kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Poczytałem sobie kilka komentarzy na stronie cda i mnie po prostu przerażają. Ciesze się, że to forum nie jest tak popularne bo jeśli miałbym znosić obecność nastolatków, dzieci i bezmózgów w takich ilościach to dawno by mnie tutaj nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2014 o 00:51, Accid napisał:

Poczytałem sobie kilka komentarzy na stronie cda i mnie po prostu przerażają. Ciesze
się, że to forum nie jest tak popularne bo jeśli miałbym znosić obecność nastolatków,
dzieci i bezmózgów w takich ilościach to dawno by mnie tutaj nie było.

Ciesz się że nie prowadzisz tam bloga. Nastoletni onaniści bez przerwy wrzucają tam jakieś oczojebne komentarze/wpisy z nagminną ilością durnowatego anime gdzie baby mają takie piersi przez które większość z nich miałaby problemy z kręgosłupem. Czasem mam wrażenie że to forum o japońskiej kresce a nie grach.

Już nie mówię o tym że najbardziej popularne są jakieś shity gdzie goście wypisują kompletne bzdury, najróżniejsze głupoty. Zazwyczaj jakieś żarty w gimnazjalnym języku, specjalnie wypełnione błędami ortagraficznymi i stylistycznymi. I tych gówniarzy to śmieszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2014 o 01:30, Darkstar181 napisał:

Już nie mówię o tym że najbardziej popularne są jakieś shity gdzie goście wypisują kompletne
bzdury, najróżniejsze głupoty. Zazwyczaj jakieś żarty w gimnazjalnym języku, specjalnie
wypełnione błędami ortagraficznymi i stylistycznymi. I tych gówniarzy to śmieszy...

To jest właśnie ta dobra strona posiadania ostrych moderatorów na forum. Można oberwać za pierdołę (nikt ci jeszcze nie wyjechał z "propagowaniem kokainy"?), ale to skutecznie zniechęca dzieciarnie szukającą uwagi, a nawet jeżeli już któreś się odważy to szybko dostaje po głowie. Nie wiem jak wygląda zaplecze moderatorskie na forum CDA, ale swego czasu pisywałem w paru innych miejscach, gdzie działy się cyrki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj sobie komentarze do zapowiedzi numeru, w którym nie ma żadnego pełniaka powszechnie uważanego za hit, wtedy dopiero jest ubaw :D Ewentualnie do przecieku, którego rozwiązaniem jest tytuł jakiejś średniej gry ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2014 o 02:25, Sandro napisał:

Nie wiem jak wygląda zaplecze moderatorskie na forum CDA, ale swego
czasu pisywałem w paru innych miejscach, gdzie działy się cyrki.

Oj tak. Zwłaszcza na GOLu. Tam trolle panoszą się od lat i nikt z nimi nic nie robi, a jak zaczęły im przeszkadzać ciągłe zgłoszenia dotyczące piractwa, to zmienili regulamin i od tamtej pory można pytać i się chwalić, ale nie wolno pomagać takim osobom. Chociaż nawet wtedy takie posty są ignorowane... A to, co dzieje się w komentarzach do popularnych w gimnazjach gier przechodzi już ludzkie pojęcie.
Jednak to i tak nic w porównaniu z pewnym anglojęzycznym forum dotyczącym nowinek technologicznych (jakieś niewielkie), gdzie moderator w celu nabicia sobie prestiżu potrafił kasować czyjąś wypowiedź i zastępować ją swoją -identyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2014 o 02:52, Gumisiek2 napisał:

Poczytaj sobie komentarze do zapowiedzi numeru, w którym nie ma żadnego pełniaka powszechnie
uważanego za hit, wtedy dopiero jest ubaw :D Ewentualnie do przecieku, którego rozwiązaniem
jest tytuł jakiejś średniej gry ;-)

Czytałem pod rankingiem gier wybranych przez graczy na rok 2013- i każdy ma pretensje ! Żadne miejsce im się nie podoba, ale mniejsza z tym. Połowa komentarzy nawiązujących do jakiegoś chyba talk-show "Warsaw Shore", teksty w stylu "Krzycz Trybson"- słyszałem to gdzieś na fb już i na sylwku od jednego kelnera bo pracowałem.. Obrażanie w co drugim poście. Jest tam jakiś regulamin, czy przy rejestracji już nie trzeba zaznaczać, że się go rozumie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jest tam jakiś regulamin, czy przy rejestracji już nie trzeba zaznaczać, że się

Dnia 02.01.2014 o 11:43, Accid napisał:

go rozumie?

Regulamin jest, ale moderatorzy tak naprawdę reagują chyba tylko w sytuacji związanej z piractwem, tam pod tym względem jest ostrzej niż tutaj.

Ale poza tym jest zbyt liberalnie. Możesz być niezłym spammerem, a i tak Ci się nie oberwie. Chyba że klniesz ostro w popularnych artykułach.
Generalnie widać że nie chcą zniechęcać do siebie dzieciarni która stanowi sporą część (jeśli nie większość) ich klienteli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2014 o 11:56, Darkstar181 napisał:

Generalnie widać że nie chcą zniechęcać do siebie dzieciarni która stanowi sporą część
(jeśli nie większość) ich klienteli.

smutne, ale generalnie to chyba jedyny powód zasyfiania tamtejszych artykułów.
Kasa, kasa, kasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2013 o 13:20, Wojman napisał:

Może dlatego, że CD Action było tak uprzejme i zapytało się o zgodę na zamieszczanie
info o nowym numerze raz w miesiącu i ją otrzymała?

No to niech się stara zamieszczać nowe informacje bo ja i jak myślę wielu innych oczekuje świeżych wiadomości a nie cały czas o wośp i to w wielu tematach bo nie można było zrobić jednego zbiorczego ?
Oczekuje spóźnionych newsów choćby takich jak ten: http://www.gram.pl/news/2014/01/06/dayz-rozeszlo-sie-juz-w-liczbie-800-tysiecy-sztuk.shtml i zastzregam że gdy zobaczę podobny, spóźniony artykuł w komentarzach przypomne o tym że cd-action wolało pisać o wośp( do samego wośp nic nie mam, niech sobie grają bo gówno mnie to obchodzi) niż zamieszcać nowe informacje o GRACH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
No ale to może kieruj pretensje do nich, a nie tutaj ? Poza tym, co ma piernik do wiatraka ? Tutaj jest wątek dotyczący nowych numerów, a nie newsów których CDA tutaj nie zamieszcza, lecz u siebie. Najpierw się pytasz jakim prawem się tutaj reklamuje, a jak dostajesz odpowiedź, to odwracasz kota ogonem, pytając się czemu nie dali jakiegoś konkretnego newsa u siebie ? A co to ma do ich reklamy na gram.pl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale redakcja CDA na naszym forum zamieszcza przecież świeże informacje o nowym numerze i jego zawartości. O WOŚP czy innych newsach, które mają na swojej stronie na naszym forum przecież nie informują. Swoją drogą to co w tym złego, że CDA na swojej stronie internetowej pisze o WOŚP i samo funduje też różne gadżety na aukcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszym pełniakiem jest oczywiście Deus Ex: Bunt Ludzkości. Grę kupiłem za 10 czy 20 zł w Biedronce już jakiś czas temu, cieszyłbym się bardziej z wersji GOTY (bo o reżyserskiej nie ma co marzyć), no ale cóż ;-) Kto nie ma, niech się cieszy, naprawdę świetny pełniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2014 o 16:54, Accid napisał:


Polecam i ja, no i też mam już z biedronki:)
Jak 1 pełniak to dalej tylko lepiej czy zaburzono kolejność?

Podejrzewam że główny, już raz tak było z Dead Island. Chcieli dać wcześniej do przecieków żeby tak licznie nie kupowano gry w zimowych wyprzedażach.

Swoją drogą gra bardzo dobra, ale obecnie nie mają jej chyba tylko Ci którzy o niej nie słyszeli, nie trawią gatunku, lub są kompletnymi skąpcami, bo gra wielokrotnie bywała już w różnych promocjach i sklepach za głupie 9 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Deus w CDA? :o Jakbym nie dostał tej gry jako bonus przy zakupie grafiki do nowego kompa to bym koniecznie kupił, choćby dla tego tytułu [ jedyneczka była zacna, oj zacna ... szkoda że takich gier jak tamta jest jak na lekarstwo ]. I kupiłbym nawet jeżeli to byłaby goła wersja jak ta moja. GOTY albo DCut musi być jeszcze lepsza. Co prawda dość późno [?!] bo jakoś w okolicach sylwestra ją ukończyłem po raz pierwszy i ... gra jest cudowna, kto jeszcze nie miał w łapskach niech się nie namyśla za długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ta wersja Deus Ex dodawana do CDA to ma być na Steam czy jako osobna wersja, normalnie instalowana? Skoro dają "gołą" wersję, to jeśli już miałbym zagrać, wolałbym dokupić do niej dlc. No i czy będzie wybór wersji językowej, bo jest wspomniane jedynie o PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2014 o 17:37, Arcling napisał:

Czy ta wersja Deus Ex dodawana do CDA to ma być na Steam czy jako osobna wersja, normalnie
instalowana? Skoro dają "gołą" wersję, to jeśli już miałbym zagrać, wolałbym dokupić
do niej dlc. No i czy będzie wybór wersji językowej, bo jest wspomniane jedynie o PL.


Wersja steam, tak podają na stronie CD-Action.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2014 o 17:37, Arcling napisał:

Czy ta wersja Deus Ex dodawana do CDA to ma być na Steam czy jako osobna wersja, normalnie
instalowana? Skoro dają "gołą" wersję, to jeśli już miałbym zagrać, wolałbym dokupić
do niej dlc. No i czy będzie wybór wersji językowej, bo jest wspomniane jedynie o PL.


Wersja podstawowa zawiera poza polskim, także inne języki, w tym angielski. Wersja DC zawiera tylko angielski. No i oczywiście Deus Ex to gra steamworks, co oznacza, że non-steam posiadają tylko piraci, a CDA daje wersję Steam (w końcu tylko taka jest sprzedawana).

A teraz zła wiadomość: w sklepie Steam nie da się już dokupić DLC do podstawki i trzeba kupować ponownie grę (tym razem w wersji Director ''s Cut), żeby dostać dodatki. Zwyczajnie Steam wymienił podstawkę z dodatkami osobnymi, na wersję DC.

Kupno wersji DC nie nadpisuje, ani nie dodaje do podstawki dodatków, tylko dodaje nowy wpis w bibliotece. Tak sytuacja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwne rozwiązanie. W takim razie, czy można np. dokupić pudełkowo dlc? Zdaje mi się, że było u nas tak wydawane. Tylko teraz pytanie czy Steam przyjmie takie dlc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się