kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Ja skończyłem czytać relację z Games Convition 2007 - według mnie targi są znacznie lepsze od E3, chociażby z tego względu, że na GC wszystko jest bardziej jako "fun", a na E3 jako "biznes" ;) No i w relacji z GC nie było żadnego RPGa! Świetnie, tak trzymać dalej :) Dobrze, że było sporo gier akcji, bo to mój ulubiony gatunek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm... Sam nie wiem, sam mam troche słabszego kompa (właśnie RAM), a chodzi płynnie. Może to wina procka (ja gram na P IV 1,6 Ghz)? Albo wersji Gothic''a z CDA (ja gram z EXN, ale to chyba to samo), więc nie wiem w czym problem. Spróbuj napisać do CDA albo CDP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 19:16, tomas92 napisał:

hmm... Sam nie wiem, sam mam troche słabszego kompa (właśnie RAM), a chodzi płynnie. Może to
wina procka (ja gram na P IV 1,6 Ghz)? Albo wersji Gothic''a z CDA (ja gram z EXN, ale to chyba
to samo), więc nie wiem w czym problem. Spróbuj napisać do CDA albo CDP :)

bo ja już się załamałem. kupiłem tą gazetę tylko dla gry i pograć nie mogę. I jeszcze powiem że tekstury są jakieś dziwne. pojawiają się kolorowe kwadraty w powietrzu i na postaciach. nie wiem co mam robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z żadnymi problemami przy grze w gothic''a się nie spotakałem. Przeczytaj ramkę "Reklamacje płyt" ze strony 12 w CDA i napisz do nich, opisując dokładnie swój problem. Może w czymś to pomoże. A co do Gothic''a - to jest naprawdę świetny RPG, a z dodatkiem miodzio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba mieli jakies problemy z pakowaniem :/? kupuje dzis rano CDA otwieram w domu a tu tylko pismo, plakat i dodatek CDP ( insajder ;) ) wracam wymieniam otwieram w domu i :> wszystko jest oprocz insajdera ;) koles nie mial plakau :) no coz sie zdarza ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 19:47, Tomek1120 napisał:

Już wiem żeby więcej nie kupować tej badziewnej gazetki


To raczej nie wina pisma, może twój komputer nie jest kompatybilny z grą ? Mi np. niektóre stare gry albo nie odpalają się wcale, albo pojawiają się błędy w wyświetlaniu grafiki. Następnym razem nie podchodź do tego tak pochopnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 19:52, Tomek1120 napisał:

Ale innym moim kolegom na tym sprzęcie chodzi normalnie a ja pierwszy raz kupiłem tą gazetę
i pierwsze wrażenie jest bardzo niemiłe


Miałeś pecha ja kupowałem ja latami potem zrezygnowałem z racji zmiany zainteresowań ale zawsze byłem zadowolony;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 19:57, Tomek1120 napisał:

No to super ja sobie kupuje ten badziew tylko dla gothica a na dodatek nie chce on działać!!!!!!!

BADZIEW ? wg Ciebie CDA to badziew ? Hmm...a niby dlaczego ? Najlepsze czasopismo w środkowej Europie o tematyce gier ( i nie tylko) kopmuteroych poza tym dające na Coverku mniamuśne pełniaczki do tego cena + niebagatelny layout...no wiesz, poniżasz sam siebie...Skoro ci Gothic nie chodzi to napisz o tym w odpowiednim temacie poza tym jest taka opcja, że twój komp nie spełnia wymagań (chociaż w to wątpie :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 19:57, Tomek1120 napisał:

No to super ja sobie kupuje ten badziew tylko dla gothica a na dodatek nie chce on działać!!!!!!!

Masz coś z kompem i już. To nie ich wina. I czemu kupujesz tylko dla gier. Ja gry traktuję jako dodatek. Zwykle nie instaluje żadnych. Robię to tylko gdy dadzą coś dobrego np. teraz Gothica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 19:57, Tomek1120 napisał:

No to super ja sobie kupuje ten badziew tylko dla gothica a na dodatek nie chce on działać!!!!!!!


Badziew? Pisz może z argumentami co? Zauważyłem, że podobnie piszesz w innych tematach - zawsze na coś narzekasz, ale bez stosownych argumentów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 19:57, Tomek1120 napisał:

No to super ja sobie kupuje ten badziew tylko dla gothica a na dodatek nie chce on działać!!!!!!!

Grrr... Kaj z radami forumowiczów nie umiesz włączyć gry , to napisz na stronie CDa o prob;emie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 19:57, Tomek1120 napisał:

No to super ja sobie kupuje ten badziew tylko dla gothica a na dodatek nie chce on działać!!!!!!!

Ja kiedyś tak miałem- Klikałem na ikonkę Gothica, nic się nie działo, próbowałem wyłączyć kompa, pojawiło się okienko w stylu "czy chcesz wyłączyć aplikację Gothic?" i pasek odmierzający czas do automatycznego wyłączenia G i kompa. Wtedy klikałem "Anuluj" (ew. naciskałem [Esc]) i Gothic normalnie się uruchamiał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He.. Ja to miałem kiedyś problem z Gothic 2 Noc Kruka. Po jednorazowym zagraniu, za drugim razem gdy odpalałem grę, ta nie chciała się odpalić. Musiałem skopiować save i zrobić reinstalke Nocy Kruka. Historia powtarzała się cały czas. Ale muszę Wam powiedzieć, że grę przeszedłem! Tak mnie wciągnęła, że po prostu się nie zniechęcałem i grałem dalej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jakim czasie przychodzi prenumerata CDA do Waszych domów, mieszkań i w jaki sposób (przez odbiór, do skrzynki) ? Jak na razie to dostałem prezent, ale CDA ni widu ni słychu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 21:35, Ola30 napisał:

W jakim czasie przychodzi prenumerata CDA do Waszych domów, mieszkań i w jaki sposób (przez
odbiór, do skrzynki)

E... 1 dzień przed kioskową premierą, ładnie grzecznie listonosz do łapek podaje

Dnia 05.09.2007 o 21:35, Ola30 napisał:

Jak na razie to dostałem prezent, ale CDA ni widu ni słychu....

Bop to zawsze pierwsze przychodzi... poczekaj ok. tygodnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra teraz już wiem o co chodzi. Nie mam 512MB pamięci a bez nich gra się tnie. Rozpocząłem nową grę i już mniej sie tnie na full. Na szczęście chyba niedługo nowy komp prawdopodobnie z 8800gts i 2gb pamięci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem już po przeczytaniu kilkunastu stron najnowszego CDA. Bardzo dobry numer:) Sam Gothic II+NK bardzo uatrakcyjnia numer (a że żadnego Gothica nie posiadałem...:P). Czekałem na tekst o Football Manager 2008 oraz Pro Evolution Soccer. Z chęcią tekst o Medal of Honor: Airborne i MotoGP 07 przeczytałem:) Dodatki... Kompendium Wiedźmina świetne, plakat super:) Zajmuje już swoje zasłużone miejsce na ścianie. Nic dodać, nic ująć. Jeden z najlepszych (dla mnie) numerów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się