kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Trzymam już cieplutkie CDA:)
Przewracam pierwsze dwie strony i czuje coś twardego, patrze a tu:

******SPOILER*******
jakas karta, przygladam się dalej a tu, okazuje sie ze to starter heyah jakis xD, no ciekawe:P jak juz przekrocze limit mojego telefonu na pewno sie przyda xD
******/SPOILER*******

ogolnie numerek fajniutki:) Fable dopiero co kupilem, no ale bede mogl sie lansowac z 2egzemplarzami:P Teksty są w porządku, a książeczka bardzo, bardzo dobra! Jeszcze czeka mnie obczajenie plyty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 23:12, Quatre napisał:

> Nie zapominaj o antyfanach, oni raczej go nie kupią;)
Ten cały wymysł z antyfanami to chyba pomysł samego CDA, żeby tylko trochę szumu zrobić
:/ Bo sam powiedz: jak czegoś nie lubisz, to zawracasz sobie głowę robieniem temu czemuś
koło tyłka? Ja po prostu ignoruję, zwisa mi to i już :) Dlatego antyfani CDA (nawet jeżeli
istnieją takowi naprawdę) to jacyś skonfliktowani wewnętrznie ludzie, którzy podświadomie
lubią CDA ^_^ cdbu

Myślę, że sami tego nie wymyślili. Pewnie codziennie dostają mase maili, że sątacy i owacy, recenzje słabe itp. Oczywiście jest pełno przekleństw w takim mailu. I od czasu do czasu wsadzą taki list na łamy Action redaction. A raz kiedyś widziałem na forum strony Cyber Mychy jak ktoś napisał, że CD ACTION jest słabe. Ale to taka ciekawostka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czuję się jak rok temu. Tak jak rok temu ten numer jest obfity i wszystkie (no prawie wszystkie) artykuły gier prezentują się w nim bardzo ciekawie. Nawet oddzielna gazetka reklamująca pewną firmę jest. ;)
Tylko czy w tym numerze nie miał być nowy, odświeżony CDP Insider? A może dobrze nie przejrzałem CDA, albo mój egzemplarz akurat go nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 13:55, juke napisał:

Czuję się jak rok temu. Tak jak rok temu ten numer jest obfity i wszystkie (no prawie
wszystkie) artykuły gier prezentują się w nim bardzo ciekawie. Nawet oddzielna gazetka
reklamująca pewną firmę jest. ;)
Tylko czy w tym numerze nie miał być nowy, odświeżony CDP Insider? A może dobrze nie
przejrzałem CDA, albo mój egzemplarz akurat go nie ma?

Gazetka? To jedna wielka reklama. A miał przecież powrócić insider we wrześniu? Ja jakoś go nie widzę. Spodobała mi się gra "extrime racers" Muszę ją zainstalować. Gry freeware nawet często są fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 13:55, juke napisał:

Czuję się jak rok temu. Tak jak rok temu ten numer jest obfity i wszystkie (no prawie
wszystkie) artykuły gier prezentują się w nim bardzo ciekawie. Nawet oddzielna gazetka
reklamująca pewną firmę jest. ;)
Tylko czy w tym numerze nie miał być nowy, odświeżony CDP Insider? A może dobrze nie
przejrzałem CDA, albo mój egzemplarz akurat go nie ma?

Była nawet reklama w czerwcowym Insilderze: Już we wrześniu zupełnie nowy i odmieniony insilder(czy jakoś tak to brzamiało) a tu nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 14:23, Tomek1120 napisał:

W moim też nie ma Insidera.


A w moim egzemplarzu CDA byl. Tzn. jakas gazetka reklamowa butow pewnej marki. :) Ogolnie nowy numer CDA to pelen wypas. Jest naprawde sporo do poczytania, kilka fajnych konkursow i fajne pelne wersje na cover DVD. I choc juz wczesniej Fable mialem z serii Platynowa Kolekcja i srednio mi sie podobala to jednak mysle, ze dam jej jeszcze jedna szanse. Bo tak po prawdzie jak zmienilem kompa to nie chcialo mi sie tez zaglowac 4 plytami z gra w napedzie. Ogolnie nowy numer CDA bardzo mi sie podoba. A i wczoraj jak ogladalem blok reklamowy pomiedzy dwoma odcinkami CSI na TVP 2 widzialem reklame CDA. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy numer wyśmienity. Dobre pełne wersje, świetne recenzje i zapowiedzi oraz bardzo ciekawa, prawie 200-stronicowa, książeczka dołączona praktycznie za darmo (no, za złotówkę). Szkoda jedynie, że w środku nie było Insidera CDP (niby to tylko reklama, ale zawsze można coś interesującego przeczytać). Za to w ramach dołączonych gadżetów-reklam pojawił się starter Heyah oraz gazetka Deichmanna. Zawsze coś ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odrazu po szkole poleciałem do kiosku po nowy numer CDA. Moje opinie? Naprawde wyśmienity numer - dużo do poczytania w numerze, genialna książeczkai Fable jako pełna wersja. Żyć nie umierać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, i to jeszcze dobry pełniak! Praktycznie nie instaluje pełniaków z CDA, ale na Fable się zdecydowałem i nie żałuje :) Numer wypaśny, recenzje, ŻwS, AR, dużo zapowiedzi i recenzji. i jeszcze Tipsomaniak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieźle dopakowany numer, kupiłem go już o 7:30 w drodze do szkoły bo się bałem, że później nie będzie :D
Dobre pełne wersje, fajne recenzje, relacja z GC w Lipsku no i książeczka :) W tym miesiącu redakcja się postarała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, jak ja kocham znajdywać błędy w CDA. :P Nie wiem czy ktoś już mnie nie uprzedził, ale... Przeglądając pismo, kiedy doszedłem do strony 50, dowiedziałem się na niej, że Sims 3 premierę miało "20 lutego 2008 roku". Drugi błąd jest już trochę mniejszy... znalazłem go w tipsomaniaku na stronie 136, gdzie screen z THPS4 jest podpisany "THPS 3". Wiem, że te błędy to tylko małe i to literówki, ale fajnie, jak się coś takiego znajdzie. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 15:57, Aragloin napisał:


Stary suchar ... było i w tym wątku i w kilku innych na forum. Stara sprawa już dawno znana i wielokrotnie skomentowana.

Co do nowego CDA ... niby kupuję co miesiąc ale dziś jakoś nie chce mi się wyskoczyć do kiosku ;P. Ale w najbliższym czasie oczywiście kupię. Numer zapowiada się smakowicie. Jeżeli chodzi o pełniaki to pewnie będę się zagrywał w Fable''a a i Tipsomaniak jak zwykle będzie bardzo apetycznym kąskiem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.09.2008 o 16:01, KŁEJK napisał:

Stary suchar ... było i w tym wątku i w kilku innych na forum. Stara sprawa już dawno
znana i wielokrotnie skomentowana.

No to, ja już nie mam pojęcia, dałem Smugglerowi swoją propozycję po przeanalizowaniu stopki redakcyjnej z numerów 25 i 155, a on udawał, że nie doszło... ale w końcu napisał, że " walnales jak lysy grzywka o kant d***". Zobaczcie, że nie podał tego nazwiska w wypowiedzi, co mu napisałem. I teraz też nie piszę, bo uważam, że to jest najbardziej prawdopodobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem nowy numer... Bardzo fajny, ciekawe recenzje fajne pełniki... Tipsomaniak jest super... opisali gry jakie mieli opisać ba nawet hity konsolowe (God of war). Bardzo wysoki poziom, czekam na święta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech kupiłem nowe CDA. Pierwsze co mi wyleciało z foli to ulotka z obuwiem? Jak tak dalej pójdzie to w CDA znajdziemy ulotki renomowanych agencji towarzyskich albo to co znajdujemy codziennie na naszej wycieraczce czyli ulotkę z Biedronki albo innego marketu. A co do numeru to bardzo fajny. Fajnie że Fable jako pełniak. Z niecierpliwością czekam na numer z recką F3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się