Zaloguj się, aby obserwować  
ojciec-derektor

Wasz 2007 rok - jednym słowem

138 postów w tym temacie

Bardzo średni rok dla mnie, niedoczekałem się nowego kompa i niewiadomo czy bedzie w tym roku, ale pojawiłe się u mnnie Net ale w styczniu TEGO roku :).Przeszedłem Gothica po raz enty :) Poza tym w 2005 poznałem Tibię. Nic więcej nie jest warte uwagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele się w ubiegłym 2005 roku wydażyło: Koniec szkoły średniej co za tym idzie rozpoczęcie Studiów Zaocznych, praca najlepsze wakacje mojego życia bo nie było mnie w domu rzez prawie 1,5 miesiąca, poznanie wielu ludzi... ehh długo można wymieniać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moj rok ... a powiem szczeze ...mialem ciezki . Kilka przeprowadzek i sprawa rozwodowa moje mamy.
Lekki kryzys pieniezny ... nawet do dzis ;/... mam nadzieje ze 2008 to bedzie nowy start ... a teraz jestem w biurze i kolesia na Imacu i sie swietnie czuje ... Bo chwytam dzien i chwytam chwile ;] i zarz sylwek sie szykuje .... Bo jak to mowil Eminem... ''Bo kazda chwila jest po to zeby wszystko pozmieniac'' czy jakos tak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moj rok ... a powiem szczeze ...mialem ciezki . Kilka przeprowadzek i sprawa rozwodowa moje mamy.
Lekki kryzys pieniezny ... nawet do dzis ;/... mam nadzieje ze 2008 to bedzie nowy start ... a teraz jestem w biurze i kolesia na Imacu i sie swietnie czuje ... Bo chwytam dzien i chwytam chwile ;] i zarz sylwek sie szykuje .... Bo jak to mowil Eminem... ''Bo kazda chwila jest po to zeby wszystko pozmieniac'' czy jakos tak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przepraszam za ten nie wiadomo z kad Spam ale cos sie dziej u kolegi w biurze z netem . Nie wiem jak sie stalo ze wyslalo to az dwa razy WoW.. Tylko sobie nie myslcie ze jestem spamer ..... Ale naparzylem Bigosu ...
Prosilbym JAKIEGOS MODERATORA ZEBY POUWUWAL RESZTE NIEPOTRZEBNYCH

Ale naparzylem Bigosu ;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować