kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 31.08.2008 o 22:52, Quatre napisał:

Ten numer CDA to dla mnie zupełny szok... a Shock Force zszokował mnie najbardziej! Nie
spodziewałbym się, że dadzą taką hardkorową strategię, a tu proszę - jak najbardziej
miłe zaskoczenie. Fable - przecież to dopiero niedawno pojawiło się w Extra Klasyce!
Jak tak dalej pójdzie, to ludzie przestaną kupować gry z XK, bo "w CDA niedługo będzie"
^_^ Recki miodzio (tak po prawdzie to nie wiem jeszcze, czy recki będą fajne, ale na
pewno dobre gry są recenzowane :)
Krótko mówiąc żyć nie umierać! Nowe CDA na pewno osłodzi mi gorzki okres wrześniowych
poprawek :]

Mi to Cda osłodzi okres rozpoczęcia roku szkolnego , na sobotę i niedzielę będzie dłuuuuga lektura do przeczytania :D Naprawdę fajowy numer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 21:34, plmko napisał:

> > ahhh... fable... tyle sie juz w to nagralem ze wcale mnie nie cieszy... :P

> Właśnie. Fable. Fajna jest ta gra?? Bo ja zagram w nią z wielką chęcią. Chciałem
kupić,
> ale nie wiedziałem nic o grze, a kupować na ślepo.. Tym bardziej, że zbieram na
kompa..
no gra jest świetna trzeba przyznać... najlepszy pełniak w cda w tym roku wg. mnie. Jak
lubisz rpg w których bardzo duzo sie walczy i nie trzeba sie zastanawiac jak przejsc
misje ani wykonywac godzinami jednego zadania, to na pewno ci sie spodoba :)

już mi się podoba.. XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 13:49, fearlord napisał:

Już jutro rozpoczynamy maraton z CDA, szykować jedzenie aby starczyło na tą batalię xD

Ja już kupiłem 2 zgrzewki coca-coli, 20 Tiger-ów, i około 100 snickersów. Już jestem przygotowany.. Tylko trza jeszcze CDA kupić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj panowie...chrapka na CD-A zaczęła się i mnie udzielać...A ten Fable to strzał w dziesiątkę, dla mnie przynajmniej. Lubie nieskomplikowane RPG z bajkową grafiką(jak np. Jade Empire) więc spasuje moim gustom:P. Żeby bylo lepiej jutro tylko 6 lekcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 13:49, fearlord napisał:

Już jutro rozpoczynamy maraton z CDA, szykować jedzenie aby starczyło na tą batalię xD



To co wbijasz do mnie i robimy maraton z CDA :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 22:52, Quatre napisał:

Ten numer CDA to dla mnie zupełny szok... a Shock Force zszokował mnie najbardziej! Nie
spodziewałbym się, że dadzą taką hardkorową strategię, a tu proszę - jak najbardziej
miłe zaskoczenie. Fable - przecież to dopiero niedawno pojawiło się w Extra Klasyce!
Jak tak dalej pójdzie, to ludzie przestaną kupować gry z XK, bo "w CDA niedługo będzie"

Nie zapominaj o antyfanach, oni raczej go nie kupią;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 15:08, Draxvoxdor napisał:

> Ten numer CDA to dla mnie zupełny szok... a Shock Force zszokował mnie najbardziej!
Nie
> spodziewałbym się, że dadzą taką hardkorową strategię, a tu proszę - jak najbardziej

> miłe zaskoczenie. Fable - przecież to dopiero niedawno pojawiło się w Extra Klasyce!

> Jak tak dalej pójdzie, to ludzie przestaną kupować gry z XK, bo "w CDA niedługo
będzie"
Nie zapominaj o antyfanach, oni raczej go nie kupią;)


Ich jest bardzo mało. Zresztą dlaczego nie lubic CDA ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry numer. Chetnie poczytam o nowym stalkerze i(jako fan HOM&M) o King''s Bounty.
I wyszedl wam pelniak roku. Jak dla mnie przebija Two Worlds :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 17:15, Draxvoxdor napisał:

Bo Smuggler kogoś zjechał( psychicznie, słowami ;P) i ta osoba poczuła się urażona? ;D

Smuggler nawet tutaj jeździ po innych, a jak mu kiedyś też żartem na jego poziomie odpowiedziałem to dostałem ostrzeżenie. On to jest nietykalny. A co do samego pisma najbardziej mnie ciekawi zapowiedz Undercovera, on był tworzony 2 lata. I od teraz NFsy będą wychodzić co 2 lata, trochę szkoda. Fable jest fajne, ale zainstaluję jak mi się zachce. A na razie jakoś ochoty nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W produkcji jakoś zbladło, ale Temat Numeru się trzyma :). Ja również kupiłem Colę, ale już ją wypiłem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 16:36, fearlord napisał:

A jest Cola? xD Bo wiesz, że bez niej to nie ma halucynacji i CDA się tak jakoś dziwnie
czyta :)


No a jak :D:D Pomożesz przy Fable.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 15:08, Draxvoxdor napisał:

Nie zapominaj o antyfanach, oni raczej go nie kupią;)

Ten cały wymysł z antyfanami to chyba pomysł samego CDA, żeby tylko trochę szumu zrobić :/ Bo sam powiedz: jak czegoś nie lubisz, to zawracasz sobie głowę robieniem temu czemuś koło tyłka? Ja po prostu ignoruję, zwisa mi to i już :) Dlatego antyfani CDA (nawet jeżeli istnieją takowi naprawdę) to jacyś skonfliktowani wewnętrznie ludzie, którzy podświadomie lubią CDA ^_^ cdbu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Fable, kolega jakoś miał mi pożyczyć Fable, ale tak już od roku mu się nie udaje, a teraz, God save CDA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh... Jakże pięknie się drugi dzień szkoły rozpoczyna. "Niestety" idę dzisiaj na 9 więc CDA będę miał godzinę później, ale i tak warto ;] Hehe... Gameplay Limbo of the Lost, ciekawie ciekawie. Będą wyszczególnione kruczki twórców??? ;]

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 23:12, Quatre napisał:

Ten cały wymysł z antyfanami to chyba pomysł samego CDA, żeby tylko trochę szumu zrobić
:/ Bo sam powiedz: jak czegoś nie lubisz, to zawracasz sobie głowę robieniem temu czemuś
koło tyłka? Ja po prostu ignoruję, zwisa mi to i już :) Dlatego antyfani CDA (nawet jeżeli
istnieją takowi naprawdę) to jacyś skonfliktowani wewnętrznie ludzie, którzy podświadomie
lubią CDA ^_^ cdbu


Jedno zaprzeczę, drugie potwierdzę. Zaprzeczę, jakoby miał to być tylko szum. Osobiście znam ludzi, którzy robią koło kupra innym, których nie trawią, jest ich dość wielu, a że Ty ignorujesz to tylko dobrze o Tobie świadczy. Potwierdzę, że podświadomie lubią CDA, bo ich zapał jest trochę za duży w tym jechaniu po nich :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się