kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Mam pytanie możliwe że się powtarza ale naprawdę proszę o odpowiedz kiedy będzie nowy numer CDA ? może już jest ? z góry dziękuje za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po numerze urodzinowym i 150 spodziewałem się czegoś naprawdę wielkiego - owszem, będzie to bardzo fajny numer, ale pozostaję jakiś "niedosyt" ;)
Treść jest niezła, choć szkoda, że tak skąpo w tym miesiącu w recenzje, ale to akurat wina sezonu ogórkowego, a nie redakcji. Zapowiedzi niestety w porównaniu do poprzednich miesiąców wypadły blado, natomiast temat numeru prezentuje się bardzo fajnie. Z chęcią przeczytam o Prototype, nowym BFie oraz Fable 2. Cieszę się, że będzie w końcu jakiś plakat no i dłuugo wyczekiwany przez wszystkich Tipsomaniak! Fajnie, że w większości będzie poświęcony grom ;) Cover DVD moim zdaniem wypadł kiepsko, no ale to kwestia gustu.

Byle do 18 marca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 14:52, Ecko09 napisał:

Czy komuś jeszcze poza mną nie wczytuje sie strona CDA? Chyba znowu serwery są przeciążone...

Mi się nie wczytuje, myślałem , że neostrada coś nawala, ale problem się wyjaśnił. Może już jest zapowiedz, ale z tego co wiem to jutro powinna się pojawić. spróbuję wejść jeszcze raz, może się uda, a jak nie to wieczorkiem wpadnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale widać, że fanów mają, strona się wczytuje jak kupbilet.pl:P słabe pełniaki to chyba już tradycja... od ostatnich kilku miesięcy nie znalazłem w pełniakach nic, co by przyciągnęło moją uwagę a także nic, co by może było faktycznie dobre... ale kupię... w końcu to 150numer i urodziny naraz tyle, że zawiodłem się niemiłosiernie... myślałem, że dadzą choćby jedną grę i taką żeby była ze te 3-4 słabo - średnie które przeważnie są... ale ten tekst o 150 freewarach to mnie rozwalił "Dołączamy specjalną przeglądarkę, byś nie zgubił się w tym morzu obfitości." :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie numer jest dobry - nareszczie pogram w Deus Ex''a! Poza tym poczytam strasze teksty z Action Redaction i standardowo calusienki numer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No proszę... to już 150 nr CDA? Jak ten czas szybko mija.
Ja kupuje to czasopismo od 88 numeru i ominąłem zaledwie 2, może 3 pisma. No, ale cóż... plakat z LOST (muszę go mieć), Tipsomaniak (dawno go nie było), super artykuły (przynajmniej niektóre), ale niestety dość słabe pełniaki jak na taką rocznice. Tactical Ops''a może zainstaluję (ponoć ma dobry multiplayer) i ewentualnie Deus Ex: Invisible War, żeby zobaczyć czy ta gra to naprawdę taka porażka jak mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki zdecytowanie nie przypadły mi do gustu - ostatnio (jakiś czas temu) były ok. Hitman, Kroniki Ridicka ale w tym numerze słabiutko ;[. Ale i tak kupie, jak wszystkie numery specjalne i urodzinowe ;] Jednak zawsze zostaje tipsomaniak, i dodatkowe strony, uważam że to dobre wynagrodzenie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Deus Ex...no nieźle ;P 150 gier freeware-też może się coś ciekawego znajdzie :P Coś mało recek w tym numerze xD

Skoro numer kosztuje zeta więcej to prenumerata dojdzie jak zwykle czy tym razem nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super numer! Nareszcie dobre pełniaki. Za Total Annihilation - Kingdoms będę wychwalał CDA pod niebiosa :D. A 150 freewares - też może się znaleźć coś super :D. Recenzja Lostów - ciekawe :D. Wydaje mi się, że to póki co najlepszy w tym roku nr CDA :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 17:04, Sarturias napisał:

Deus Ex...no nieźle ;P 150 gier freeware-też może się coś ciekawego znajdzie :P Coś mało
recek w tym numerze xD

Skoro numer kosztuje zeta więcej to prenumerata dojdzie jak zwykle czy tym razem nie??


Prenumeratorow wzrost cen nie obchodzi. Jak zamowili to dostana, nawet gdyby cena wzrosla do 100 zl.

Ale kolejn nr bedzie nr SPECjalnym i dlatego ten bedziesz juz musial kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No podoba mi się numer:) Za tą kasę napewno warto.
Fajne recenzje. Pełniaki... najbardziej podoba mi się te 150 freeware:P Trzeba będzie wypróbować;]
Poza tym chętnie zagram w demo the club, a plakat zawiśnie na drzwiach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

łeeee a juz nie napailem na tego max payne. A w deus exa pewnie nie zagram (mam do skonczenia lepsze rpg: Witcher, Oblivion, G3) TO, phh po co mi nedzna podroba CS skoro mam CSS ? :) A za strategiami tez nie przepadam. Wg mnie pelniaki sporo ponizej oczekiwan, nie tylko moich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 17:51, jaki of blade napisał:

Ludzie... Deus Ex 2 kiepskie? No bez przesady. Kiepskie recki, jasne a Assasin Creed
będzie w kaszance nie? Numer bardzo dobry jak dla mnie.

Recke oceniać pod względem oceny gry... Brawo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się