Zaloguj się, aby obserwować  
ArkStorm

OOBE, LD - czyli wszystko o Waszych doświadczeniach poza ciałem

4288 postów w tym temacie

Dnia 02.07.2008 o 08:24, Kolumb95 napisał:

Czy ktoś może opisać dokładnie co robił będąc w OOBE? Jak do tego doszedł i czy to naprawde
jest niebezpieczne?


Głównie przez technikę 4+1. OOBE jest bezpieczne, to jakieś wymysły ludzi co demonizują OOBE, że może ci się tam coś stać, lub że nie będziesz mógł zasnąć. I to dowiadują się od kogoś, a nie doświadczyli tego na własnej skórze. Jeszcze nie było przypadku gdy się komuś coś stało w OOBE. W OOBE możesz robić dosłownie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się już drugą noc pod rząd śniło, że miałem OOBE. Trochę to dziwne, nie? A wiem, że to nie było prawdziwe OOBE bo: -śniło mi się, że się obudziłem
-w czasie tego niby-OOBE nie miałem kontroli nad tym co robię
-niewiele z tego snu pamiętam, poza tym, że fruwałem sobie po pokoju a potem się obudziłem (to też część mojego snu) i uznałem że miałem OOBE, a przecież podczas prawdziwego wyjścia ma się pełną świadomość.
Trochę to pokręcone. A prób wywołania OOBE zaprzestałem ładnych parę miesięcy temu ze względu na brak rezultatu, chociaż faktycznie kiedyś się tym interesowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem kilka wcześniejszych stron i o mało nie spadłem z krzesła ze śmiechu.
Takiego demonizowania OOBE jeszcze nie widziałem nigdzie!
Jakie piekło, jaki szatan? Co wy dajecie? Szkoda, że jeszcze nikt nie napisał, że przez ten portal da się trafić do doliny muminków. W OOBE nie trafisz do żadnego piekła, żaden demon cię nie opęta, nie sprowadzisz do domu żadnego ducha, nie spotkasz żadnego szatana ani demona, możesz spotkać istoty, ale nie ze złymi zamiarami! Nikt ci nie zajmie ciała, najwyżej co możesz spotkać to boty przeszkadzacze , głownie na i obszarach przycielesnych, mogą one cię tylko cofać do ciała, może podam przykład:
Wychodzisz, i cię skurcza, skurcza i stajesz się coraz mniejszy i cię cofa, możesz też np. zobaczyć haka w swojej ręce i kilka innych. Co zrobić w takiej sytuacji? Zacznij się śmiać! Ale masz się zacząć śmiać z niczego, ten bot już i każdy inny już cię nie będzie dręczył.
P.S Te postacie w kapturach to mit ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do kogo to piszesz? Mnie tez zaczęło denerwować to twoje wygłaszanie i zachęcania na temat dobrodziejstwa OOBE :/ Pewnie jeszcze każesz modkom przypiąć twoje posty? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Widać że się znasz więc mam pytanie
Po pierwsze miałem dziś chyba coś w połowie jak ld:
szedłem z jakimś kolesiem za rękę(ten koleś to był chyba mój tata)
ja miałem 6 lat on około 30-40
nie mogłem nic z tym zrobić oprócz tego że mogłem z nim iść gdzie chce i to robiłem
a coś mi się przypomina że miałem z tym kolesiem miałem jeszcze jeden sen
no niestety go już nie pamiętam
___________________________________________________________________
2.po drugie co się stanie jak w oobe wejdę do pomieszczenie w którym nigdy nie byłem?
_____________________________________________________________________
3.kie dyś jak miałem 6 lat to miałem tak jak by taki sen:
Miałem otwarte oczy(w realu) widziałem zieloną rękę wychodzącą z okna która
zaczęła mnie dusić
i na serio się dusiłem
zacząłem wrzeszczeć i mama przyszła.
co to było?
_______________________________________________________________________
4.Mó j kolega twierdzi że w LD się aż tak nie bał
jak zrobił to za pierwszym razem
dopiero się przestraszył jak zobaczył przez okno jakąś postać(stała na szczycie bloku co to mogło być?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę się znam, wiec udzielę ci pomocy :)

Dnia 02.07.2008 o 13:29, HiSin napisał:

3.kie dyś jak miałem 6 lat to miałem tak jak by taki sen:
Miałem otwarte oczy(w realu) widziałem zieloną rękę wychodzącą z okna która
zaczęła mnie dusić
i na serio się dusiłem
zacząłem wrzeszczeć i mama przyszła.
co to było?

Możliwe, ze nieświadomie osiągnąłeś LD i po przebudzeniu byłeś w stanie paraliżu sennego, a na dodatek miałeś halucynacje.
__________________________________________________________________

Dnia 02.07.2008 o 13:29, HiSin napisał:

4.Mó j kolega twierdzi że w LD się aż tak nie bał
jak zrobił to za pierwszym razem
dopiero się przestraszył jak zobaczył przez okno jakąś postać(stała na szczycie bloku
co to mogło być?)

Również halucynacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 13:45, Pablo Querte napisał:

Trochę się znam, wiec udzielę ci pomocy :)

> 3.kie dyś jak miałem 6 lat to miałem tak jak by taki sen:
> Miałem otwarte oczy(w realu) widziałem zieloną rękę wychodzącą z okna która
> zaczęła mnie dusić
> i na serio się dusiłem
> zacząłem wrzeszczeć i mama przyszła.
> co to było?
Możliwe, ze nieświadomie osiągnąłeś LD i po przebudzeniu byłeś w stanie paraliżu sennego,
a na dodatek miałeś halucynacje.
__________________________________________________________________
> 4.Mó j kolega twierdzi że w LD się aż tak nie bał
> jak zrobił to za pierwszym razem
> dopiero się przestraszył jak zobaczył przez okno jakąś postać(stała na szczycie
bloku
> co to mogło być?)
Również halucynacje.


przy LD częste są halucynacje czy to tylko u niektórych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziś jak próbowałem wejść w LD to słyszałem jakieś szepty obok siebie i tuż za oknem czy to już początek LD?oczywiście nic nie widziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 14:45, Aln13 napisał:

dziś jak próbowałem wejść w LD to słyszałem jakieś szepty obok siebie i tuż za oknem
czy to już początek LD?oczywiście nic nie widziałem

Z tego co osobiście wiem: to jest początek halucynacji, coś co zwykle jest przed LD. Na początku słyszysz różne głosy, szepty, dźwięki, a jeśli dalej będziesz się opierał przy wychodzeniu z LD (tj. nie będziesz się chciał przebudzić) to możesz mieć już halucynacje w wersji pełnej. Z dźwiękiem i obrazem... + paraliż senny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.07.2008 o 13:29, HiSin napisał:

2.po drugie co się stanie jak w oobe wejdę do pomieszczenie w którym nigdy nie byłem?

_____________________________________________________________________
Jeśli się dostroisz do rzeczywistości fizycznej, co jest bardzo, bardzo mało prawdobodobne i b. trudne to zobaczysz to pomieszczenie jak wygląda w realu.

Dnia 02.07.2008 o 13:29, HiSin napisał:

3.kie dyś jak miałem 6 lat to miałem tak jak by taki sen:
Miałem otwarte oczy(w realu) widziałem zieloną rękę wychodzącą z okna która
zaczęła mnie dusić
i na serio się dusiłem
zacząłem wrzeszczeć i mama przyszła.
co to było?
_______________________________________________________________________

Najprawdopodobniej nocny paraliż.

Dnia 02.07.2008 o 13:29, HiSin napisał:

4.Mó j kolega twierdzi że w LD się aż tak nie bał
jak zrobił to za pierwszym razem
dopiero się przestraszył jak zobaczył przez okno jakąś postać(stała na szczycie bloku
co to mogło być?)

Jego podświadomość mogła wytworzyć tą postać, mógł też spotkać tą postać w LD.

Dnia 02.07.2008 o 13:29, HiSin napisał:

przy LD częste są halucynacje czy to tylko u niektórych?


Zależy jaką techniką, jeśli WILD i tym podobne to występują. A jeśli odzyskasz świadomość we śnie to już nie.

Aln13

Halucynacje, nie możesz się ich bać. Musisz je zignorować, a osiągniesz LD.

Pablo Querte

Mnie poprostu zaczęło denerwować te demonizacje na temat OOBE. A co do twojego pytania, to nie, nie każę mu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhem... pozwól, że się zapytam.
A czy ty kiedykolwiek byłeś w eksterioryzacji (OOBE)? Czy tylko czymś, co przypomina owe zjawisko...?

Dnia 02.07.2008 o 15:08, jcl99 napisał:

Halucynacje, nie możesz się ich bać. Musisz je zignorować, a osiągniesz LD.

Łatwo powiedzieć. Halucynacje nigdy nie będą czymś dobrym... jak można ignorować twoje najgorsze koszmary łażące po pokoju? To już nie jest strach, to już jest lęk. Miałem świadomy sen kilka razy, na szczęście bez paraliżu + halucynacji. Ale kiedy już one nastąpiły, to natychmiast przerwałem.
Mózg, a w szczególności podświadomość jest czymś niezbadanym i niepewnym jak sztorm. Lepiej jej nie kusić podczas takich wyjazdów na LD czy OOBE.
Przysięgam, że przynajmniej jeśli chodzi o mój przypadek, to podczas halucynacji moja podświadomość wyciągnęła takie horrory, których się bałem nie trzy lata temu, nie wczoraj, ale całe moje życie - mimo że już ich nie pamiętałem. Ba! Musiałem wytrzymać z nimi dobrych kilka minut, nie mogąc zrobić nic.
Po tym wypadku przestałem już kusić moją podświadomość... i co? Czuję się dobrze, wysypiam się itp. itd. I nie czuję chęci zgłębienia wszystkich tajników tego świata przez eksterioryzację. Ani trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem.
Ale jeśli chcesz osiągnąć OOBE/LD to nie możesz zwracać na nie uwagi. Wiem, że można się przestraszyć jak jakiś alien chodzi po twoim pokoju czy jak piorun walnie. Musisz cały czas mieć świadomość, że to twoja wyobraźnia.
Mi też się pokazywały alieny i takie postacie o których mi się nie śniło.
P.S Chyba mi nie powiesz, że miałeś wtedy otwarte oczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie za wyrażenie, ale po prostu pieprzysz głupoty. OOBE jest NIEZBADANE i choćby dlatego powinniśmy się odnosić do niego metodą ograniczonego zaufania. KAŻDY CZŁOWIEK ma inny umysł i każdy REAGUJE INACZEJ na tego typu rzeczy. To, że dla Ciebie OOBE to luz, blues i bąbelki nie znaczy, że będzie nim dla każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytam te wszystkie posty i doszedłem do wniosku że byłem w LD, ale nie chciałbym znaleźć się w OOBE..tylko najpierw wytłumaczycie co to jest? Bo w końcu nie wiem...że wychodzicie ze swojego ciała, widzicie jakieś potwory, chodzicie po domu swoim czy gdzieś tam...mi to wygląda na sen. Oczywiście zdaje sobie sprawe że to coś innego i mam nadzieje że wytłumaczycie to takiemu pustemu osobnikowi jak ja ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować