kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Ludzie co jest ważniejsze okładka czy zawartość? Bo mnie się wydaje, że zawartość, a Wy marudzicie, że wam okładka się nie podoba xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2014 o 17:35, TojaSmuggler napisał:

Tlo nie jest jednolite, no ale trzeba by sie troszke przyjrzec by pare smaczkow znalezc...


Wiem, wiem, widziałem, ale to nadal nie jest to. A są jakiekolwiek szanse na to, żebyście w przyszłym numerze zamieścili alternatywną okładkę? Wiem, że nie ma to zbytniego sensu, zwłaszcza że w aktualnym numerze Far Cry pojawił się i w recenzjach, i w publicystyce, ale może jednostronicowa recenzja wersji PC, żeby tylko był jakiś pretekst? Cholera, nie lubię różowego, a rok 2014 uważam za najlepszy rok pod względem okładek, ale motyw z alternatywnej okładki przebija absolutnie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o CDA, to zawsze marudzą, nawet jak nie ma na co, to muszą znaleźć... :)

Mi się okładka unity podoba nawet bardziej. Minimalistyczna, złota, słodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do dyskusji o okładce biezacego numeru. Okładka z AC jest dla mnie najsłabsza, najnudniejsza w tym roku. Myslalem ze w realu wyjdzie to lepiej, jednak i tak efekt jest słaby dla mnie. A ta okladka z Far Crya to zas dla mnie najlepsza jaka mogla byc nie tylko w tym roku ale i w historii pisma. Wiem, wiem poniosło mnie. Jestem ciekaw jak wygladala by na zywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z instalacją "PROTOTYPE". A mianowicie - wybieram folder z instalacją. Wszystko w porządku zaczyna się instalować. Odchodzę od komputera a 30-35 minut później "kreska" nie drgnęła. Co jest? Skopiowałem pliki z płyty na komputer - to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2014 o 22:09, Isildur napisał:

Ludzie co jest ważniejsze okładka czy zawartość? Bo mnie się wydaje, że zawartość, a
Wy marudzicie, że wam okładka się nie podoba xD

Kontemplujemy sztukę, a nie marudzimy, wypraszam sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2014 o 11:07, Madoc napisał:

Kontemplujemy sztukę, a nie marudzimy, wypraszam sobie.


Mi to wygląda na marudzenie, ale widocznie się nie znam xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2014 o 23:59, Kirabaxior napisał:

Jeśli chodzi o CDA, to zawsze marudzą, nawet jak nie ma na co, to muszą znaleźć... :)


Bo oczywiście każda niepochlebna opinia na temat aktualnego numeru CDA to marudzenie. Jakiś Gumiś wypalił z pomysłem, żeby okładka z jakimś facetem w różu (facet w różu, WTF?!) ozdobiła następny numer, jakiś Ziggy coś majaczy, że to najlepsza okładka w historii CDA (rotfl), a w komentarzach pod newsem z odgadniętym przeciekiem ogromna większość ludzi chwali alternatywną okładkę, a część z nich błaga o to samo, co ten tamten Gumiś.

Co ci antyfani, to ja nawet nie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2014 o 10:14, Iterael napisał:

Mam problem z instalacją "PROTOTYPE". A mianowicie - wybieram folder z instalacją.
Wszystko w porządku zaczyna się instalować. Odchodzę od komputera a 30-35 minut później
"kreska" nie drgnęła. Co jest? Skopiowałem pliki z płyty na komputer - to samo.


Moze tak nawet z godzine byc. Naprawde. Daj mu szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2014 o 14:51, Gumisiek2 napisał:

> Jeśli chodzi o CDA, to zawsze marudzą, nawet jak nie ma na co, to muszą znaleźć...
:)

Bo oczywiście każda niepochlebna opinia na temat aktualnego numeru CDA to marudzenie.


Zawsze marudza. Ale ja mowie, ze lepsze marudzenie niz obojetnosc. :) Jesli okladka budzi emocje - rozne - jest OK, gorzej jakbybylo "zieeew, nie ma o czym gadac".

Tak naprawde jakbysmy dali te z FC4 toby bylo gledzenie, ze rozwa i pedalska, a ta alternatywna z AC:U to swietna taka, minimalistyczna :)

To jak z pelniakami - sa na steam? I niezaleznie czy odpowiedz brzmi TAK albo NIE, to reakcja ta sama
- Ueeee... to kiepsko, nie pasuje mi, nie kupie. :)

Tylko raz marudza fani a raz antyfani Steama.

I nie ma co marudzic nad rozlanym mlekiem - okladka jest tjaka jest, bo tak wyszlo i inaczej nie bedzie.

Ale zawsze jest szansa, ze jakas kolejna okladka marudom akurat przypasuje. I tego sie trzymajmy.

Wszystkim nigdy nie dogodzisz i tyle.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2014 o 15:36, TojaSmuggler napisał:

Zawsze marudza. Ale ja mowie, ze lepsze marudzenie niz obojetnosc. :) Jesli okladka budzi
emocje - rozne - jest OK, gorzej jakbybylo "zieeew, nie ma o czym gadac".


Mam więc świetny pomysł. Dajcie w przyszłym numerze okładkę z Far Cry 4, część osób z pewnością będzie marudzić, bo "różowa i pedalska" (choć sądząc po komentarzach z Sieci, spora większość uważa alternatywną okładkę za jedną z najlepszych), a marudzenie lepsze niż obojętność :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyluzuj, stary. Ja nie odpisywałem tobie, tylko Isildurowi na temat narzekań. Nie wiem kto zaczął temat samej okładki.

Po prostu pod każdym numerem jest spina od KOGOKOLWIEK o byleco, czasami mam wrażenie, że byleby się przyczepić.

Dnia 21.11.2014 o 14:51, Gumisiek2 napisał:

Co ci antyfani, to ja nawet nie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.11.2014 o 15:48, Gumisiek2 napisał:

Mam więc świetny pomysł. Dajcie w przyszłym numerze okładkę z Far Cry 4, część osób z
pewnością będzie marudzić, bo "różowa i pedalska" (choć sądząc po komentarzach z Sieci,
spora większość uważa alternatywną okładkę za jedną z najlepszych), a marudzenie lepsze
niż obojętność :P


Tak, to dobry pomysl - hej, chlopaki oto okladka do FC4, o ktorym nie ma nic w numerze. Ale fajnie!
To mze jeszcze u gory Pelnwe wersjie gier - GTA V. No co, tez jej nie bedzie, ale przynajmniej spojna koncepcja okladki bedzie - reklamujemy to, czego NIE dajemy. Tja.

Neeext!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co spowoduje kolejne marudzenie na temat okładki niepowiązanej z zawartością numeru, a marudzenie lepsze od obojętności ;-) Ewentualnie możecie zamieścić recenzję pecetowej wersji Far Cry 4.

A tak bardziej serio, to można znaleźć ten art gdzieś w Sieci? A może to robota Waszych grafików? Jeżeli tak, to czy coś stałoby na przeszkodzie, aby wrzucić art do Sieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2014 o 17:21, TojaSmuggler napisał:

Tak, to dobry pomysl - hej, chlopaki oto okladka do FC4, o ktorym nie ma nic w numerze.
Ale fajnie!

Zawsze można zrobić jakąś recenzję alternatywną ;) Inny autor, inna platforma testowa, albo jak mają się zmiany po jakimś patchu, bo takowe recenzje już też robiliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2014 o 16:07, Arcling napisał:

> Tak, to dobry pomysl - hej, chlopaki oto okladka do FC4, o ktorym nie ma nic w numerze.

> Ale fajnie!
Zawsze można zrobić jakąś recenzję alternatywną ;) Inny autor, inna platforma testowa,
albo jak mają się zmiany po jakimś patchu, bo takowe recenzje już też robiliście.


Ale nie po to, zeby wrzucic okladke, no sorry. Z roznychg powodow taki "myk" nie przejdzie, szczegolnie ze art byl juz na okladce konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2014 o 13:32, Firefly94 napisał:

Pierwszym "pełniakiem" będą po raz n-ty kody do World of Tanks.


Ahahahaha. xD

CDA is kill

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się