kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dlatego też ja bym bardziej popierał kilkanaście stron CDA więcej, jakiegoś tipsomaniaka niż takie "gadżety". Podnosi to cenę czasopisma, a i tak się do niczego nie nada bo jest po prostu wykonane z szajskiego materiału. Już lepszym pomysłem byłby standardowy kalendarz na ścianę niż takie byle co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 18:35, koLLLL napisał:

Dlatego też ja bym bardziej popierał kilkanaście stron CDA więcej, jakiegoś tipsomaniaka
niż takie "gadżety". Podnosi to cenę czasopisma, a i tak się do niczego nie nada bo jest
po prostu wykonane z szajskiego materiału. Już lepszym pomysłem byłby standardowy kalendarz
na ścianę niż takie byle co.


Gdyby to był kalendarz na ścianę to dawno by u mnie wisiał. A tak to podkładka leży w szufladzie. Lepiej dać jakiś prosty prezent (plakat, długopis).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściwie brak wstępniaka to porażka, nawet jeśli lecieli wg schematu, to i tak lubiłem go czytać. Magazynu też mi będzie brakować, choć nie tak bardzo jak wstępniaka w dawnej formie.

Swoją drogą nie denerwuje was to, co zdarza się w recenzjach np. Huta, czyli pisanie czegoś takiego: mamy grę, w której jest kilka ścieżek rozwoju/fabularnych i dwa zakończenia i taki tekst "można też grać jako zły bohater (naturalnie i w tym przypadku da się grę ukończyć)". Przecież to oczywiste, że jeśli twórcy przewidzieli takie rozwiązanie, to naturalnym jest, że można grę ukończyć (wykluczam różne błędy programistyczne, tego nie bierzemy pod uwagę). Może trochę mętnie to opisałem, ale myślę, że zrozumiecie, o co mi chodzi. Co o czymś takim sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 18:42, Orion napisał:

Gdyby to był kalendarz na ścianę to dawno by u mnie wisiał. A tak to podkładka leży w
szufladzie. Lepiej dać jakiś prosty prezent (plakat, długopis).


Ooo nie głupi pomysł. Ja bym się na długopis z logo CDA ucieszył. Był już kiedyś taki prezent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Źli w sandboxach i RPG zazwyczaj mają paskudny mobbing i trucie czterech liter. To, że da się taką grę skończyć, to innymi słowy:

Możesz grać jako zły i nadal się dobrze bawić (chociaż trzeba być wykręconym moralnie nupkiem, albo aczewmencistą).

Ewentualnie chodzi właśnie o dwa zakończenia. Że nie ma na końcu odkupienia tylko unHappy End.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2009 o 14:28, Jagged napisał:

bedzie jakis film na dvd w tym numerze

Lepiej by było przeznaczyć kasę z filmu na zebranie na jakiegoś pełniaka.

20091216145529

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2009 o 15:50, karolekx23x napisał:

co bedzie w grudniowym wydaniu CD-ACTION ? mozecie cos ujawnic ?

Ale ten... no... tego... ja tylko tak... nie żebym ja... no ten...
Znalazłem na forum CDA informację, że dorzucają film to wrzuciłem jego tytuł, jakby ktoś nie zajrzał na CDA, a chciałby wiedzieć :) Chcesz wiedzieć co będzie to czekaj na przecieki :) Ghost pisał, że dzisiaj o 17 będzie pierwsza podpowiedź, więc wystarczy cierpliwie czekać :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2009 o 15:56, karolekx23x napisał:

aha to po 17 poszukam ale mam nadzieje ze CD-ACTION zrobi nam pozytywna niespodzianke
i czyms nas zaskoczy

Ostatnio był DMC4, więc w tym miesiącu nie liczyłbym na jakiś "hit", ale z drugiej strony idą święta... kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.12.2009 o 15:58, Traitor napisał:

Ostatnio był DMC4, więc w tym miesiącu nie liczyłbym na jakiś "hit", ale z drugiej strony
idą święta... kto wie...


No i w samym CD-A ktoś pisał że ma być jakiś pełniak, którego sami się nie spodziewali...wątpie by tym zaskoczeniem miała by być np Tibia, więc stawiam na coś z wyższej półki, mniej więcej takiej na której stoi DMC4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2009 o 15:50, karolekx23x napisał:

co bedzie w grudniowym wydaniu CD-ACTION ? mozecie cos ujawnic ?


W grudniowym CDA jest pelna wersja DMC 4... Ja zas jestem ciekaw, co po za filmem bedzie w styczniowym CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2009 o 17:31, Wojman napisał:

> co bedzie w grudniowym wydaniu CD-ACTION ? mozecie cos ujawnic ?

W grudniowym CDA jest pelna wersja DMC 4... Ja zas jestem ciekaw, co po za filmem bedzie
w styczniowym CDA.

Tylko mam nadzieję że niezależnie od tego co wrzucą na Coverka ruszy to na moim kompie:) Bo DMC4 na Low Detalach w 800x600 dało radę przy 40 FPS-ach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, narazie wiadomo że kolejna gra to polska premiera, a gra wydana w 2009 roku. Więc nie spodziewałbym się jakiegoś hitu :) No ale zobaczymy, kolejna zagadka o 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2009 o 18:53, koLLLL napisał:

Hmm, narazie wiadomo że kolejna gra to polska premiera, a gra wydana w 2009 roku.

Stawiam, że Ninja Blade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się