kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2008 o 22:32, Davw napisał:

> Pozostaje tylko czekać ^^ Obstawiam, że Spore dostanie dychę. Oby, bo zamierzam
kupić
> ;)

Dycha to może przesada, a po za tym gdyby była dziesiątka to na pewno została by wyróżniona
na okładce a nie widać jej. Ja stawiam na 9.

Jest wyróżniona, ale chyba rzeczywiście nie na dyszkę, spójrz na lufę kałacha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, będzie co poczytać, a i widać, że sezon ogórkowy mija!
Przeglądam tak ten wrześniowy numer i dostrzegłem, że nowy STALKER i King''s Bounty dostały po znaku jakości od CDA. Hmm...

A co do pełniaków, to myślałem, że się pochlastam (nie, nie jestem EMO), ponieważ niedawno kupiłem Fable, które cholernie trudno ostatnio dostać. Jak głupi się cieszyłem, że zdobyłem mój kochany egzemplarz, a tutaj CD-Action mi wyskakuje z takim pełniakiem. Ech... Przynajmniej mam wersję pudełkową z bonusowym CD i poradnikiem. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porządny numer :) Trzeba będzie kupić, zwłaszcza że chciałem kupić Fable w ekstra klasyce :D Rok temu tak samo, chciałem kupić sage gothic w platynie, a tu nagle *jebs w CDA dają Gothic II + Noc Kruka :) Poza tym kolejny tipsomaniak do kolekcji :) Z chęcią sprawdzę to top100, i uzupełnię kolekcje o tytuły z tej listy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 23:38, rybisiu napisał:

Porządny numer :)

W 100% zgadzam się z tobą.
>Trzeba będzie kupić, zwłaszcza że chciałem kupić Fable w ekstra klasyce
To tak jak ja. Gra mnie kręciła, ale szkoda kasy, bo na kompa zbieram. A że CDA zawsze kupuję.... Fajno

Dnia 29.08.2008 o 23:38, rybisiu napisał:

:D Rok temu tak samo, chciałem kupić sage gothic w platynie, a tu nagle *jebs w CDA dają
Gothic II + Noc Kruka :) Poza tym kolejny tipsomaniak do kolekcji :) Z chęcią sprawdzę
to top100, i uzupełnię kolekcje o tytuły z tej listy ;]

Ciągle musiałem od kumpla Gothica II, to już się robiło wnerwiające. A tu, jak to określiłeś, Jeb i Gothic na Covercu. XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ten numer najlepszy w tym roku? Śmiem wątpić. Do końca roku jeszcze ho ho! A i chyba jeden specjalny będzie.

To co mnie mocno kłuje to ilośc recenzji:( ilośc doprawdy skromna. Ech to juz nie te czasy kiedy po 20 recenzji pisano...

EDIT: gameplay z Limbo? Chyba oszaleli oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 14:57, Spector 109948 napisał:

Czy ten numer najlepszy w tym roku? Śmiem wątpić. Do końca roku jeszcze ho ho! A i chyba
jeden specjalny będzie.


Smugg pisał, że im bliżej końca roku tym będzie lepiej. Nie pamiętam kiedy. Ale coś czytałem.
Chmm... ciekawe, jaki wypasiony będzie numer świateczny.

Dnia 30.08.2008 o 14:57, Spector 109948 napisał:

To co mnie mocno kłuje to ilośc recenzji:( ilośc doprawdy skromna. Ech to juz nie te
czasy kiedy po 20 recenzji pisano...


Może mało, ale najkrótsza ma 4 strony. I prawie same (moim zdaniem) hity. SPORE, Stalker, Brothers in Arms, King''s Bounty. Lepsze parę recenzji dobrych gier niż 30 recenzji kitów.

Dnia 30.08.2008 o 14:57, Spector 109948 napisał:

EDIT: gameplay z Limbo? Chyba oszaleli oO


;D;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 17:20, Sarturias napisał:

> Ale to chyba nie ich wina, co? Dawaliby i 40 recenzji co numer jakby mieli z czego.
Wychodzi
> mało gier i tyle.

Nie ma z czego? No nie wiem, miesięcznie na PC jest około 20-30,


>>>No to podaj tytly 20-30 premier z sierpnia, zobaczymy co pominelismy?

a może i więcej premier

Dnia 29.08.2008 o 17:20, Sarturias napisał:

strawnych gier (czytaj w skali CDA ocena 5+ w górę)...Recenzenci muszą bardziej się postarać
i tyle.


>>>Wez, bo cie normalnie kopne. To ty dostan SIEDEM z polaka. Ze co? Ze niemozliwe? Eee... musisz sie TYLKO bardziej postarac. Nie ma to jak stac z boku i udzielac madrych rad. Widzisz, tez potrafie.

W ogóle ostatnimi czasy z CDA w reckach jest za dużo dużych screenów.

>>>Procent tekstow do screenow nie zmienil sie od b. dawna.

Z MEGARECENZJI

Dnia 29.08.2008 o 17:20, Sarturias napisał:

czy innej recki lepszej gry, nierzadko robi się byle recenzja przez te zdjęcia (byle,
w sensie wielkości)...


>>>Gwarantuje, ze megarecenzja to tekst od dlugosci NIE MNIEJSZEJ niz 16 Kb (w .txt, niezaleznie od tego ile stron w CDA zajmie). Tekst o mniejszej objetosci takiego miana nie dostaje. Ergo - megarecenzje to zawsze SPORO do poczytania.

Dnia 29.08.2008 o 17:20, Sarturias napisał:


@ziptofaf
Kiedyś była faktycznie całkiem niezła, zaglądałem tam zaraz po AR. Teraz rzadko kiedy
ją czytam, przeważnie zostawiam na koniec, jak już wszystko wyczytałem. KZ teraz wg mnie
nie jest już recenzją, a zjechaniem gry z góry na dół, bo tak ma być i koniec.


>>>Bo jak wiadomio do Kaszanki wrzuca sie b. dobre gry i na sile szuka im wad "byle zjechac". Wbrew temu co mowisz to jak najbardziej recenzja, przy czym jesli gra dostaje ocene mniejsza niz 3 automatycznie laduje w tym dziale.

Pamiętam,

Dnia 29.08.2008 o 17:20, Sarturias napisał:

kiedyś autorzy Kaszanki wyciągali wady gry i na serio je analizowali dlaczego jest tak,
a nie inaczej.


>>>A po co 1001 analizowac, ze progamisci sie nie znaja, graficy sa slepi, a producent glupi, gdy mysli ze ten badziew mu sie sprzeda? Po prostu obsmiewamy kolejnego "kloca" i tyle. A jak cos jest warte analizy (LIMBO!) to sie dokladnie temy przygladamy. Czyz nie?


A teraz jest tekst typu: ta gra jest durna, niegrywalna i ryje beret.

Dnia 29.08.2008 o 17:20, Sarturias napisał:

Ale dlaczego taka jest? Tego już recenzent nie napisze...


>>>Facet, a jak piwo ci skwasnieje to analizujesz czy to efekt zorzy polarnej, czy moze akcja tajnych agentow konkuerncji? Mowisz "ja pierdziu, ale syf, pfuuu... nie pijcie tego swinstwa!".

Dnia 29.08.2008 o 17:20, Sarturias napisał:

Co do AR: też ''''schodzi na psy''''. Kiedyś pierwsze co zrobiłem to po kupieniu CDA
to czytanie AR, zwłaszcza LOL czy inne krótkie (przeważnie śmieszne liściki). Teraz ciągle
są poruszane te same tematy: piractwo, apel o niepiracenie, banda dresów zaatakowała
mnie i chciała tylko CDA! ( akurat...),


>>>Dobra, kiedy ostatni raz widziales taki list?

moja mam też czyta CDA...

>>>J/w? O piractwie jest w kolko, to fakt, bo niestety stale i wciaz trzeba wam wbijac w glowe to do skutku i tyle. A poza tym - pretensje do AUTOROW listow. Ja wybieram najlepsze z tego, co nadeszlo, wiec jak poziom spada, to znaczy ze listy coraz kiepsze. Tylko mi k*** nie mow, ze "ale jakbys sie bardziej postaral". Tylko powiedz kiedy SAM cos napisales do AR i czy w ogole. Bo 95% krytykow tylko marudzi, ale nie pisze. To jakby stali przy zepsutym samochodzie i narzekali, ze jechac nie chce, ale zaden bron boze do naprawy sie nie wezmie, bo po co? prosciej narzekac.


to już jest nudne. Polecam

Dnia 29.08.2008 o 17:20, Sarturias napisał:

wybrać 2-3 naprawdę dobre listy i je druknąć, a nie dawać jakiś shit :(


>>>Jasne, bede TOBIE slal cale AR, a ty bedziesz decydowal co jest a co nie jest shitem, a jak wiadomio TWOJ gust = gust WSZYSTKICH czytelnikow...

Dnia 29.08.2008 o 17:20, Sarturias napisał:


Z dobrych rzeczy, które są nadal w CDA to dział zapowiedzi w tym newsy, dział sprzętowy
i niektóre recenzji. Z rzeczy, które wyraźnie ulegają poprawie to oprawa graficzna i
poziom odpowiedzi Smugglera na listy czytelników. Jego chamskie odzywki już były nudne.


>>>Kolejny mit. Znajdz mi prawdziwie chamska moja odpowiedz... Po prostu na glupi list glupia odpowiedz, a jak ktos byl idiota, to ja mu to pokazywalem - jak w lustrze. Ale czy lustro moze byc chamskie?

Dnia 29.08.2008 o 17:20, Sarturias napisał:



A W OGOLE TO JADE NA URLOP, WRACAM W DRUGIEJ POLOWIE WRZESNIA. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 15:14, Tyraf napisał:

> Skromnie?! To jak w takim razie powinien wygladac wypasiony?

Powinien być wypchany po brzegi waszymi żartami, CDkami i recenzjami, a AR powinno mieć
6 stron...

Dnia 28.08.2008 o 15:14, Tyraf napisał:

Chodziło mi o ilość recenzji (zazwyczaj na pełniaki nie zważam) zapowiedzi i Za pięć
dwunasta bo tego ogólnie rzecz biorąc jest mało co oczywiście nie znaczy, że jest źle
i blee. Bo skromnie nie znaczy bleee i źle :P


Dosc to metnie brzmi, a ilosc recenzji nie zalezy przeciez od redakcji, tylko do tego co jest w danym miechu. W innych pismach nie jest wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 18:38, Miluś napisał:

Hihi. Piękną zjebkę dostało CD Action w ostatnim PSX Extreme. To znaczy nie zjebkę, ale
facet tam piszący pięknie podsumował znajomość branży gier kilku recenzentów, którzy
oceny grom i ich wady i zalety wyciągają niemalże "z czapy". W dodatku jest to przypadek
przeze mnie tutaj opisywany ;-) luv dis ;-]


Nie wiem, nie czytalem i nie zamierzam. Poza tym mamy zasade ze patrzymy raczej we wlasne lamy, a nie cudze, szukamy bledow u siebie, a nie u innych, bo to na zdrowie pismu wychodzi. A ze tylko ludzmi jestesmy, to niewatpliwie jakies tam babolki robimy, jak kazdy czasem. Jesli ich wytykaniue komus poprawia samopoczucie i daje +10 do dlugosci penisa, to niech im na zdrowie idzie. Ale nie ma to jak prezenie muskulow i pokazywanie "patrzcie, jacy my wspaniali, wszyscy robia bledy, a my je widzimy". Mysle, ze jakbysm siadl z parome PSX E i z czerownym mazakiem poszukal rozmaitych "kfiatkow" to tez bym mial temat na artykul. Tylko - po kiego mi to? Co mi to da? Z etapu "porownywania fiutkow" mysmy juz dawno wyrosli. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy ja coś wspomniałem, że to wasza wina? Doskonale wiem, że to wina producentów oraz ilości wydawanych gier oraz paru innych mniej ważnych czynników... Ale jak już parę osób wspomniało. Święta już niedługo... Recenzji będzie zapewne coraz więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże, jeszcze tak długo? We wtorek?! Mam nadzieję, że jakiś z dwóch pierwszych Painkillerów się tam znajdzie. To naprawdę jedyna gra, którą mogę przechodzić cały czas w kółko. Bardzo jestem ciekawy zapowiedzi nowgo NFS''a. A więcej stron bo reklam więcej. Smuggler kiedyś tak komuś w liście odpowiedział. Albo po prostu ktoś w CD ACTION napisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 16:09, smuggler napisał:

A W OGOLE TO JADE NA URLOP, WRACAM W DRUGIEJ POLOWIE WRZESNIA. :)


No, to wypocznij sobie, złap trochę opalenizny i staraj się zapomnieć o stresującej pracy... ;]

A jednocześnie przygotuj się na kolejny rok pełen deadline''ów, opóźnień, irytacji, stresu, tysiące listów w AR, kolejne pokolenie antyfanów, kolejny rok rządów .......... ( tu wpisać imię znienawidzonego polityka którejś z partii rządzących ), jesienną pluchę, "zimę stulecia", wiązanki i psioczenie Elda, kolejne płyty "topowych" wykonawców, korki na drogach, kobiety za kierownicą, polską młodzież ( o zgrozo... ), strajki pracowników służby zdrowia, klęski ekologiczne, niemrawą komunikację miejską, kilometrowe kolejki w urzędach, psy załatwiające potrzeby na chodnikach ( na tych, po których najczęściej chodzisz ), dziury na drogach, wysokie krawężniki, komary, gołębie, pracowników BHP i wiele, wiele innych rzeczy, których nie wymieniłem, a których "nie lubisz". Udanego urlopu! ;]

PS: Mam nadzieję, że przywieziesz nam kolejną porcję zrobionych przez Ciebie zdjęć! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.08.2008 o 16:16, smuggler napisał:

Nie wiem, nie czytalem i nie zamierzam. Poza tym mamy zasade ze patrzymy raczej we wlasne
lamy, a nie cudze, szukamy bledow u siebie, a nie u innych, bo to na zdrowie pismu wychodzi.
A ze tylko ludzmi jestesmy, to niewatpliwie jakies tam babolki robimy, jak kazdy czasem.
Jesli ich wytykaniue komus poprawia samopoczucie i daje +10 do dlugosci penisa, to niech
im na zdrowie idzie. Ale nie ma to jak prezenie muskulow i pokazywanie "patrzcie, jacy
my wspaniali, wszyscy robia bledy, a my je widzimy". Mysle, ze jakbysm siadl z parome
PSX E i z czerownym mazakiem poszukal rozmaitych "kfiatkow" to tez bym mial temat na
artykul. Tylko - po kiego mi to? Co mi to da? Z etapu "porownywania fiutkow" mysmy juz
dawno wyrosli. :)


Ja rozumiem, że błędy się zdażają i będą się zdażać. Tyle, że dlaczego wciąż jednej osobie w formie "lawinowej" ;-) Do tego jeszcze omawiana w tamtym artykule sprawa w zapowiedzi Fallouta 3 była dosyć długo wałkowana, prawie cały akapit i to strasznie chełpliwie, dlatego tak wszystkich konsolowców to dotknęło.

PS. Zmieniam strategię. Będę kupował CD Action jak coś mnie w nim zainteresuje. Ten numer zapowiada się bardzo fajnie ze względu na recenzje BiA: HH, które zamierzam kupić...na konsolę ;-P Cya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 01:02, plmko napisał:

ahhh... fable... tyle sie juz w to nagralem ze wcale mnie nie cieszy... :P

Właśnie. Fable. Fajna jest ta gra?? Bo ja zagram w nią z wielką chęcią. Chciałem kupić, ale nie wiedziałem nic o grze, a kupować na ślepo.. Tym bardziej, że zbieram na kompa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 14:23, piotr.kwazi napisał:

Właśnie. Fable. Fajna jest ta gra?? Bo ja zagram w nią z wielką chęcią. Chciałem kupić,
ale nie wiedziałem nic o grze, a kupować na ślepo.. Tym bardziej, że zbieram na kompa..

Jak dla mnie jest to jedna z lepszych. Warto ją mieć w swojej kolekcji, bo jest chęć powrotu. Ale nie wszyscy podzielają to zdanie, niektórym przeszkadza za bardzo bajkowy klimat. Sama gra nie jest aż tak bajkowa. :] Poczytaj sobie trochę recenzji i opinii w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 14:23, piotr.kwazi napisał:

> ahhh... fable... tyle sie juz w to nagralem ze wcale mnie nie cieszy... :P
Właśnie. Fable. Fajna jest ta gra?? Bo ja zagram w nią z wielką chęcią. Chciałem kupić,
ale nie wiedziałem nic o grze, a kupować na ślepo.. Tym bardziej, że zbieram na kompa..


Ja kupując grę też o niej za dużo nie wiedziałem, a brałem ją, bo trafiła się niezła okazja (wspomniana EK). Obecnie gra należy do jednych z moich ulubionych. O ile nie odstrasza Cię bajkowa grafika (dla mnie jest to ogromny plus - graficznie produkcja niemal się nie zestarzała), powinieneś być z niej co najmniej zadowolony (lub zachwycony ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 14:23, piotr.kwazi napisał:

> ahhh... fable... tyle sie juz w to nagralem ze wcale mnie nie cieszy... :P
Właśnie. Fable. Fajna jest ta gra?? Bo ja zagram w nią z wielką chęcią. Chciałem kupić,
ale nie wiedziałem nic o grze, a kupować na ślepo.. Tym bardziej, że zbieram na kompa..


Mi np. Fable się nie podobało. Było dla mnie zbyt zręcznościowe, uproszczone i po prostu było dla mnie nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.08.2008 o 14:37, Lesz3yk napisał:

> Właśnie. Fable. Fajna jest ta gra?? Bo ja zagram w nią z wielką chęcią. Chciałem
kupić,
> ale nie wiedziałem nic o grze, a kupować na ślepo.. Tym bardziej, że zbieram na
kompa..

Ja kupując grę też o niej za dużo nie wiedziałem, a brałem ją, bo trafiła się niezła
okazja (wspomniana EK). Obecnie gra należy do jednych z moich ulubionych. O ile nie odstrasza
Cię bajkowa grafika (dla mnie jest to ogromny plus - graficznie produkcja niemal się
nie zestarzała), powinieneś być z niej co najmniej zadowolony (lub zachwycony ;)).

mam nadzieję, że mi się spodoba. A bajkowa grafika to plus również dla mnie. W końcu Fable, to po angielsku bajka ( albo baśń, nie jestem pewien). Tym bardziej, że nie mam w co grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się