kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 13.11.2014 o 11:06, Wszystkozajete napisał:

W dziale recenzji niezwykle bogato, ale w końcu to najgorętszy okres w branży. Pytanie
czy przez to te recenzje największych hitów będą mniejsze objętościowo, żeby dało się
to wszystko upchać na jakieś sensownej ilości stron, czy można się spodziewać jakiejś
kilkustronowej recki?
No i plakat, dawno chyba nie było tego rodzaju dodatków ;)


Recenzje duzych gier to zwykle 6-3 strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2014 o 11:10, Wszystkozajete napisał:

W przypiętym poście pisze PS: Okładka w realu jest ładniejsza, bo użyliśmy złotej,
błyszczącej farby, której w pliku JPG nie da się odwzorować.
Więc okładka będzie
miała bardziej złoty kolor, aniżeli sraczkowaty jak na tym obrazku, podobnie było z tego
co pamiętam w numerze na 18 urodziny ;)


Tak wiem :) Ale dla mnie to żadna różnica :)
Nie lubię złotego koloru :)

Ale jak napisałem wcześniej, ważne co jest pomiędzy okładkami :)
I tak kupię ten numer, jak co miesiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta moja teoria mi od razu zaskoczyła jak zobaczyłem okładkę, podoba mi się tak prawdę mówiąc :D FC4 widzę w tym roku już nie będzie takim hitem, i nawet nie chce być :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest lista gier na boxoffstore, na które można użyć kodu z CD-Action? Nie chcę rejestrować się, a potem dowiedzieć się że w gronie "ok. 300 gier" nie ma interesujących mnie pozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2014 o 18:03, Firefly94 napisał:

Jest kilka interesujących tytułów (ACII na przykład), ale ogólnie bez szału. I jeszcze
coś: podane ceny na tej liście to ceny standardowe - po wprowadzeniu kodu będą już widniały
o 50% mniejsze.

https://boxoffstore.pl/pl/offers/cd-action-mikolajki/

Coś nie chce otworzyć się ten link, chyba duży ruch albo coś mam z siecią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>[m-r]
Hej Heleno, dobrze że trafiłem na taką osobę jak Ty !
Mój krewny który przebywał w Bułgarii był tamtejszym znanym przedsiębiorcą złóż ropy naftowej, niestety tydzień temu zmarł potykając się o nogę od stołu, i skręcił kark, wylewając przy tym na siebie herbatę.
Pozostawił mi w spadku 50 mln euro oraz złoża ropy.

Niestety nie znam się na Bułgarskim prawie, a ktoś musi dopełnić formalności, by spadek mógł trafić w moje ręce. Dlatego cieszę się że znalazłem taką uczciwą osobę jak ty. Napisz do mnie na gg (numer w podpisie) a podeśle ci dane odnośnie mojego krewnego i prawnika z którym będziesz się kontaktować.

Jeśli załatwisz te formalności dostaniesz 20 mln ze spadku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chwilowa niepoczytalność, mnie też czasami coś takiego trafia :D

O co chodziło z tą zagadką/szyfrem z poprzedniego numeru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2014 o 15:29, Accid napisał:

O co chodziło z tą zagadką/szyfrem z poprzedniego numeru?


Czyli z aktualnego? :P Nie przypominam sobie żadnych zagadek w poprzednim numerze.

http://www.cdaction.pl/news-40253/tajny-przekaz-znaleziony---prowadzil-do.html

Moim zdaniem alternatywna okładka jest dużo lepsza od tej z AC, zresztą każda inna okładka byłaby lepsza. Zwykłe logo na jednolitym tle, wow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łoh, zdecydowanie ładniejsza. No ale Smuggler już wcześniej przemówił: "Far Cry 4 - byl jakis DZIWACZNY art (rozowy...!)" - czyli żywych, "ruchliwych" i różowych (pfuj ble róż, to dla BAB!) artów na okładce nie będzie.

Lepiej wsadzić monotonne logo na monotonnym tle - to lepiej przyciąga wzrok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2014 o 15:37, Gumisiek2 napisał:

> O co chodziło z tą zagadką/szyfrem z poprzedniego numeru?

Czyli z aktualnego? :P Nie przypominam sobie żadnych zagadek w poprzednim numerze.

http://www.cdaction.pl/news-40253/tajny-przekaz-znaleziony---prowadzil-do.html

Moim zdaniem alternatywna okładka jest dużo lepsza od tej z AC, zresztą każda inna okładka
byłaby lepsza. Zwykłe logo na jednolitym tle, wow.

Wow... przypominają mi się czasy gdy Dungeon Keepera 2 próbowałem odpalić i chyba coś się z grafiką gryzła bo takie kolorowanki były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.11.2014 o 15:37, Gumisiek2 napisał:

Moim zdaniem alternatywna okładka jest dużo lepsza od tej z AC, zresztą każda inna okładka
byłaby lepsza. Zwykłe logo na jednolitym tle, wow.


Tlo nie jest jednolite, no ale trzeba by sie troszke przyjrzec by pare smaczkow znalezc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2014 o 16:05, Dared00 napisał:

Łoh, zdecydowanie ładniejsza. No ale Smuggler już wcześniej przemówił: "Far Cry 4
- byl jakis DZIWACZNY art (rozowy...!)"
- czyli żywych, "ruchliwych" i różowych (pfuj
ble róż, to dla BAB!) artów na okładce nie będzie.

Lepiej wsadzić monotonne logo na monotonnym tle - to lepiej przyciąga wzrok.



I znow kolejny, ktory wie lepiej. Pomijajac MOCNO kontrowersyjna kolorystyke okladki, to FC4 przyszlo do nas uwalone (peknieta plytka) i poslalismy Papkina aby gral w siedzibie dystrybutora, bo tam mieli drugi egz. :).
Do tego to bylo na styk z deadline i nie mielismy pewnosci, czy wyrobi sie na czas - a okladke MUSIMY pusicic do druku 2 dni wczesniej. Nie moglismy zaryzykowac zrobienia okladki z gry, ktorej potem w pismie nie bedzie. Jak spojrzysz na okladke to zauwazysz zreszta, ze w spisie tytulow najwazniejszych gier NIE MA Far Cry 4. Dokladnie z tego samego powodu.

No ale i tak winien SMuggler, ze nie lubi rozu, jasne, spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doceniam minimalizm okładki właściwej, ale jednak radosna krzykliwość tej alternatywnej zdecydowanie bardziej mnie przekonała, szkoda, że wyszło jak wyszło i Smuggler nie lubi różu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się