kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 03.09.2008 o 14:28, Pernia napisał:

Eee... Pytanie mam, bo kupiłem CDA i chcę zainstalować fable a nie wiem gdzie jest CD-Key...
ktoś wie?
Nie ważne... nadrukowany na płycie :X

W samym CDA w dziale Cover DVD pod opisem Fable''a masz klucz seryjny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 20:37, 332 napisał:

Poszłam sobie wczoraj do koleżanki, a ona kupiła jak zwykle CDA. No to rozpakowała, a
tam wypada gazetka (reklamówka) butów... No okej, rozumiem, że trzeba mieć reklame, a
tak łatwiej, bo można ją wyrzucić jak kogoś nie interesuje. Ale... Najpierw dodano do
CDA jakąś golarkę - to jeszcze okej, bo dla obu płci może się przydać :F Jednak, gdy
przeglądam reklamówkę oczywiście tylko buty męskie... już widać na kogo nastawia się
CDA na męską publiczność, bo nie jest to jedyny taki wyjątek. Przecież dużo dziewczyna
czyta CDA i nie rozumiem tego posunięcia. Ta gazetka to przykład, ogólnie jest często
o tym jak się powinna spodobać Lara Croft, bo coś tam coś tam, ale halo! Dzieczyny też
są i ich kobiety nie pociągają. Myślałam, że pismo to pismo i jest skierowane do ludzi
ogólnie, no ale sorry widzę, że CDA chce być męskie :/

Dużo, nie oznacza że większość. A prawda jest taka, że większość ludzi czytających CDA to jednak mężczyźni(swoją drogą, w jednym miesiącu CDA sprzedawało się znacznie lepiej niż PLAYBOY).
Nie spodziewaj się że w pismach dot. sprzętu komputerowego, elektroniki, samochodów, broni strzeleckiej, czy właśnie ogółem branży gier typu CDA itp. znajdziesz reklamy damskich kosmetyków, czy kremów do twarzy. I odwrotnie. W pismach typu Pani Domu, Tina, i innych tego typu nie znajdziesz reklam najnowszych samochodów, męskich kosmetyków, czy też leków na prostatę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i mam co czytać przez dwa następne dni i jeszcze ze trzy na i tipsomaniaka :).
Podziwiam buty za chęć dotarcia do klienta tą drogą :)))) Swoją drogą - Insider zniknął, ciekawe czy na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Swoją drogą - Insider zniknął,

Dnia 03.09.2008 o 15:52, Anim napisał:

ciekawe czy na dobre.

Z tego co wiem, to miał się pojawiać wyłącznie w formie elektronicznej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 15:53, Darkstar181 napisał:

Z tego co wiem, to miał się pojawiać wyłącznie w formie elektronicznej ?


Chcą pewnie być ekologami i oszczędzać drzewa ;] Ja tam mogę czytać w wersji elektronicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 15:58, lol94 napisał:

Chcą pewnie być ekologami i oszczędzać drzewa ;] Ja tam mogę czytać w wersji elektronicznej.


A ja i tak nigdy nie czytałem insidera, więc dla mnie to nie robi zbytniej różnicy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa ale dali reklamowke butow xD wolalem insidera :P, ale nie ma co CDA w tym miechu jest naprawde wyyypasne i jak zawsze nie wiem od czego zaczac, albo wczoraj nie wiedzialem bo dzis juz przeczytalem o kings bunty (zamowilem kolekcjonerke xDD:P ) bo mialem ja juz na oku i o aparatach mimo iz juz mam, ale jakiegos lipnego. a teraz reszta gierek NFS i inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 16:06, Alchenik napisał:

Taaa ale dali reklamowke butow xD wolalem insidera :P, ale nie ma co CDA w tym miechu
jest naprawde wyyypasne i jak zawsze nie wiem od czego zaczac, albo wczoraj nie wiedzialem
bo dzis juz przeczytalem o kings bunty (zamowilem kolekcjonerke xDD:P ) bo mialem ja
juz na oku i o aparatach mimo iz juz mam, ale jakiegos lipnego. a teraz reszta gierek
NFS i inne.



Ja się trochę zdziwiłem jak zobaczyłem tą reklamówkę zamiast insidera. takie małe WTF było. A podobno była przerwa tylko na wakacje ;/
Zauważyłem, że jak jakaś fajna gra jest dorzucona do CDA to od razu temat na forum się ożywia (o tej grze oczywiście).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 16:10, Davw napisał:

> Taaa ale dali reklamowke butow xD wolalem insidera :P, ale nie ma co CDA w tym
miechu
> jest naprawde wyyypasne i jak zawsze nie wiem od czego zaczac, albo wczoraj nie
wiedzialem
> bo dzis juz przeczytalem o kings bunty (zamowilem kolekcjonerke xDD:P ) bo mialem
ja
> juz na oku i o aparatach mimo iz juz mam, ale jakiegos lipnego. a teraz reszta gierek

> NFS i inne.


Ja się trochę zdziwiłem jak zobaczyłem tą reklamówkę zamiast insidera. takie małe WTF
było. A podobno była przerwa tylko na wakacje ;/
Zauważyłem, że jak jakaś fajna gra jest dorzucona do CDA to od razu temat na forum się
ożywia (o tej grze oczywiście).

Gdyby nie ta reklama to bym nowych bótów nie miał. Ale za to starter Heyach dali. Około rok temu dali w Clicku. Bardzo fajnie napisane jest wprowadzenie. A NL najgorsze jakie widziałem, ale jeszcze całego nie przeczytałem. Dzisiaj myslę, że dużo poczytam jak nigdy dotąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 17:00, Dominik000 napisał:

Dzisiaj myslę, że dużo poczytam jak nigdy
dotąd.


Wyjdzie Ci to jedynie na dobre.

Ja swojego egzemplarza na razie nawet nie wypakowałem z folii - nie mam zwyczajnie czasu... Myślę jednak, że wieczorem się w końcu wezmę za czytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 17:56, Lesz3yk napisał:

Ja swojego egzemplarza na razie nawet nie wypakowałem z folii - nie mam zwyczajnie czasu...


w morde!! jak ty to wytrzymujesz ?! :D ja swoje cda zawsze odpakowuje w drodze z kiosku do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 18:39, Zauri napisał:

> Ja swojego egzemplarza na razie nawet nie wypakowałem z folii - nie mam zwyczajnie
czasu...

w morde!! jak ty to wytrzymujesz ?! :D ja swoje cda zawsze odpakowuje w drodze z kiosku
do domu :)


Chyba się starzeję, bo kupiłem razem z CDA Focus Historia i to nim zająłem się po drodze ;) Ten pierwszy jeszcze sobie poczeka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cudem udało mi się wypakować CDA i znaleźć czas na pobieżny przegląd. Jak ktoś wspomniał - NL jest bardzo słabe, mam wrażenie że z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej. Lepszym wydaje się JM:)

Nie zauważyłem ale chyba była mowa o jakimś moddingu, dopiero teraz dowiedziałem się że jest o tym co nieco w Tipsomaniaku, ale to że daliście pomocnicze materiały na DVD dla Wieśmaka to aż nie wiem jak wyrazić swoją radość. Bo od jakiegoś czasu a raczej odkąd zapowiedziano ER gry zacząłem myśleć nad zrobieniem czegoś w D''jinni a to mi się przyda:)

Pobieżny przegląd planu wydawniczego na ostatnie kilka miesięcy daje mi do zrozumienia że będzie bardzo ciężko z wyborem jakiegoś tytułu w oczekiwaniu na kolejne półrocze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ja mam już swoje CD Action!

Co prawda od wczoraj, ale nie miałem okazji wczoraj napisać tego posta. Co tu dużo pisać, bardzo fajny numer. Cholernie ucieszył mnie Tipsomaniak, który przypadł mi do gustu. Dobry dobór tematów, a także jego wykonanie jest naprawdę niezłe. Szkoda tylko, że moja wersja na rogu ma nadrapanie, ale to niestety wina pakowania - mimo folii i tak CDA się niszczy. Wewnątrz numeru bardzo fajnie - sporo tekstów, które naprawdę warto przeczytać. Zwłaszcza recenzja Sproe, czy chociażby nowego Stalkera i Brothers in Arms. Oj, jest co czytać, oby tylko w szkole było mało zadane, abyśmy mieli czas żeby to przeczytać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z reguły z kumplem się gonie kto pierwszy kupi albo razem kupujemy. Ale jeśli nie zrobimy tego w dzień wydania to znaczy, że stało się coś strasznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... Miałbym już wczoraj, gdyby nie.. a szkoda gadac :D. Jutro będę może miał. Tipsomaniak jest i fajnie. Super pełniaki zwłaszcza Fable. I recka Clear Sky ! Świetny nr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry numer artykuły jak zwykle na wysokim poziomie, ciekawe mini felietony no i najlepsze artykuł jak tworzyć mody w tipsomaniaku, który już przeczytałem dwa razy(chyba muszę sam sprobować jakiś zrobić) Co do covera gry fajne szkoda że Fable mi nie chodzi z powodu mojej karty graficznej ale no cóż wszystkiego mieć nie można. Numer według mnie jest 10/10 (jak zwykle oczywiście).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 22:02, Rumcajs52 napisał:

>
A co ma gazeta do wojska? :0
Ma panienka(albo Pani :P) rację, co to tylko chłopy CDA czytają?


nie ma racji. przejrzyj jakąs tine czy inną pania domu zobaczysz czy w artykułach zwracaja się per "chcielibyście" itp.
zresztą coś mię sie wydaje ze CDA zwraca się do szeroko pojetego "gracza". czyli "ten gracz", nie graczyca, nie graczka hehe bo to by wyszło tak jak słynna "ministra" którego to zwrotu nigdy nie tolerowałem.
pewne rzeczy były są i beda nieodmiennie przypisane facetom. a baby no coz...do garów? ;)
pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie mam okazję napawać się świetnością Fable ;) Jakoś nigdy się nie mogłem przekonać do zakupu tej gry, a tu proszę. Muszę przyznać, że jestem mile zaskoczony... a do tego jeszcze recka Clear Sky, ehh... żyć nie umierać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się