ;-)
Jeśli nie to sam zdecyduj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie jakie jeszcze bronie można własnoręcznie wykonać, nie wliczając : miny kapslowej, rękawicy szpona śmierci, pakietnicy i sziszkebaba ? I gdzie można zdobyć plany do tej broni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2010 o 17:30, Azeix napisał:

Czy ktoś wie jakie jeszcze bronie można własnoręcznie wykonać, nie wliczając : miny kapslowej,
rękawicy szpona śmierci, pakietnicy i sziszkebaba ? I gdzie można zdobyć plany do tej
broni ?

Jeszcze jest karabin kolejowy i pistolet na strzałki.
Wszelkich informacji na temat Fallout 3 poszukaj na Fallout Wiki.
Linku nie podam bo nie chce mi się tego szukać, ale znalezienie informacji to kwestia 1 minuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować