kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 20.07.2008 o 14:17, Mac Cry napisał:

Jednak jestem uzalezniony od CDA :P


Ja przeczytałem numer od deski do dski w 2 dni i cigle do niego zaglądam przed snem :) tak jak do archiwalnych numerów. DZiennie czytam co najmniej dwa artykuły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDA bardziej uzależnia od narkotyków oO Ja przestałem kupować tą... Te czasopismo dwa numery temu. A tak to mam wszystkie sprzed czterech lat do właśnie tamtego numeru. Czuję się z tym dobrze, żałuję tylko, że ominęła mnie zapowiedź Diabełka. Cóż - przeżyję, prawdopodobnie i tak nie usłyszałbym nic, czego sam bym się nie domyślił, albo wyczytał w internecie. Jak wyjdzie jakiś ciekawy numer to może kupię, a tak to nie mam nawet ochoty czytać o kolejnym sezonie ogórkowym :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 14:32, Wayzin napisał:

CDA bardziej uzależnia od narkotyków oO Ja przestałem kupować tą... Te czasopismo dwa
numery temu. A tak to mam wszystkie sprzed czterech lat do właśnie tamtego numeru. Czuję
się z tym dobrze, żałuję tylko, że ominęła mnie zapowiedź Diabełka. Cóż - przeżyję, prawdopodobnie
i tak nie usłyszałbym nic, czego sam bym się nie domyślił, albo wyczytał w internecie.
Jak wyjdzie jakiś ciekawy numer to może kupię, a tak to nie mam nawet ochoty czytać o
kolejnym sezonie ogórkowym :P.


Ja się jeszcze nie uzależniłem ;). Co do Diabełka, to jest to to samo co na oficjalnej stronce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 18:09, Rga napisał:

> CDA bardziej uzależnia od narkotyków oO Ja przestałem kupować tą... Te czasopismo
dwa
> numery temu. A tak to mam wszystkie sprzed czterech lat do właśnie tamtego numeru.
Czuję
> się z tym dobrze, żałuję tylko, że ominęła mnie zapowiedź Diabełka. Cóż - przeżyję,
prawdopodobnie
> i tak nie usłyszałbym nic, czego sam bym się nie domyślił, albo wyczytał w internecie.

> Jak wyjdzie jakiś ciekawy numer to może kupię, a tak to nie mam nawet ochoty czytać
o
> kolejnym sezonie ogórkowym :P.

Ja się jeszcze nie uzależniłem ;). Co do Diabełka, to jest to to samo co na oficjalnej
stronce...


Ale chyba ktos z cda byl na pokazie czy cus ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 18:21, krak2610 napisał:

> Ja się jeszcze nie uzależniłem ;). Co do Diabełka, to jest to to samo co na oficjalnej

> stronce...

Ale chyba ktos z cda byl na pokazie czy cus ?

Był ale nic ciekawego, na gameplay''u jest raczej to samo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i mam swoje ukochane pisemko :D Rodzinka lala ze mnie, gdy sie tak podniecalem jak go dostalem. Plytke sprawdze dopiero w domu, a zawartosc pisma jak zwykle super. W koncu jakas uczciwa ocena dla AitD. Pochwalona za to co trzeba, a zganiona za bugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może legenda to nie jest ale nie daleko jej do tego tytułu. Zamiatać to też nie zamiata ale czego się spodziewać po 2001 roku. Ja zagrałem chwilę dosłownie a teraz skorzystam z moda lego faction, który jest na płycie w poprzednim numerze CDA.
Ps. właśnie kończę AR i jak zwykle polew i powaga. DAWAJCIE JUŻ NOWY CDA!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie w którym numerze była opisywana konsola Nintendo DS ? A może jeszcze w kilku innych numerach pojawiły się jakieś interesujące teksty o tej konsoli ? Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2008 o 21:05, Davw napisał:

Zamiatać to też nie zamiata ale czego się spodziewać po 2001 roku.


I tutaj się mylisz. Wiek gry nie ma wpływu na jej grywalność. Jeśli gra jest świetna, to zawsze taka będzie, a jeśli najlepsza jest w niej grafika ( jak choćby w Crysis''ie ) to gracze zapomną o niej, gdy ukaże się tytuł przebijający ją graficznie.
Poza tym w okolicach 2001 roku pojawiły się gry, w które z przyjemnością gram do dzisiaj, choćby niesamowity Deus Ex, Operation Flashpoint, czy świetny RTS Stronghold ( w Polsce znany jako Twierdza ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Operation Flash point sam przeszedłem i gra mi się okropnie podobała i to samo z Strongholdem. Ale według mnie Red Faction jest fajne ale nie wciąga na długo. A nie biorę tej gry na nasze czasy ale na rok 2001. Po prostu nie przypadła mi do gustu a o gustach sie nie dyskutuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 12:38, piotr.kwazi napisał:

Devil May Cry 5 na cover CD. Wow. A myślałem, że jeszcze na PC 4 nie ma. ( Literówka
w poście pana Smugglera )


Smuggler też człowiek (chyba ;]) ma prawo się pomylić.
A cover owszem ale DVD a nie CD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 12:46, Davw napisał:

Smuggler też człowiek (chyba ;]) ma prawo się pomylić.

Według mojej ankiety wyszło, że Smuggler to marek Lenc / Wania !!!

Dnia 22.07.2008 o 12:46, Davw napisał:

A cover owszem ale DVD a nie CD.

Ja też żem człowiek ( przybywać w pokoju ), pomylić sie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 12:55, piotr.kwazi napisał:

> Smuggler też człowiek (chyba ;]) ma prawo się pomylić.
Według mojej ankiety wyszło, że Smuggler to marek Lenc / Wania !!!

No to teraz zostaje, kto to ta Wania? Bo szczerze to nie wiem. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 12:57, Aragloin napisał:

No to teraz zostaje, kto to ta Wania? Bo szczerze to nie wiem. :/


Wania aka Afgański Rzeźnik. Człowiek od brudnej roboty na usługach Smugga :D. Ulubiona broń - Kałasznikow i obcęgi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poco kupujecie tą gazetę wydajecie kupę kasy bezsensu na gierki w które pogracie 2 dni, wszystkie informacje z grami macie w necie aż się roi od portali z grami.
Ta gazeta jest totalnym badziewiem dla dzieci.
SZKODA KASY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Nie każdy ma Internet.
2. Ja co prawda go mam, ale wolę wziąć do ręki czasopismo i poczytać niż ślęczeć przed monitorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 13:08, zooone napisał:

Poco kupujecie tą gazetę wydajecie kupę kasy bezsensu na gierki w które pogracie 2 dni,
wszystkie informacje z grami macie w necie aż się roi od portali z grami.
Ta gazeta jest totalnym badziewiem dla dzieci.
SZKODA KASY.

A może jakieś sensowne argumenty, świadcząceo tym, że twoje stanowisko jest uzasadnione? A i pisz po polsku a nie po "po polskiemu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się