kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Pewnie tak... Zawsze można skorzystać i wypróbować tylko jak pomyślę o tym że musiałbym czekać na odrost włosów to trochę odpycha... ale i tak bym spróbował :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10 dla TOCA (myślę, że mogę już o tym napisać, skoro wiadomo było o tym już kilka stron temu) jest IMO w pełni zasłużone. Grałem w demo i wciągnęło mnie jak mało która ścigałka. Poza tym seria niemal od zawsze ocierała się o najwyższą ocenę (a przy recenzji trzeciej serii RD autor nawet przepowiedział ocenę do kolejnej części ;)) i choć nowa odsłona dość znacznie różni się od poprzednich, to uhonorowanie tak zacnej serii nie powinno nikogo dziwić. Jak widać coś znakomitego można zamienić na coś jeszcze lepszego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2008 o 20:07, EmoDarius napisał:

> Kiedyś było mleczko po goleniu, więc pewnie też się przydało ;]

Miałeś sobie zachować to mleczko do czasu aż nie dadzą maszynki ;)

Było mleczko, teraz jest maszynka, później będzie pianka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2008 o 17:59, Mac Cry napisał:

Kiedyś było mleczko po goleniu, więc pewnie też się przydało ;]


cholera, na prawdę? to musiałem przegapić! napisz mi proszę w którym numerze, może jeszcze dostanę gdzieś na allegro;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam malutkie zapytanko. Otóż - w numerze przy teście Wii Fit napisane jest, że na płytce znajdziemy film z owych "testów". Szukałem, szukałem i ... Nie znalazłem. Wiecie może w jakim dziale on jest? I czy w ogóle jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uff, coś okropnego.
Nie wiem jak ja mogłem dopuścić, ale nowe CD Action mam dopiero dwa dni po premierze ;-)

Nie spodziewałem się, że ten numer będzie aż tak fajny. Od razu wewnątrz widać wakacyjny nastrój - fajne reklamy, dużo nowych gier, masa tekstu do czytania - to mi się podoba. Nie ma to jak wyjść latem na dwór, usiąść gdzieś i czytać sobie CD Action. Przypominają mi się wakacje 2005, gdzie namiętnie czytałem CDA ;D Zaskoczony jestem najwyższą oceną dla GRIDa, sam bym dał mocną dziewiątkę, ale na 10 według mnie nie zasługuje, głównie przez model jazdy. No, ale każdy ma swój gust i przyjmuje opinię autora. Maszynka fajna, skorzystam z niej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2008 o 18:40, master matrox napisał:

Uff, coś okropnego.
Nie wiem jak ja mogłem dopuścić, ale nowe CD Action mam dopiero dwa dni po premierze
;-)

Nie spodziewałem się, że ten numer będzie aż tak fajny. Od razu wewnątrz widać wakacyjny
nastrój - fajne reklamy, dużo nowych gier, masa tekstu do czytania - to mi się podoba.
Nie ma to jak wyjść latem na dwór, usiąść gdzieś i czytać sobie CD Action. Przypominają
mi się wakacje 2005, gdzie namiętnie czytałem CDA ;D Zaskoczony jestem najwyższą oceną
dla GRIDa, sam bym dał mocną dziewiątkę, ale na 10 według mnie nie zasługuje, głównie
przez model jazdy. No, ale każdy ma swój gust i przyjmuje opinię autora. Maszynka fajna,
skorzystam z niej :P


GRID jest cuuudowny, dla niego prawdopodobnie kupię kierownicę:P. Numer dobry po prostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby mam wolne w szkole,a jakoś nie mogę znaleźć czasu by spokojnie poczytać :( Nie było recenzji gry na którą najbardziej liczyłem czyli Lego Indiana Jones ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 16:23, rafekx 12 napisał:

> Jestem fanem CDA to moje najlepsze pismo o grach

Nie ty jeden:) Dla mnie też ostatni numer CDA bardzo się podobał...fakt pełniaki nie
zachwycaja ale recenzje są mistrzowskie.Pozdro

Noo to prawda ostani był spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 07:55, hubert0 napisał:

hihi...u mnie już całe osiedle goli się tym ustrojstwem ^^


A niektórzy to kupują cda tylko po to by się ogolić :P:P Boją się do drogerii chodzić mejbi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 12:24, Stasimir napisał:

> hihi...u mnie już całe osiedle goli się tym ustrojstwem ^^

A niektórzy to kupują cda tylko po to by się ogolić :P:P Boją się do drogerii chodzić
mejbi :D


Bo to takie niemęskie :P. A zapachy w drogerii są gorsze od zabójczej chmury z Baldur''s Gate :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wy wszyscy o tej maszynce tylko gadacie!? Nie można o recce Grida czy AoC?? Albo, że Le Kormacze ma romans z długimi włosami??( Swoją drogą, jak miał krótkie włosy wyglądał o nieeeebo lepiej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 14:12, Aragloin napisał:

Co wy wszyscy o tej maszynce tylko gadacie!? Nie można o recce Grida czy AoC?? Albo,
że Le Kormacze ma romans z długimi włosami??( Swoją drogą, jak miał krótkie włosy wyglądał
o nieeeebo lepiej).

Na koniec dodam tylko że właśnie dzisiaj rano się ją zaciąłem -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 15:37, gogiell napisał:

A mi maszynki nie dali... buuuuu...
Co ciekawe w ostatnim numerze miałem pozaginane od środka strony (?), może jakiś niefart
?

Mi kiedyś trafił się CD-Action z okładką porwaną na pół. Za to numer urodzinowy (10 urodziny - w takiej srebrnej folii) wyglądał jakby ktoś się nim osłaniał podczas strzelaniny - przez całe pismo przechodziła spora dziura... Od okładki do ostatniej strony. Dziura jak po naboju... Musiałem kupić jeszcze jeden numer, bo reklamacji nie przyjęli tłumacząc się, że to nie ich wina, bo nie wiedzą jak wygląda pismo po wyjęciu z folii... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja aż takich drastycznych przypadków nie miałem ;D. Jedyne co mi się zdarzyło to zalanie kilku stron ;D lub poślizgnięcie się na CDA leżącym na podłodze xD - efekt = trochę okładka się rozdarła ale wciąż mam wszystkie numery od #88 do chwili obecnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się