Zaloguj się, aby obserwować  
ArkStorm

OOBE, LD - czyli wszystko o Waszych doświadczeniach poza ciałem

4288 postów w tym temacie

Dnia 08.08.2008 o 13:12, ziptofaf napisał:


Byłeś w OoBE? Jeżeli tak, to może odpowiesz na moją krótką ankietę? ;)
Jak u ciebie wyglądało OOBE? Rozmazane kolory, poświaty, aury itd. Bo robię ostatnio
"wykres punktów wspólnych" dla różnych ludzi w OOBE, żeby zobaczyć, jak różni ludzie
widzą ten sam stan.
Z góry dzięki za odpowiedź.


Właśnie mówiłem o tym, że już prawie, naprawdę czułem że byłem blisko, ale mi przeszkodzono.
Teraz mam lekkie problemy z samym zaczęciem ;/ Dzisiaj w nocy spróbuję jeszcze raz i zdam relacje ;-).
Polecam ci serwis www.oobe.pl/park Tam jest kurs, jak osiągnąć oobe. Wystarczy wejść na forum, w dział Początkujący, i tam gdzieś znajdziesz "Kurs na OObe" Czy jakoś tak ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 13:31, KooK napisał:

Właśnie mówiłem o tym, że już prawie, naprawdę czułem że byłem blisko, ale mi przeszkodzono.
Teraz mam lekkie problemy z samym zaczęciem ;/ Dzisiaj w nocy spróbuję jeszcze raz i
zdam relacje ;-).
Polecam ci serwis www.oobe.pl/park Tam jest kurs, jak osiągnąć oobe. Wystarczy wejść
na forum, w dział Początkujący, i tam gdzieś znajdziesz "Kurs na OObe" Czy jakoś tak
;-)


Nie no, ja byłem w OoBE, więc kursy dla początkujących mi niepotrzebne :)
Tyle, że jedna z najprostszych metod - OoBE przez sen mi już nie działa i muszę próbować OoBE na jawie, a to nieco trudniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 16:56, ziptofaf napisał:

> Właśnie mówiłem o tym, że już prawie, naprawdę czułem że byłem blisko, ale mi przeszkodzono.

> Teraz mam lekkie problemy z samym zaczęciem ;/ Dzisiaj w nocy spróbuję jeszcze raz
i
> zdam relacje ;-).
> Polecam ci serwis www.oobe.pl/park Tam jest kurs, jak osiągnąć oobe. Wystarczy wejść

> na forum, w dział Początkujący, i tam gdzieś znajdziesz "Kurs na OObe" Czy jakoś
tak
> ;-)

Nie no, ja byłem w OoBE, więc kursy dla początkujących mi niepotrzebne :)
Tyle, że jedna z najprostszych metod - OoBE przez sen mi już nie działa i muszę próbować
OoBE na jawie, a to nieco trudniejsze :)


Hmm, ja zawsze robiłem OoBE na jawie, zapewniam cię - to jest łatwy sposób. Trudna jest metoda 4 + 1. ;-)
(Jak się wywołuje OoBE przez sen?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudna, bo ciężko się rozbudzić i wogule wstać. Ale później już z górki, jak dla mnie najlepsza metoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 20:05, jcl99 napisał:

Trudna, bo ciężko się rozbudzić i wogule wstać. Ale później już z górki, jak dla mnie
najlepsza metoda.


A próbowałeś 4 + 1, że tak twierdzisz? (Może być też 6 + 1, ale skuteczność tej metody jest podważana)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 19:42, KooK napisał:

Hmm, ja zawsze robiłem OoBE na jawie, zapewniam cię - to jest łatwy sposób. Trudna jest
metoda 4 + 1. ;-)

Że co? 4+1 jest łatwiutka :) W ten sposób pierwszy raz wszedłem w OoBE :)

Dnia 08.08.2008 o 19:42, KooK napisał:

(Jak się wywołuje OoBE przez sen?)

Kładziesz się do łóżka, wizualizujesz wyjście (np. ciało materialne to gąbka, eteryczne to woda, która wylatuje z tej gąbki). Leżymy w łóżku, w pełni na tym skoncentrowani. Powinno się udać. Działa też przy wchodzeniu w OoBE na jawie, tyle, że u mnie to dużo więcej wysiłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 20:14, ziptofaf napisał:

> Hmm, ja zawsze robiłem OoBE na jawie, zapewniam cię - to jest łatwy sposób. Trudna
jest
> metoda 4 + 1. ;-)
Że co? 4+1 jest łatwiutka :) W ten sposób pierwszy raz wszedłem w OoBE :)
> (Jak się wywołuje OoBE przez sen?)
Kładziesz się do łóżka, wizualizujesz wyjście (np. ciało materialne to gąbka, eteryczne
to woda, która wylatuje z tej gąbki). Leżymy w łóżku, w pełni na tym skoncentrowani.
Powinno się udać. Działa też przy wchodzeniu w OoBE na jawie, tyle, że u mnie to dużo
więcej wysiłku.


Właściwie to masz rację, 4 + 1 jest bardziej wymagająca, niż trudna. Ale trzeba bardzo chcieć wejść w OoBE żeby wstać o tej porze ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 20:22, KooK napisał:

Właściwie to masz rację, 4 + 1 jest bardziej wymagająca, niż trudna. Ale trzeba bardzo
chcieć wejść w OoBE żeby wstać o tej porze ;P


No nie wiem. Ja się zawsze potrafię obudzić "na życzenie". Jak mam spać przez 4 godziny, to pośpię maksimum 4,5, a najczęściej równiutko 4 godziny. Ta metoda to nic trudnego dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 20:27, ziptofaf napisał:

> Właściwie to masz rację, 4 + 1 jest bardziej wymagająca, niż trudna. Ale trzeba
bardzo
> chcieć wejść w OoBE żeby wstać o tej porze ;P

No nie wiem. Ja się zawsze potrafię obudzić "na życzenie". Jak mam spać przez 4 godziny,
to pośpię maksimum 4,5, a najczęściej równiutko 4 godziny. Ta metoda to nic trudnego
dla mnie...



Nie mówiłem o tym... -_-'' Chodzi mi o to, że poprostu nie chce mi się wstać o tej porze ;P A z budzeniem się na zawołanie nie mam problemu.

Acha, i przestań udawać takiego pewnego, bo zapewniam Cię - nie bądź taki szybki(i cwany), bo kiedyś odbije się to na tobie (przysłowiową) czkawką. Zaczynasz mnie irytować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 21:04, KooK napisał:

Acha, i przestań udawać takiego pewnego, bo zapewniam Cię - nie bądź taki szybki(i cwany),
bo kiedyś odbije się to na tobie (przysłowiową) czkawką. Zaczynasz mnie irytować...


Już się odbiło...Po prostu piszę, jak U MNIE jest. W porównaniu do takiego Kalejdoskopa86, czy XMA Trainera moje zdolności w OOBE są naprawdę średnie (nie widzę żadnych opiekunów, nawet teleportować się w OoBE nie potrafiłem). Dla mnie to, co piszę, to nie to, że jestem jakiś szybki i cwany i wypisuję bzdury, byleby się chwalić, ale to czysta prawda. Osiągnięcie OoBE metodą 4+1 naprawdę było dla mnie proste (było, bo teraz mam blokadę...) - wyszło już za drugim podejściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 21:11, ziptofaf napisał:

Już się odbiło...Po prostu piszę, jak U MNIE jest. W porównaniu do takiego Kalejdoskopa86,
czy XMA Trainera moje zdolności w OOBE są naprawdę średnie (nie widzę żadnych opiekunów,
nawet teleportować się w OoBE nie potrafiłem). Dla mnie to, co piszę, to nie to, że jestem
jakiś szybki i cwany i wypisuję bzdury, byleby się chwalić, ale to czysta prawda. Osiągnięcie
OoBE metodą 4+1 naprawdę było dla mnie proste (było, bo teraz mam blokadę...)
- wyszło już za drugim podejściem.


Wątpię żebym miał jakieś zdolności, po prostu dużo ćwiczeń. Już taki jestem. Wszystko co umiem i doświadczyłem to tylko dlatego że ciężko pracowałem nad sobą. Nigdy nie miałem szczęścia ani talentu. Wszystko to osiągnąłem dzięki silnej woli którą kształtowałem prze wiele lat.

Om Mani Padme Hum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 23:09, Kalejdoskop86 napisał:

> A ja mam kilka pytan. Od jakiegos czasu porobuje OOBe ale nic mi nie wychodzi. Ile
czasu
> zajmuje wam wyjscie?
Zacznijmy od tego: czy oczyszczasz umysł i wpadasz w trans? :>


Tak oczyszczam umysł staram się o niczym nie myśleć wpadam w trans wszystkie dźwięki zanikają i cdziwnie sie czuje( tak jakbym sie obracał) i po chwili to wszystko mija i juz jest normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 22:53, BogSumerow napisał:

Tak oczyszczam umysł staram się o niczym nie myśleć wpadam w trans wszystkie dźwięki
zanikają i cdziwnie sie czuje( tak jakbym sie obracał) i po chwili to wszystko mija i
juz jest normalnie


...Tylko tyle? Coś złą metodę obrałeś. Spróbuj 4+1, albo jakiejś metody wirtualizacji. Dają bardzo dobre rezultaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 22:51, XMA Trainer napisał:

Wątpię żebym miał jakieś zdolności, po prostu dużo ćwiczeń. Już taki jestem. Wszystko
co umiem i doświadczyłem to tylko dlatego że ciężko pracowałem nad sobą. Nigdy nie miałem
szczęścia ani talentu. Wszystko to osiągnąłem dzięki silnej woli którą kształtowałem
prze wiele lat.

W zasadzie to o to mi chodziło :) Ja po prostu nigdy nie miałem porządnej wprawy (Ile razy byłem w OoBE? 4...to trochę mało). A ty, jako, że wprawę i doświadczenie masz, to i dostępnym wachlarzem zdolności wyprzedzasz mnie i to bardzo znacząco.

Dnia 08.08.2008 o 22:51, XMA Trainer napisał:

Om Mani Padme Hum

Głupie pytanie, ale...przetłumaczysz mi na polski? :) :)
Bo z łaciną to u mnie kiepsko :)

A tak swoją drogą, zastanawiam się, czy istnieje takie coś jak walka w OoBE. W tym stanie mamy teleportację, możliwość tworzenia tarczy (vide Kalejdoskop86), to i pewnie jakieś ofensywne zdolności by się znalazły. A pojedynek w tym stanie byłby czymś naprawdę niesamowitym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 23:30, ziptofaf napisał:

> Tak oczyszczam umysł staram się o niczym nie myśleć wpadam w trans wszystkie dźwięki

> zanikają i cdziwnie sie czuje( tak jakbym sie obracał) i po chwili to wszystko mija
i
> juz jest normalnie

...Tylko tyle? Coś złą metodę obrałeś. Spróbuj 4+1, albo jakiejś metody wirtualizacji.
Dają bardzo dobre rezultaty.

O tym samym pomyslałem dzisiaj spróbuje 4+1. Wiem mniej więcej o co w niej chodzi, ale czy mozesz ja opisac trochę dokładniej?Chodzi mi o twoje doświaczenia bo czytałem że już wychodziłeś tą metodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 23:34, ziptofaf napisał:

> Om Mani Padme Hum
Głupie pytanie, ale...przetłumaczysz mi na polski? :) :)
Bo z łaciną to u mnie kiepsko :)

To znaczy: Klejnot wiedzy jest w umyśle

Dnia 08.08.2008 o 23:34, ziptofaf napisał:

A tak swoją drogą, zastanawiam się, czy istnieje takie coś jak walka w OoBE. W tym stanie
mamy teleportację, możliwość tworzenia tarczy (vide Kalejdoskop86), to i pewnie jakieś
ofensywne zdolności by się znalazły. A pojedynek w tym stanie byłby czymś naprawdę niesamowitym
:)


słyszałem o tym że można się bić z innymi ale nigdy tego nie robiłem bo nie miałem z kim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 23:35, BogSumerow napisał:

O tym samym pomyslałem dzisiaj spróbuje 4+1. Wiem mniej więcej o co w niej chodzi, ale
czy mozesz ja opisac trochę dokładniej?Chodzi mi o twoje doświaczenia bo czytałem że
już wychodziłeś tą metodą.


Tak, używałem jej, ale dodatkowo jeszcze wzmocniłem wirtualizacją dla lepszego efektu.
A wygląda to tak - kładziesz się spać, budzisz po 4 godzinach i przez godzinę robisz coś wymagającego pełnej aktywności (np. czytasz książkę). Teraz ponownie kładziesz się do łóżka, oczyszczasz umysł i idziesz spać.
Ale efekt można wzmocnić wirtualizacją, jak już pisałem: jak już się położysz do łóżka, to skoncentruj się na myśli "ciało materialne to gąbka, eteryczne to woda, która wylatuje z tej gąbki" - wyobraź sobie, jak twoja jaźń opuszcza ciało. Powinno się udać.
A, jeżeli się uda:
Po pierwsze, nie polecam patrzeć na swoje ciało. Możemy się ostro przestraszyć, że już nigdy nie wrócimy - widzimy śpiące własne ciało i możemy tylko przez nie przeniknąć...
Po drugie, nie dziw się, jeżeli będziesz mieć problemy z poruszaniem. Nauka trochę potrwa.
Po trzecie, jak ci wyjdzie, to opisz na forum wrażenia :) Tzn. kolory w jakich widziałeś itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 23:41, XMA Trainer napisał:

słyszałem o tym że można się bić z innymi ale nigdy tego nie robiłem bo nie miałem z
kim :D


Trzeba przyznać, że taki pojedynek musiałby wyglądać efektownie :) Umysłowe tarcze, psiballe, teleportacje...Ech, aż chciałbym spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 23:41, ziptofaf napisał:

> O tym samym pomyslałem dzisiaj spróbuje 4+1. Wiem mniej więcej o co w niej chodzi,
ale
> czy mozesz ja opisac trochę dokładniej?Chodzi mi o twoje doświaczenia bo czytałem
że
> już wychodziłeś tą metodą.

Tak, używałem jej, ale dodatkowo jeszcze wzmocniłem wirtualizacją dla lepszego efektu.
A wygląda to tak - kładziesz się spać, budzisz po 4 godzinach i przez godzinę robisz
coś wymagającego pełnej aktywności (np. czytasz książkę). Teraz ponownie kładziesz się
do łóżka, oczyszczasz umysł i idziesz spać.
Ale efekt można wzmocnić wirtualizacją, jak już pisałem: jak już się położysz do łóżka,
to skoncentruj się na myśli "ciało materialne to gąbka, eteryczne to woda, która wylatuje
z tej gąbki" - wyobraź sobie, jak twoja jaźń opuszcza ciało. Powinno się udać.
A, jeżeli się uda:
Po pierwsze, nie polecam patrzeć na swoje ciało. Możemy się ostro przestraszyć, że już
nigdy nie wrócimy - widzimy śpiące własne ciało i możemy tylko przez nie przeniknąć...
Po drugie, nie dziw się, jeżeli będziesz mieć problemy z poruszaniem. Nauka trochę potrwa.
Po trzecie, jak ci wyjdzie, to opisz na forum wrażenia :) Tzn. kolory w jakich widziałeś
itd.

Ok dzięki dzisiaj napewno spróbuję. Czytałem już trochę o OOBe i jeśli dobrze pamiętam to tam trzeba się poruszać " myślami" czy jakoś tak. A zamiast ksiązki to sobie forum poczytam :D. Pójde spac o północy. Budzik nastawiłem na 4:15 zobaczymy czy się uda. ja w to wierzę, a jak co to pozniej napiszę wrażenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 23:44, ziptofaf napisał:

Trzeba przyznać, że taki pojedynek musiałby wyglądać efektownie :) Umysłowe tarcze, psiballe,
teleportacje...Ech, aż chciałbym spróbować.


no... ale nie znam nikogo w pobliżu kto mógłby zrobić ze mną taki eksperyment ;/ bo z kimś kto nie zna mojej albo ja jego okolicy to bardzo trudno się będzie spotkać w świecie astralnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować