kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Ale się czepiacie,moim zdaniem bardzo dobre pełniaki
G3 mam ale tu będzie z dodatkiem i z patchami - poprzednia,spatchowana wersja działała mi bardzo źle na obecnym sprzęcie / o wiele gorzej niż wersja premierowa na słabszym sprzęcie /,może teraz będzie lepiej?
a z '' Wojowniczej Księżniczki '' jestem zadowolony,wszak w ub.roku była podstawka,więc będę miał całość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurde, jak dla mnie, to niezłe pełniaki wrzucą do nowego numeru. Tylko czy w samym piśmie znajdzie się coś równie interesującego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się cieszę z ostatniego pełniaka - w Legendę zagrałem właśnie dzięki CDA, w Wojowniczą Księżniczkę chciałem sobie pograć, ale zawsze było "coś innego" do kupienia. Także jak dla mnie numer genialny, a i tak czekam głównie na to, co będzie do poczytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czepiać to się nie ma czego, bo pełniaki są naprawdę dobre... tylko, że nie dla mnie. Gothica 3 kupiłem już wcześniej (i zresztą do tej pory jakoś tego żałuję), a pozostałe 2 gry to nie mój gatunek, cóż nie da się każdemu dogodzić :) Ja tam czekam na jakiegoś porządnego RTSa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się mogę cieszyć tylko z Vampire Story. Przygodówki odpalam raz w roku więc będzie jak znalazł, miałem odpalić Paradise ale odłożę na następny rok.. Może w przyszłości dostaniemy Sinking Island? Choć za obie części Syberi bym się nie obraził :3
KB nie mój gatunek a Świt Bugów obadam z tym fanowskim patchem, grałem bez niego... teraz patrzę innym okiem na gry City Interactive. ZB to jedyna gra przy której wyłem momentami, poważnie. Słownictwo ("co on robi? Złodziejuje!"), błędy, itp. Gry od CI może są czerstwe ale są najwyżej nudne i nie gwałcą mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem nadzieję, że daniem głównym będzie Heroes V:) Ale i tak nie ma co narzekać bo zestaw mocny. Za taką cenę i jeszcze do tego sporej objętości czasopismo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2011 o 15:18, Growin napisał:

Jak dla mnie "bida z nyndzą".


Ja bym się cieszył jak co miesiąc w CDA była taka "bida z nyndzą" pod względem pełniaków. King`s Bounty: Legenda było świetne, Wojownicza Księżniczka zresztą też jest świetna. O przygodówce się nie wypowiadam, bo nie lubię gier z tego gatunku a Gothic 3, cóż ja fanem tej serii nie jestem, ale w CDA jest przynajmniej w Złotej Edycji (czyli wraz z dodatkiem). Moim zdaniem pełniaki w nowym numerze są świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2011 o 16:37, SpecShadow napisał:

Może w przyszłości dostaniemy Sinking Island?


Sinking Island w polskiej wersji językowej była dołączona do numeru 8/09.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2011 o 17:15, Wojman napisał:

Gothic 3, cóż ja fanem tej serii nie jestem, ale w CDA jest przynajmniej w Złotej Edycji (czyli wraz z dodatkiem). Moim zdaniem pełniaki w nowym numerze są świetne.


Ja fanem serii jestem ale Zmierz Bogów to Kupa nie Gothic.

W grę nie grałem ale czytałem recki, np. na gram.pl i od tego crapu radze sie trzymać z daleka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czepiacie sięęęęę...

Jak dla mnie, pełniaki świetne, i to już 5 numer z rzędu. King''s Bounty było bardzo grywalne, a KB na pewno nie jest gorsza. Jak ktoś nie grał - niech żałuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2011 o 17:28, Gumisiek2 napisał:

> Może w przyszłości dostaniemy Sinking Island?

Sinking Island w polskiej wersji językowej była dołączona do numeru 8/09.


To wiele wyjaśnia, akurat w tym okresie zacząłem coraz bardziej wątpić w comiesięczny zakup czasopisma. Trzeba będzie upolować na Allegro za parę złotych.

@Smooqu
jak chcesz wyć podczas grania to gra jak znalazł. Gry od City Interactive w porównaniu z ZB to majstersztyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2011 o 19:33, SpecShadow napisał:

Czyli mogę spokojnie kupić tego Bioshocka, uff.

Nie kupuj od Cenegi. Dostępna jest wersja ocenzurowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym miesiącu widze że kupię CDA pełniaki całkiem niezłe, no może poza Gothic 3 bo ta seria jakoś nigdy mnie do siebie nie przekonała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5.07.2011 – nie dość, że wakacje w całej krasie, to jeszcze nowy – i jakże dobry! – numer CDA w sprzedaży. A w nim 2 DVD, 3 świetne pełniaki i masa rzeczy, które poczytać warto... Warto? Trzeba! A wszystko za marne 15,99 zł.

Numer zdominowany został przez oooobszerną relację z E3 (blisko 40 stron!). Naturalnie będzie fotoreportaż (i hostessy) oraz przegląd 73 najlepszych, grzechu wartych produkcji (w wiele z nich udało się nam pograć). Z uwagi na to, że od E3 już trochę czasu minęło i można na nie spojrzeć nie tylko oczyma „naocznego świadka”, ale i bardziej z dystansu, nie braknie też paru analiz. I tak – wbrew powszechnej opinii, „że fajnie, ale nic nowego, żadnych niespodzianek” – nasz autor, Hut, stawia tezę, że były to bodajże najważniejsze i najbardziej rewolucyjne E3 ostatnich 10 lat. Czy ma rację on, czy większość „narzekaczy” – zdecydujecie sami.

Lecz nie samymi targami E3 gracz żyje. Są więc i wrażenia z bety najnowszego dodatku do StarCrafta. Są i recenzje. I to jakie... Wiadomo, na pierwszy ogień idzie oczekiwany od lat Duke Nukem Forever i jak zapewne się domyślacie, nadmiernego entuzjazmu w nas nie wzbudził, choć na pewno wywołał różnorakie reakcje i emocje. I to wszystko w tej obszernej recenzji znajdziecie. Dużo cieplejsze i żywsze przyjęcie miał za to sequel Alicji. Troszkę się o Alice: Madness Returns obawialiśmy, gdyż jej „ojciec” (American McGee) od dłuższego czasu przeżywał wyraźny kryzys formy twórczej i każda jego nowa gra była gorsza od poprzedniej. Tymczasem tutaj chłopak zdecydowanie wziął się w garść i pokazał, że „stary człowiek i morze”. Nawet jeśli gema nieco poniosły emocje, to „w tym szaleństwie jest metoda”. Gra na pewno nie jest dla każdego, ale ludziom, którzy oczekują wyzwań i satysfakcji Alicja niewątpliwie dostarczy sporo przyjemności.

Pospacerowaliśmy też lochami w Dungeon Siege’u III (wrażenia na pewno milsze niż po „dwójce”), porozwalaliśmy ile się dało na Marsie w Red Faction: Armageddon (niezłe, ale chyba seria zaczyna zjadać własny ogon), zobaczyliśmy jak się ma nieSławny: InFamous 2 (co to za pomysł, żeby spolszczyć tytuł?!), odwiedziliśmy kuźnię (Hunted: Kuźnia Demona), posiekaliśmy kogo trzeba w Shadows of the Damned, zobaczyliśmy też udany klon WoW-a na smartfony, czyli Order & Chaos Online. Sprawdziliśmy również, co w najnowszych przygodówkach piszczy... Zresztą dokładny spis tytułów macie poniżej.

W Publicystyce dawno niewidziany na naszych łamach Pepin Krootki klasyfikuje i złośliwie opisuje typy wrogów, jakie mogą nam zagrozić w grach FPS. Zajmiemy się też poważniejszą stroną branży, pokazując, jak radzą sobie na giełdzie papierów wartościowych polscy producenci gier (i jaki wpływ na ich kondycję ma to, co pokazują graczom). Zobaczycie też, jak was widzą ludzie, których zwykle nie zauważacie – sprzedawcy (gier). Tak jest, spojrzycie na siebie ich oczyma i ciekawe, czy się to wam spodoba. (Ale na pewno ucieszy was kilka porad, dzięki którym możecie wyjść ze sklepu ze zdobyczą obfitszą niż planowaliście i do tego z mniej pustym portfelem). A na deser w ramach Gier Wiecznie Żywych odwiedzimy świat chińskiej mitologii i kung-fu, czyli przypomnimy wam Jade Empire, action-RPG z Bioware.

W dziale sprzętowym przyjrzymy się wojnie czterech największych przeglądarek – tak w przeszłości, jak i obecnie. Pokażemy też nasze nowe procedury testowania wydajności PC-tów (inne zasady, inne gry). Nie braknie też, rzecz jasna, testów – notebooki, karty graficzne, monitory, słuchawki, głośniki...

A na deser jak zawsze: Action Redaction oraz Na Luzie. No i oczywiście płyta DVD. A dokładniej dwie. A na nich trzy pełniaki. A w sumie cztery. Bo tak: Gothic 3 PL Złota Edycja to pierwszy. Ale zawiera on w sobie czwarty, czyli dodatek G3: Zmierzch Bogów. Dodatkowo dorzuciliśmy do nich oficjalne patche oraz... patche nieoficjalne, które w znaczący sposób poprawiają grafikę oraz to, co się graczom w G3 nie podobało. W sumie więc jest to Gothic 3 Złota Edycja Rozszerzona PL. Całkiem nieźle jak na początek.... Oprócz tego jest zabawna przygodówka A Vampyre Story (również po polsku), dzieło gościa, który w swoim czasie robił m.in. Monkey Island, co chyba jest wystarczającą rekomendacją. A wisienką na szczycie tortu powinna być gra King’s Bounty: Wojownicza Księżniczka (też po polsku), co na pewno wywoła tzw. „banana” na twarzach wszystkich tych, którym na dźwięk tytułu „Heroes of Might & Magic” szybciej biją serca. Krótko mówiąc: miks strategii turowej z RPG w świecie fantasy, przyprawione świetną muzyką i grafiką. Grzech w to nie zagrać. Nie braknie też gameplayów, trailerów, bonusów, freeware’ów, audiobooka i masy innych atrakcji.
Zainteresowanym przypominam: 5.07.2011, 2 DVD, 15,99 zł.

######################SPIS TREŚCI##################

Info

## TEMAT NUMERU
E3 – MEGARELACJA
Fotoreportaż
Przegląd 73 gier
ReWiilUcja
Rzeczywistość alternatywna

## W PRODUKCJI
StarCraft II: Heart of the Swarm


##RECENZJE

Duke Nukem Forever
Red Faction: Armageddon
Alice: Madness Returns
Dungeon Siege III
Order & Chaos Online
Hunted: Kuźnia Demona
nieSławny: InFamous 2
Faery: Legends of Avalon

Black Mirror III 076
Shadows of the Damned
Dungeons & Dragons: Daggerdale
The Tiny Bang Story
Capsized


#### PUBLICYSTYKA

Typologia wrogów
Gry wiecznie żywe: Jade Empire
Gry na giełdzie
Jak kupować gry

####INNE
Na Luzie
Prenumerata
Zawartość DVD


########### Sprzęt

Info sprzętowe

Temat numeru – Wojny przeglądarek internetowych

Zotac GeForce GTX 560 AMP!
Zotac GeForce GTX 580 AMP2!
Notebook gamingowy Asus G74SX
Notebook Samsung 900X
Odtwarzacz i tuner DVB-T Media-Tech Cinema HQ
Monitor iiyama E2473
Monitor iiyama X2472 HD
Słuchawki Genius HS-04SU
Słuchawki Mad Catz Tritton AX Pro
Głośniki Genius SP-HF1255A
Słuchawki Steelseries Siberia V2

Jak sprawdzamy wydajność PC-tów – nowe procedury testów


#####################COVER DVD X2 ####################################

####Pełne wersje

King''s Bounty: Wojownicza Księżniczka PL
A Vampyre Story PL
Gothic 3 PL
Gothic 3: Zmierzch Bogów PL

####Patche

Gothic 3 – nieoficjalny patch
Gothic 3: Zmierzch Bogów – nieoficjalny patch
ArmA II patch

####Freeware

Anka
Maru
Offroad Racers
Police Superstars Racing
Raptor
Tropical Mania

####Demo

Two Worlds II Castle Defense Lite

####Modulator

MechWarrior: Living Legends
Perfected Doom 3
New Vegas Restoration

####Galerie

Black Mirror III
Dungeons & Dragons: Daggerdale
Duke Nukem Forever
Faery: Legends of Avalon
Hunted: Demon’s Forge
Red Faction: Armageddon
The Tiny Bang Story

####Gameplaye

Alice: Madness Returns
Duke Nukem Forever
Dungeons & Dragons: Daggerdale
Hunted: Demon’s Forge
inFamous 2

####Trailery

Star Wars: The Old Republic
THQ The Booth Babes

####Galeria E3

CD-Action na targach
Stoiska
Hostessy
Bikini wash

####Na Luzie

Obrazki
ScreenShock

####Bonus

Action Mag
Audiobook
Esensja
FAQ
Fotosmuggler
Poltergeist
QFant
Tapety


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się