kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 31.08.2008 o 14:55, wojtek2222 napisał:

> mam nadzieję, że mi się spodoba. A bajkowa grafika to plus również dla mnie. W końcu

> Fable, to po angielsku bajka ( albo baśń, nie jestem pewien). Tym bardziej, że nie
mam
> w co grać.

http://www.getionary.pl/search?query=fable&from=pol_ang&ln=pl czyli bajka:)

Racja. :]
-----------------------------------
A Combat Mission - Shock Force. Fajne toto jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fable! Czekałem na jakiegoś fajnego pełniaka w CDA, Loki mnie nie ciągnął, a jest teraz Fable.
Dodatkowo bardzo ciekawe teksty.
Wygląda na świetny numer, warto bedzie wydac te 16 złotych ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 15:04, piotr.kwazi napisał:

-----------------------------------
A Combat Mission - Shock Force. Fajne toto jest??


Praktycznie w obecnej chwili najlepsza taktyczna strategia/symulacja ukazująca niesymetryczny konflikt we współczesnych czasach.
Pomimo że gra zapewnia rozgrywkę w trybie RealTime, nie mylić tej gry z jakimiś RTS''ami. :)

Dla ciekawskich recenzja mojego autorstwa:
http://combatmissionfiles.prv.pl/podstrony/opis%20shock%20force.html
http://comba tmissionfiles.prv.pl/podstrony/cmsf_przemyslenia.html

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 15:11, Szafir4 napisał:

Fable! Czekałem na jakiegoś fajnego pełniaka w CDA, Loki mnie nie ciągnął, a jest teraz
Fable.
Dodatkowo bardzo ciekawe teksty.
Wygląda na świetny numer, warto bedzie wydac te 16 złotych ^^

Zgadzam się, nareszcie dali reckę Clear Sky!! Może będzie małe co nieco o Crysisie Warhead??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Numer po prostu miodzio :D. Jedyna bolączka to to, że wychodzi tak wcześnie - zagapiłem się i nie kupiłem poprzedniego, a ostatniego dnia jego "aktualności" mam raczej marne szanse, że trafię na niego w jakimś kiosku... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 16:42, rob006 napisał:

Numer po prostu miodzio :D. Jedyna bolączka to to, że wychodzi tak wcześnie - zagapiłem
się i nie kupiłem poprzedniego, a ostatniego dnia jego "aktualności" mam raczej marne
szanse, że trafię na niego w jakimś kiosku... :/


No może trochę za szybko wychodzi, ale przynajmniej dłużej sobie w Fable pogram, bo pojutrze już do szkoły i mniej czasu na granie. Oczywiście tu mówię, o sobie nie wiem jak ty :D. Będzie też co poczytac. Kolejny niezły numer. A poprzedniego jak nie masz spróbuj poszukac, po jakiś sklepach małych i czynnych w niedzielę :D.

Dnia 31.08.2008 o 16:42, rob006 napisał:

szanse, że trafię na niego w jakimś kiosku... :/


Witaj w klubie :p. Chociaż ostatnio, szybko jest dostawa do kiosku i pełno nr cda. A kiosk jakieś 100 metrów od mojego domu :D.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 16:41, piotr.kwazi napisał:

Może będzie małe co nieco o Crysisie Warhead??

Co najwyżej news, bo w spisie nic o Warheadzie nie pisze, poza tym niedawno była zapowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 16:49, dambialko napisał:

> Numer po prostu miodzio :D. Jedyna bolączka to to, że wychodzi tak wcześnie - zagapiłem

> się i nie kupiłem poprzedniego, a ostatniego dnia jego "aktualności" mam raczej
marne
> szanse, że trafię na niego w jakimś kiosku... :/

No może trochę za szybko wychodzi, ale przynajmniej dłużej sobie w Fable pogram, bo pojutrze
już do szkoły i mniej czasu na granie. Oczywiście tu mówię, o sobie nie wiem jak ty :D.
Będzie też co poczytac. Kolejny niezły numer. A poprzedniego jak nie masz spróbuj poszukac,
po jakiś sklepach małych i czynnych w niedzielę :D.

> szanse, że trafię na niego w jakimś kiosku... :/

Witaj w klubie :p. Chociaż ostatnio, szybko jest dostawa do kiosku i pełno nr cda. A
kiosk jakieś 100 metrów od mojego domu :D.

Pozdrawiam.


Wiem, że do siebie odpowiadam, ale zapomniałem, że CDA 2 września będzie :D kurcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, gameplay Limbo of the lost:) Niezła rzecz:), szkoda, że mało recenzji(za to jakie!), ale przeżyje:) Przyda się odstresowanie wieczorkiem w wannie z CD-A Po dniu w gimnazjum:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy CDA jak zwykle nabędę. Zresztą jak co miesiąc. Pełniaki mogą być mimo, że Fable kupiłem dość niedawno. No i będzie tam można zobaczyć moje zdjęcie xD do konkursu letniego (dziewczyna z CDA) w Action Magu xD.

PS: Jestem facetem xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać że zastanawiałem się nad zakupem ale jak Fable jest w pełnej wersji to już chyba muszę kupić.O risenie czytałem już w clicku i moge powiedzieć tylko jedno:zapowiada się naprawde świetny rpg mocno gothicowy bo przecież i bohater i uniwersum są w zasadzie podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 21:06, simonemaster22 napisał:

Ale dowalili Gumboy Tournament - byście mogli dać zamiast tego np. GTA Vice City


A ja z kolei w Gumboya z chęcią pogram - dla mnie to znacznie lepsza rozrywka niż GTA Vice City :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 21:06, simonemaster22 napisał:

Ale dowalili Gumboy Tournament - byście mogli dać zamiast tego np. GTA Vice City



Ta jasne a może od razu GTA 4 na Xbox 360?Myśl człowieku nie dosć że masz świetne pismo do tego gre wartą prawie 20zł i pałcisz za to 15 zł to jeszcze mało?!Eh...Zero wdzięczności dla CDA :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 14:23, piotr.kwazi napisał:

> ahhh... fable... tyle sie juz w to nagralem ze wcale mnie nie cieszy... :P
Właśnie. Fable. Fajna jest ta gra?? Bo ja zagram w nią z wielką chęcią. Chciałem kupić,
ale nie wiedziałem nic o grze, a kupować na ślepo.. Tym bardziej, że zbieram na kompa..

no gra jest świetna trzeba przyznać... najlepszy pełniak w cda w tym roku wg. mnie. Jak lubisz rpg w których bardzo duzo sie walczy i nie trzeba sie zastanawiac jak przejsc misje ani wykonywac godzinami jednego zadania, to na pewno ci sie spodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten numer CDA to dla mnie zupełny szok... a Shock Force zszokował mnie najbardziej! Nie spodziewałbym się, że dadzą taką hardkorową strategię, a tu proszę - jak najbardziej miłe zaskoczenie. Fable - przecież to dopiero niedawno pojawiło się w Extra Klasyce! Jak tak dalej pójdzie, to ludzie przestaną kupować gry z XK, bo "w CDA niedługo będzie" ^_^ Recki miodzio (tak po prawdzie to nie wiem jeszcze, czy recki będą fajne, ale na pewno dobre gry są recenzowane :)
Krótko mówiąc żyć nie umierać! Nowe CDA na pewno osłodzi mi gorzki okres wrześniowych poprawek :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 22:52, Quatre napisał:

Jak tak dalej pójdzie, to ludzie przestaną kupować gry z XK, bo "w CDA niedługo będzie"

Albo będą mieli kilka podwójnych gier jak ja : P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się