kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 13.03.2008 o 19:43, Igor FCBayern napisał:

Numer setny... Na pewno go mam, nie przepuściłbym takiej okazji. Ale niestety wszystkie
egzemplarze CDA zostawiłem w Polsce, covery również... Trzeba będzie napisać list do
brata ;)
A tak zupełnie BTW - czy Deus Ex 2 jest jakoś powiązany fabularnie z pierwszą częścią?


Są tylko niestety pewne nawiązania. JC Denton jest uważany za przestępce, jest szykanowany i nikt nie wie gdzie jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupuję w ciemno. Takiej porcji tekstu i innych dodatków przegapić po prostu nie można ;). W zasadzie pierwsze, co rzuciło mi się w oczy, to jeden z tematów numerów, czyli Fable 2. Z wielką chęcią poczytam, jak Molyneux i jego ludzie z Lionheart sobie poczynają. W pierwszą część zagrywałem się, jak głupi. Szkoda tylko, że tak szybko musiałem wybyć z tej bajki, ale i tak wrażenia przednie ;). Kurczę, gdybym tak się rozczulał nad każdym aspektem, który mi się w tym wydaniu spodobał, to moja wypowiedz przyjęłaby chyba postać konfrontacji trzech panów, którzy to w tym wątku niemiłosiernie poddają nas torturom wielokrotnego kręcenia rolki w myszce ;P.
Ogólnie rzecz biorąc, we wtorek odrazu po lekcyjach, pędzę do kiosku/Tesco/whatever i chłonę, chłonę, chłonę ;D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Numer wprost cudny jak na 12 rocznice w DX2 jeszcze nie grałem więc już trza zacząć robić miejsce na dysku,z dem to chyba tylko The Club choć pewnie mi nie pójdzie,okładka miła tylko czemu do cholery ten Alien jest taki dziwny z mordy?Tematy nr "całkiem dobre" Aliens,Fable 2,Prototype mniam same pyszności :D w reckach to właściwie mnie tylko AC i Speedball interesuje.Lost nie oglądam także i grą się zbytnio nie interesuje.A w produkcji C&C Red Alert 3?oO nawet nie wiedziałem że mają to produkować oby wyszedł tak dobrze jak 2 to będzie dobrze.No i Spore w za 5:12 ciekawe co w końcu z tego wyjdzie.Dobrze ze kasę już mam w portfelu i teraz tylko czeka do wtorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyło przeczytać co będzie w numerze by decyzja zapadła błyskawicznie. Kupuję. ŚWIETNE pełniaki i ŚWIETNE teksty! Aż chce się krzyczeć ALLELUJA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro będzie nowe wydanie CD-ACTION, czy ktoś czasami nie wie jakie recenzie będą w nowym numerze bo nie wiem czy opłaca się kupować!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 20:26, Mezo505 napisał:

Jutro będzie nowe wydanie CD-ACTION, czy ktoś czasami nie wie jakie recenzie będą w nowym
numerze bo nie wiem czy opłaca się kupować!!!

Nie jutro tylko we wtorek. Zanim zadasz pytanie przejrzyj ostatnie strony. Wszystko już było zapowiedziane:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2694&pid=15884

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się zamawiać prenumerate, wiem o tych promocjach itd. ale czy jest jakis sens, jeśli po szkole przechodze koło kiosku :D???? Podajcie mi jakieś plusy minusy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 20:55, ryczypisk napisał:

Opłaca się zamawiać prenumerate, wiem o tych promocjach itd. ale czy jest jakis sens,
jeśli po szkole przechodze koło kiosku :D???? Podajcie mi jakieś plusy minusy ;)


Plusy: eeeee...... przy zamawianiu prenumeraty dostaniesz smycz i czapkę z logo CDA??
- w ciągu roku zapłacisz mniej kasy za CDA.

Minusy: koszty przesyłki .

Ja tam co- miesiąc urządzam sobie pielgrzymki ze szkoły do kiosku a nie mam do niego blisko, wybiegam na 15-minutówce.Mi to nie przeszkadza, byle CDA było w łapach;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plusy:
+ dostaniesz jakiś gadżet
+ zaoszczędzisz trochę kasy
+ przyniosą Ci do domu

Minusy:
- zawsze spóźniona dostawa o parę dni
- często poniszczone dostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 21:09, ryczypisk napisał:

Dobra a teraz tak na "chłopski rozum" tak/nie :D????


WARTO !!! Jest taniej, w sumie o jakieś 30 zł. Nie płacisz za żadną przesyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I BARDZO DOBRZE, że nie dali WIII jako pełniaka bo dzisiaj właśnie dostałem go jako jeden prezentów na urodziny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 21:09, ryczypisk napisał:

Dobra a teraz tak na "chłopski rozum" tak/nie :D????


I tak i nie.;P

Za dostawę musisz bulić za przesyłkę, więc ta kasa z zaoszczędzonych na promocji musisz wydać na przesyłkę.
Jeśli chcesz to zamawiaj, ale jeśli masz po drodze a CDA wychodzi zawsze w wtorki (czyli wtedy gdy do szkoły trzeba iść) to raczej zawszę będziesz je miał i nie musisz się bać, że kurier nawali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 21:17, mtobi napisał:

I BARDZO DOBRZE, że nie dali WIII jako pełniaka bo dzisiaj właśnie dostałem go jako jeden
prezentów na urodziny :P


Urodziny?? Wszystkiego najlepszego!!!!

Ja też mam WIII i mi się też nie opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teksty - Fable 2. To dla mnie najważniejszy tekst w numerze xP. To wyjdzie na PC w ogóle? Jupi! Nie mogę się doczekać. Ogólnie - teksty fajne, AR, tipsomaniak i mr jedi, tyle ;] Pełniaki - freeware - chętnie przejrzę. TA - Mióóóód! Zagrywałem się kiedyś godzinami w demko, potem chciałem grę kupić, ale nigdzie nie dało rady, a tu ją dają... dzięki. DE2 - nie wejdzie mi chyba, ale nie długo modernizację kompa robię i z ogromną chęcią zagram. Numer po prostu wypasiony, nawet jak na podwójną rocznicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 20:55, ryczypisk napisał:

Opłaca się zamawiać prenumerate, wiem o tych promocjach itd. ale czy jest jakis sens,
jeśli po szkole przechodze koło kiosku :D???? Podajcie mi jakieś plusy minusy ;)

Plusy:
- nie ma szans, że z kiosku wykupią przed twoim nosem ostatni egzemplarz
- wychodzi nieco taniej
- czasem dorzucą jakiś bonus (np. pełną wersję Need for Speed Carbon do ściągnięcia)
Minus:
- często się dłużej na dany numer czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 21:36, Sad Statue napisał:

Teksty - Fable 2. To dla mnie najważniejszy tekst w numerze xP. To wyjdzie na PC w ogóle?
Jupi! Nie mogę się doczekać. Ogólnie - teksty fajne, AR, tipsomaniak i mr jedi, tyle
;] Pełniaki - freeware - chętnie przejrzę. TA - Mióóóód! Zagrywałem się kiedyś godzinami
w demko, potem chciałem grę kupić, ale nigdzie nie dało rady, a tu ją dają... dzięki.
DE2 - nie wejdzie mi chyba, ale nie długo modernizację kompa robię i z ogromną chęcią
zagram. Numer po prostu wypasiony, nawet jak na podwójną rocznicę.


A wiesz może co będzie na plakacie, bo maja być podobno gry LOST i Age of Conan??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się