kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 26.07.2011 o 12:31, Chojna_90 napisał:

Syberia PL kolejnym pełniakiem :)


No już trochę wcześniej słyszałem.. dla mnie cienko, podobno mają być 4 pełniaki, zobaczymy jakie będą 2 następne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie. Czy w CD-A była kiedyś recenzowana gra Battlefield Heroes, a jeśli tak to czy mógłby ktoś mi napisać jaką dostała ocenę oraz przytoczyć jej plusy i minusy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2011 o 14:01, Piterixos napisał:

Ponawiam pytanie. Czy w CD-A była kiedyś recenzowana gra Battlefield Heroes, a jeśli
tak to czy mógłby ktoś mi napisać jaką dostała ocenę oraz przytoczyć jej plusy i minusy?


Była zapowiedź, ale czy recenzja to niestety nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2011 o 14:02, 1096 napisał:

> Ponawiam pytanie. Czy w CD-A była kiedyś recenzowana gra Battlefield Heroes, a jeśli

> tak to czy mógłby ktoś mi napisać jaką dostała ocenę oraz przytoczyć jej plusy i
minusy?

Była zapowiedź, ale czy recenzja to niestety nie wiem...


No właśnie mam numer z zapowiedzią, z której wynikało, że dla redakcji to dość ważna gra, potem pojawiła się jeszcze w dziale info ta gra, ale nie mam paru numerów z tamtego okresu więc jakby ktoś był tak miły i sprawdził to bym był wdzięczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A właśnie, nie dałoby się zrobić na stronce CD-Action jakiegoś archiwum ze skrótami wszystkich recek, oraz ocenami oraz plusami wszystkich gier jakie będą recenzowane? Bo widzę, że sporo jest właśnie takich pytań, więc mogłoby to wszystkim ułatwić życie. Nie mówię o starych numerach, ale czy dało by się takie coś zacząć od aktualnego numeru CD-A?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać że się w tym miesiącu postarali mimo że to jeszcze nie koniec , to za syberię napewno mają już moją kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Syberia mnie nie interesuje, bo mam i dawno przeszedłem, ale dla tych co nie grali, to must have: jedna z najlepszych przygodówek ever.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2011 o 12:31, Chojna_90 napisał:

Syberia PL kolejnym pełniakiem :)


Genialna gra. Przeszedłem jedynkę i dwójkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2011 o 14:12, Piterixos napisał:

A właśnie, nie dałoby się zrobić na stronce CD-Action jakiegoś archiwum ze skrótami wszystkich
recek, oraz ocenami oraz plusami wszystkich gier jakie będą recenzowane?


Zdajesz sobie sprawę, że w takim przypadku sprzedaż czasopisma ucierpiałaby dość mocno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2011 o 14:12, Piterixos napisał:

A właśnie, nie dałoby się zrobić na stronce CD-Action jakiegoś archiwum ze skrótami wszystkich
recek, oraz ocenami oraz plusami wszystkich gier jakie będą recenzowane? Bo widzę, że
sporo jest właśnie takich pytań, więc mogłoby to wszystkim ułatwić życie. Nie mówię o
starych numerach, ale czy dało by się takie coś zacząć od aktualnego numeru CD-A?

I jeszcze żeby następne pełniaki wrzucali, całkowicie za darmo, na stronkę:) I wysyłali spam z zaproszeniem do ściągania. Chłopie wracaj do rzeczywistości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Ocena: 7
Plusy:
- stylizowana grafika
- dobra zabawa ważniejsza od dobrego skilla
- czołgi i samoloty
- darmowa
Minusy:
- mało map
- jeden tryb
- nierównowaga sił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie pełniaki wyglądają słabo. Dwie gry, które parę lat temu kupiłem w taniej edycji za 25zł + jakaś arcade''owa gra dla dzieci. Oby przynajmniej finałowa gra była warta zakupu gaz... czasopisma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie pełniaki bardzo dobre, przegapiłem je gdy dodali do innego czasopisma (Play?).

Oczywiście na markolf trucie o Collapse (brak tłumaczenia na języki inne niż cyrylica) i Dead Space (EA i gry w czasopismach, ok...), się uczepili ich :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.07.2011 o 19:09, SpecShadow napisał:

Oczywiście na markolf trucie o Collapse (brak tłumaczenia na języki inne niż cyrylica)
i Dead Space (EA i gry w czasopismach, ok...), się uczepili ich :]

Gry EA w czasopismach to tylko we Włoszech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się